Close

İkizler erkeği ile çıkmak

İkizler erkeği ile çıkmak

İkizler erkeği ile çıkmak

İkizler erkeği ile çıkmak doğrusunu söylemek gerekir ise anlayabilmek için zamana ihtiyaç duyulabilen bir konu olabilir. Sizlere karmaşıklık karatabilirler. Peki kadınları mı daha iyidir yoksa erkekleri mi, işte burayı öğrenebilmek için okumaya devam etmemiz gerekmektedir. Şunu söylemek gerekir ise her zaman sürprizlere açık oldukları aşikardır. Asla sıkıcı değildir ama senin sıkıcı olduğunu düşünebilir.

Yeni biriyle çıkmaya ilk başladığınızda keşfedilmesi gereken birkaç temel şey var. Ne arıyor bu? Nereli bu adam? Geçinmek için ne yapar? Ve kesinlikle, doğum günü ne zaman? Bu sadece “mutlu doğum günü :)” metnini ne zaman göndereceğinizi hatırlamak için değil! İkizler erkeği ile çıkmak ne demek onu anlamak içindir.

İkizler burcunda doğan çocuklar için bilinmesi gereken çok şey var. Yani kendinizi 21 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında doğmuş bir adama aşık bulduysanız, daha fazla kendinizi yormayın! Biz sizlere burada İkizler erkeği ile çıkmak ne demek anlatacağız.

Potansiyel bir zodiyak burcunu bilmek davranışını anlamada gerçekten yardımcı olabilir. Astroloji, kişilik özelliklerini, evcil hayvan sıkıntılarını ve evet, hatta buluşma kalıplarını parçalamamıza yardımcı olur. Onun işaretini ve sizinkinin onunla nasıl çalıştığını görmek eğlenceli ve bilgilendirici olabilir.

İkizler erkeği ile çıkmak
İkizler erkeği ile çıkmak

Doğum günü: 21 Mayıs-21 Haziran

Tip: değiştirilebilir hava işareti

Egemen gezegen: Merkür

Tarot kartı: Aşıklar

Anahtar kelimeler: esprili, sosyal, iyimser, istekli, kararsız, konuşkan, etkileyici

En iyi özellikler: meraklı, akıllı, yaratıcı, iletişimsel, komik

En kötü özellikler: çekimser, kolayca sıkılmış, dürtüsel

Aşk marşı: Selena Gomez tarafından ”Hands to Myself”

Oh ve eğer güneş işaretleriniz iyi derecede uyumlu ise, o zaman tebrikler! Temel olarak bir baklada iki bezelye olduğunuzu bilerek devam edin. Ancak, Güneş işaretleriniz “uyumlu” değilse, bunun mahkûm olduğunuz anlamına gelmediğini unutmayın! Grafiklerinizin geri kalanı daha iyi bir uyum olabilir ve eğer değilse, astrolojik gerginlik bazen en iyi şekilde cinsel gerginliğe eşittir.

Bir İkizler erkeğiyle çıkıyorsanız veya ona aşıksanız, onunla gezinmek için kapsamlı rehbere bakın. İkizler erkeği ile çıkmak ne demek anlatacağız. Hazırsanız daha yakından bakmaya başlayabiliriz.

İkizler erkeği ile çıkmak
İkizler erkeği ile çıkmak

İkizler erkeği özellikleri

İkizler erkeği özellikleri nelerdir? İkizler erkeği özellikleri gerçekten değişkendir. Çoğu zaman macera doludur ve eğlencelidir. Kendinizi bir anda halı sahada bulabilir veya bir anda rakı masasında kadeh tokuşturur iken bulabilirsiniz. Anlık planlar yapmak onlar için çok okeydir. Eğlence onlar içindir. Asla sıkıntıya gelemez. Ayak uydurmanız gerekebilir. Peki ikizler erkeği özelliklerine biraz daha yakından bakabiliriz diye düşünüyoruz.

