Close

12 Ateşli fantezi kıyafetleri

12 Ateşli fantezi kıyafetleri

12 Ateşli fantezi kıyafetleri

12 Ateşli fantezi kıyafetleri nelerdir ? İnsan da dâhil tüm canlıların ortak içgüdüleri barınma, yemek yeme ve üremedir. Bu içgüdüler doğuştan her birimize yüklü olarak gelen ve hayatımızı devam ettirebilmemiz için olmazsa olmazlarındandır. Üreme içgüdüsü ilkel zamanlar için bir gereklilik olsa da artık modern insan için durum pek de öyle değil. 

Günümüzde özellikle gelişmiş ülkelerde hiç kimse, soyunu devam ettirmek için içgüdülerine dayanarak üreme yolunu tercih etmiyor. Yemek yerken en lezzetli ve sağlıklısını ya da 12 Ateşli fantezi kıyafetlerinde de kendimize en yakışanını üzerimizde görmek isteriz ve bu bizi mutlu eder. Cinsellikte de durum pek farklı değildir. Sekste tercihlerimiz sıradan ve tekdüze olduğunda hem kendimizi hem de partnerimizi mutlu etmekten uzak bir hal almaktadır. 

Çünkü cinsel yaşam, sadece fiziksel bedenlerimizin doyuma ulaşması ile açıklanabilecek kadar basit bir olgu değildir. İki insan arasında yaşanan her yakınlaşma, ruhsal ve duygusal açıdan da bir takım pozitif gelişmelere kapı aralamaktadır. Cinsel hayatımızdaki her olumlu gelişme bizi mutlu ve hayatı daha yaşanılır hale getirirken tam aksi bir durum ise hayatı çekilmez ve mutsuzluğa sevk edecek bir yol çizmektedir. 

Cinselliğimizi daha renkli, daha mutlu ve sıra dışı yaşadığımız zaman hem kendimize hem de içinde bulunduğumuz topluma katkılarda bulunmaktayız. Bu gerçek, bilim insanları tarafından da defalarca dile getirilmiş ve bu konu üzerine yüzlerce makale yayınlanmıştır. 12 Ateşli fantezi kıyafetleri listemize göz atmayı unutmayın! 

Cinsel yaşamlarımızı mutluluğa dönüştürmenin yolu hayal gücümüzle ürettiklerimizi gerçeğe dönüştürmekten geçmektedir. Yani kısaca sekste fantezilere yer açmamız gerekiyor. Bu yola çıkarken öncelikle toplumun bize dayattığı tabuları görmezlikten gelmeli, “o yasak”, “bu günah”, “şu ayıp” gibi sınırları kaldırarak cinsel hayatlarımıza fantezi gerçeğini yerleştirmeli, arzu ve isteklerimiz doğrultusunda hareket etmeliyiz. İki kişi tarafından da onaylanan bir fantezi kurgusu sınırlarla kısıtlanmamalıdır. Bunun için de 12 Ateşli fantezi kıyafetleri arasından seçim yapmalısınız.

12 Ateşli fantezi kıyafetleri klasik iç giyimin dışına çıkıp kendine heyecan katmak için sıkça tercih edilen bir üründür. Hem kadınların hem de erkeklerin dikkatini çeken bir giyim türüdür. Çok fazla seçeceğinin olmasından dolayı insanlara birçok seçim şansı tanır. 12 Ateşli fantezi kıyafetleri tercihinde kişiler vücut tiplerine ve ten renklerine uyumlu bir şekilde seçimde bulunmalıdırlar. 

Fantezi iç giyim seçiminde vücut tipi ve ten rengi kadar sağlığa zararlı olmamaları da çok fazla önem taşır. Ürünün antibakteriyel ve antialerjik bir ürün olması hayati önem taşır. Çünkü iç giyim titiz davranılması gereken ürünler arasında yerini alır. Bu yazımızda 12 Ateşli fantezi kıyafetleri seçimi ve modellerini konuşacağız.

Fantezi İç Giyim

Her ürün gibi iç giyimde de kullanılan ürüne göre fiyatlar değişir. Çok fazla seçeneğin olması her bütçeye hitap eden ve herkesin alabileceği ürünlerin olmasını sağlar. Ürünlerin farklı detayları vardır. Ürünler arasından seçim yapılırken kişinin hem kendi hem de partnerinin zevkini göz önünde bulundurması gerekir. Bu sayede kişiler kendilerine en uygun iç giyim modelini seçebileceklerdir. Seçilen model kişiler için rahat olmalıdır.

Çünkü fantezi iç giyimi seçiminde en önemli durumlar kişilerin sağlığını koruması ve rahat bir kullanım sağlamasıdır. Bu nedenle de üretim yapılırken dikkat edilir. Ürünler farklı desen ve renklere sahip olarak üretilir. birçok ürün çeşitliliği ile içerisinde birçok modelleri sizlere sunuyor.