İkizler erkeği ile çıkmak
İkizler erkeği ile çıkmak

BİR İKİZLER ERKEĞİ İÇİN EN İYİ EŞLEŞMELER

İkizler erkeği ile çıkmak ne demek? Uyumluluk söz konusu olduğunda, Akrepler İkizler için mükemmel bir eşleşmedir. İkizlerin doğal merakını uyandıran sonsuz derinliğe sahipler. Bir Akrep, taahhüt etmeye istekli olduklarından kesinlikle emin olana kadar İkizler hakkında iki kez düşünmeyecektir.

Benzer nedenlerden dolayı, Kova bir başka iyi eşleşmedir bu hava burcu, İkizlerin daha fazlası için geri gelmesini sağlayan benzersiz ve karmaşık bir kişiliğe sahiptir. Birbirimizi anlamak olmayabilir, ama daha iyi olan birbirimizi, hayran oluyorlar.

İkizler ayrıca diğer hava işareti Terazi ile tıklar, ikisi de iletişime değer verir ve birbirlerini gerçekten *alırlar*. İkisi de sosyal kelebekler. Bu tam bir güç çifti! Ateş burcu Koç bazen İkizlerin yaratıcılık duygusuna hitap edebilir. Her iki işaret de sosyal durumlarda gelişir ve eğlenceli, eğlenceli bir enerjiye sahiptir.

2022 burcunuz burada

İKİZLER ERKEĞİ İLE SEKS

İkizler erkeği ile çıkmak ne demek? Esprili ve meraklı, İkizler çeşitlilikle ilgilidir. Sekstingleri grinin elli tonunu utandırıyor ve seninle birlikte çalışmak istedikleri erotik bir kova listesi var. Bir İkizler ile sıcak bir fantezi paylaşın ve hızlı bir şekilde bir gerçeklik haline gelecektir. Sadece her gece yaşamayı beklemeyin İkizler rutinin oldukça sıkıcı olduğunu düşünüyor ve zaten denemek için yeni bir ilginçlik öneriyorlar!

BİR İKİZLER ERKEĞİ HAKKINDA HER ŞEY

Zodyak’ın değişken üçüncü işareti olan İkizler, dışa dönük, konuşkan ve her zaman hareket halindeyken bir hava işaretidir. Sürekli zihinsel uyarılmaya ihtiyacı var ve İkizler burcunda yabancı diye bir şey yok, sadece yeni bir arkadaş edinilmeyi bekliyor. O en romantik değil, ama onun yanında olması her zaman unutulmaz bir zaman garanti eder. Kendi dinamik ikilisidir ve çok sayıda kişilik özelliği, ilgi alanı, hobisi ve ne yapacağını bildiğinden daha fazla beyin gücüne sahiptir.

İkizler erkeği ile çıkmak ne demek? Bu hava işaretiyle çıkarken arkadaş grubunuzu üç kat büyütmeyi bekleyin. Gittiğiniz her yerde, arkadaşlarından birine, eski bir sınıf arkadaşına ya da bir zamanlar tanıştığı bir arkadaşının arkadaşına rastlar ve bir konuşma yapar. Senin de katılmanı sağlayacak! En sosyal olarak ayrılmış kişi bile, İkizler partnerinden bazı konuşma becerileri kazanabilir.

İkizler öğrenmeyi sever ve herhangi bir şeye (veya herhangi birine) olan ilgisini korumak için beyninin sürekli uyarılması gerekir. Onunla zaman kaybetmenize neden olan zengin, büyüleyici konuşmalar yapabilirsiniz, ama aynı zamanda onu eğlendirmek ve ilgisini çekmek zorundasınız, ne düşündüğünüzü ve gerçekten ilginç olup olmadığını bilmek istiyor. 

İkizler erkeği ile çıkmak ne demek? Aynı zamanda inanılmaz derecede yaramaz, eğlenceli ve oynak, yönetici gezegeni Merkür, hileci Tanrı sayesinde. Güçlü gençlik duygusu etrafta olmak için ferahlatıcıdır ve Yatak Odası da dahil olmak üzere, çok açık fikirli olduğu ve hiçbir şey için aşağı indiği yatak odası da dahil olmak üzere, onunla asla sıkılmayacaksınız.

İkizlerin iki yüzlü olma ününe rağmen, gördüğünüz şey, zaman zaman tutarsız hissetse bile, elde ettiğiniz şeydir. Değişen ruh halleri kadar tahmin oyunlarıyla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top