Vücut Tiplerine Göre Seçim Nasıl Yapılmalıdır?

Her gün sosyal medyada yeni trendleri ve yeni moda ürünleri takip eder, araştırır veya bunları yapmasak bile görürüz. Sıra iç çamaşırı seçimine geldiğinde maalesef ki aynı özeni göstermiyoruz. İç çamaşırı seçimine dikkat eden, özen gösteren insanlar bilir ki, doğru iç çamaşırı seçimi hem günlük hayatta hem de cinsel hayatta harika hissettiriyor.

Fantezi iç çamaşırı seçimi duruşunuzu bile etkileyebiliyor. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta her beğendiğiniz ya da bu sezon trend olan, en çok tercih edilen bir ürün size uygun olmayabilir. Nasıl kıyafette vücut tipine göre giyinmek gerekiyorsa, aynı şekilde fantezi iç giyim seçimi yapılırken de buna dikkat edilmesi gerekir.

Sizler için vücut tipine göre doğru iç çamaşırı seçimi nasıl yapılır bunu araştırdık. 12 Ateşli fantezi kıyafetleri seçimi yapmadan önce bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

 • Kum Saati Vücut Tipi

İdeal diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz. Her bedende, her vücutta olduğu gibi elbette bu  vücut tipinde de kusurlar olabilir. Bu yüzden kendinizde neyin eksik olduğunu, kıyafet veya iç çamaşırı seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini iyi bilmek gerekir.

 • Üçgen Vücut Tipi

Son yıllarda insanların vücutlarını geliştirmeye odaklanmasıyla en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir. Dünyaca ünlü yıldızlarda görmeye alışık olduğumuz ve herkesin çok beğendiği büyük kalçalar artık hayal edilen bir unsur haline geldi. Bu vücut tipinde kalçalar ciddi anlamda dikkat çekicidir ve omuzlardan daha geniş duran bir seviyededir.

 • Elma Tipi Vücut Tipi

Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır. Özellikle bel çevresi kalındır. Türk toplumunda en yaygın vücut tipidir.

Bu bilgileri öğrendikten sonra sıra geldi fantezi iç giyim seçimine… Buradaki amaç üst beden ve kalçanızdaki orantısızlıkları gidermek olmalıdır. Bu yüzden de kolsuz ürünlerin seçimi daha doğru olacaktır.

Kadın fantezi giyim ürünleri

Kadın fantezi giyim ürünlerinde kalite ve gösterişi arayan bay ve bayanlar yazımızda kendilerine hitap eden, zevk ve beğenilerini ortaya koyabilecekleri en özel şık tasarımlarıyla Kadın fantezi giyim ürünlerine ve kostümlerine ulaşabilirler. En çarpıcı ve göz alıcı kadın fantezi giyim ürünleri yazımızda yer alıyor.

12 Ateşli fantazi kıyafetleri
12 Ateşli fantezi kıyafetleri – 12 Ateşli fantezi kıyafetleri
 • JT Fantazi Hizmetçi Kostümü TP060779
 • Merry See Fantezi Kostüm Seti 1306997
 • SiaLess Lingerie Fantazi Siyah Fantezi Kostümü Seksi Kostüm Sia-9911-FK

Çekici ve gösterişli görünmek her bayanın hakkıdır. Özellikle iç giyim tercihleri göz alıcı olmaları için kullanmaları gereken en elit ürünlerdir. Partnerlerini memnun etmek, kendi öz güvenlerini kazanmak ve vücut güzelliklerini tüm ihtişamıyla gözler önüne sermek için iç giyim tercihlerine özen göstermeleri gerekir. Etkileyici bir iç giyim tercihinde ten renkleriyle uyumlu olan iç çamaşırı modelleri tercih etmeli ve vücut ölçülerine uyan ürünleri seçmeleri daha tarz bir görünüm sağlayacaktır.

12 Ateşli fantazi kıyafetleri
12 Ateşli fantezi kıyafetleri – 12 Ateşli fantezi kıyafetleri
 • eayshop Fantazi Giyim Hemşire Kostümü ML-1614
 • Elawin Kadın Siyah Flok Baskılı Transparan Fantazi Hostes Kostümü 8180 T29474
 • ZABEEL Maskeli Kedi Kız Kostüm ZABEEL1

Kadın fantezi giyim ürünleri yazımızda birbirinden özel ve tarz iç giyim ürünlerine yer verilmekte ve en son trendler takip edilmektedir. Tanga, g-string, jartiyer, seksi iç giyim ürünleri, kostümler, deri tasarımlı seksi etekler ve daha birçok iç giyim ürünü sitemizde her zevk ve beğeniye hitap eden modelleriyle sergileniyor. 

Dantelli, tüllü, deri karışımlı, taşlı ve yüzlerce farklı iç giyim ürünlerini inceleyerek size özel tercihler yapabilirsiniz. Sitemizde size hitap eden, sizi daha tarz ve çarpıcı gösterecek kadın fantezi giyim ürünlerine ulaşabilirsiniz.

12 Ateşli fantazi kıyafetleri
12 Ateşli fantezi kıyafetleri – 12 Ateşli fantezi kıyafetleri
 • ifondi Jartiyerli Babydoll Gecelik Takım Siyah IFN3018
 • Demlingerie Kadın Siyah Fantezi Bodysuit demlingerie1029
 • ifondi Dantelli Fantazi Gecelik Takım Siyah 253880

Kadın fantezi giyim ürünleri 2022 yılında yine son derece farklı modeller ile karşımıza çıkıyor. Çiftlerin özellikle ilk evlendikleri zamanlarında tercih ettikleri bu modeller fazlasıyla farklılaşmasına yardımcı olmakta ve cinselliğinize keyif katmaktadır. Kadın fantezi giyim ürünleri içerisinde birçok farklı fantezi iç giyim ürünü karşımıza çıkmaktadır bu ürünlerin arasından tercih yapmak oldukça zor olduğu için sizlere mini bir rehber hazırlamayı düşündük bu yazımızda kostümler içerisinden nasıl daha kolay seçim yapacağınızı ve doğru ürünü nasıl bulacağınızı sizlere göstermeye çalışacağız.

12 Ateşli fantazi kıyafetleri
12 Ateşli fantezi kıyafetleri – 12 Ateşli fantezi kıyafetleri
 • EMINNA Kadın Siyah Saten Babydoll Fantezi Gecelik 3001050E1
 • EMINNA Kadın Siyah Saten Babydoll Fantezi Gecelik 3001050E1
 • ifondi Birleşik Şortlu Saten Gecelik Takım Siyah 254553

Kadın fantezi giyim ürünleri nelerdir? 

Kostüm denildiği zaman çok geniş bir yelpaze sizlerin karşısına çıkıyor, buradan seçim yapmak oldukça zor olsa da seçim esnası fazlasıyla keyiflidir. Kostüm çeşitlerini kısaca sıralarsak hizmetçi, garson, hemşire, hostes, polis, liseli, itfaiyeci gibi kostüm seçenekleri başlıca gelen kostüm çeşitlerindendir bunlardan en çok tercih edilenleri ise tek tek sizlere açıklayalım;

 • Hizmetçi Kostüm: Bu çeşitte sitemiz içerisinde de fazlasıyla tercihi yapılan bir modelimiz olmakla birlikte erkeklerin kadınlar üzerinden her daim seksi bulduğu bir fantezi giyim çeşididir. Hizmetçi kostümünde genel olarak etek, sütyen veya gecelik tarzı bir üst parça ve bir de tanga ile birlikte kombin halinde bulunur.
 • Hemşire Kostümü: Fantezi iç giyim kostüm modelleri içinde hemşire yine tercihi yapılan kostümlerdendir, özellikle yılbaşı dönemlerinde kırmızı ağırlıklı renkleri bulunan bu model çiftler tarafından tercih edilir ve fantezi amaçlı kullanılır. Modelde genel olarak külot, üst parça ve hemşire şapkası kombin halinde sunulur ve satışa hazırlanır.
 • Hostes Kostümü: Seksi hostes kostümü özel gecede cinsel bir objeye dönüşmek isteyen kadınlar tarafından partnerlerine sunum için hazırlanmış modellerdendir. Bu modelde önlük ve üst parça bir de hostes şapkası ile satışa sunularak kombin edilir.
 • Liseli Kostümü: Bu kostüm türü en çok tercih edilen kostümlerin başında kendine yer bulmaktadır, genelde iki parça halinde oluşan bu türde liseli mini eteği ve üst parçası birlikte sunulmaktadır bu üst parçada genelde geniş göbek dekoltesi bulunmaktadır bu sayede oldukça seksi bir görüntü sunulmakta cinsellik için seksi bir görüntüyü oluşturmaktadır.

Yukarıda saydığımız modeller dışında kostüm olarak çok çeşitlilik sitemiz içerisinde mevcuttur. Fantezi dünyanıza göre kendinizi ve ilişkinizi renklendireceğiniz modeller ile cinsel hayatınıza büyük heyecan katabileceğinizi unutmayınız.

Peki ya bir de o gece partnerinize seksi sorular sormaya ne dersiniz?

scroll to top