Close

İkizler kadını ile çıkmak

İkizler kadını ile çıkmak

İkizler kadını ile çıkmak

İkizler kadını ile çıkmak ne demek olabilir sizce? Bir numara: sıkılmaktan nefret ediyor. Sonunda İkizler sevgilinin numarasını aldın, randevuyu planlamanın zamanı geldi ve onu etkilemek istiyorsun! Aslında, çivilendiğinden emin olmalısın. Değişken bir hava işareti olarak, İkizler kadınını çivilemek zordur. İkizler kadını ile çıkmak ne demektir?

İkizler kadını ile çıkmak ne demektir? Her zaman hareket halindedir, yapacak eğlenceli bir şeyler arar, buluşma fikirleri arıyorsanız, İkizlerin programını parkta piknikler, gece programları ve filmlerle doldurmayı deneyin. İkizler kız arkadaşın doğal olarak meraklı ve yetişemezsen onu gözyaşlarına boğacaksın. Olması gereken yerler, sahip olması gereken yolculuklar ve kovalamaca potansiyeli var.

İkizler kadını ile çıkmak
İkizler kadını ile çıkmak

Dünya onun istiridyesidir ve incilerin nasıl oluştuğu hakkında bir şey biliyorsanız, hafif bir alay olmanın dikkatini çekmenin eğlenceli bir yolu olduğunu anlarsınız. Bu can sıkıcı olmaya izin vermez, ancak Mücevherinizin hayatına biraz şaka eklemek onu eğlendirmek için harika bir yoldur. İkizler sıkılmaktan nefret eder! İkizler kadını ile çıkmak ne demektir? Astroloji ile ilgilenenler burada mı?

Doğum günü: 21 Mayıs-21 Haziran

Tip: değiştirilebilir hava işaret

Anahtar kelimeler: değişmeli, deneysel, yaratıcı, özgür ruhlu

Aşk marşı: Bayan Lauryn Hill’den “eski faktör”

İkizler kadını ile çıkmak
İkizler kadını ile çıkmak

İkizler kadını özellikleri

İkizler kadını özellikleri nelerdir? İkizler burcu ile çıkmak çoğu zaman macera doludur ve eğlencelidir. Kendinizi bir anda bir dağ da kamp yaparken bulabilir veya bir anda gece kulübünde kadeh tokuşturur iken bulabilirsiniz. Anlık planlara çok yatkınlardır. Kahkahaları her yerden duyulabilir. Anlar asla sıkıntıya gelemez. Ayak uydurmanız gerekebilir. Peki ikizler kadını özelliklerine biraz daha yakından bakabiliriz diye düşünüyoruz.

İkizler erkeği ile çıkmak

BİR İKİZLER KADINI İÇİN EN İYİ EŞLEŞMELER

İkizler kadını ile çıkmak ne demektir? İkizler yerleşimleri, onları maceralara atmaya ve zihinlerini uyarmaya istekli bir eşleşmeye ihtiyaç duyar. Onlara entelektüel olarak meydan okumak ve düşüncelerini ilerletmek açısından, bir yay, mücevherlere zihinsel düzeltmelerini vermekten daha fazlasıdır. Öte yandan Koç, İkizlerin vahşi fikirlerini alacak ve onlarla birlikte koşacak, sonsuz deneyimler ve bol eğlence sağlayacak.

İKİZLER KADINI İLE SEKS

Doğal merak tarafından yönlendirilen İkizler cinsel özellikleri şaşırtıcı ve sürekli değişen olabilir. Birçok İkizler kadını utangaç tarafta olabilir, fantezilerinin dolgunluğunu keşfetmekte tereddüt edebilir. Bu kesinlikle yatakta sıkıcı oldukları anlamına gelmez, zihinlerini cinsel fanteziler ve fikirlerle akıtmak biraz zaman ve sabır gerektirir. Bir İkizler kadını sizinle rahat olduğunda, rol yapma, açık havada cinsel deneyimlere olan ilgisi ve ilginç fikirleri keşfetme isteği sürpriz olabilir.

İkizler kadını ile çıkmak
İkizler kadını ile çıkmak

BİR İKİZLER KADINI HAKKINDA HER ŞEY

İkizler kadınları yürüyen bir çelişkidir. Bir İkizler kadınıyla çıkıyorsanız bunu dikkatli bir kelime ve İkizler kadınıysanız nazik bir hatırlatma olarak düşünün. Sabrınız varsa, sonunda ikiz bebeğinizin garip ifadeli cümleleri sevimli hale gelebilir.

İkizler kadını ile çıkmak ne demektir? İkizler tutkunuz cinsellik söz konusu olduğunda bir yürüyüşçüden daha çok konuşuyorsa, çok hayal kırıklığına uğramamaya çalışın. Maceralı bir gecede onu yakalamadığınız sürece açılması biraz zaman alabilir, bu durumda ilişkiniz uzun sürmeyebilir. İkizler burcunun iki yüzü vardır. 

İlk olarak, arkadaşlarınıza getirebileceğiniz utangaç bir versiyon var, odasında sizinle eğlenmenin nasıl bir şey olacağını hayal ederek vakit geçirecek kişi. Halkın içinde, doğal bir büyücü olacak, soğuk titreşimleri ve sevimli gülümsemesiyle olumlu dikkat çekecek. Sonra İkizlerin diğer tarafı var, dünyanızı sarsacak ve sizi şaşırtacak taraf. İkizler bu tarafında hem gerçek hem mecaz anlamda kirli konuşmak, flört ve büküm dilleri seviyor.

Eğer bir İkizler burcunu kazanmak istiyorsan, İkizler kadınınız, ince ifadeli bir cümlenin veya düşündürücü bir konuşmanın becerisini takdir edecektir. “Günün sözü” uygulamasını indirmeyi düşünün veya kelime dağarcığınızı genişleten müzik dinleyin. Bir ikizi kafalarının dışına ve ortak bir gerçekliğe götürmelisin. Eğer sıkıcı ya da cahilseniz, onların dikkatini ya da varlığını sürdürmeniz pek mümkün olmayacaktır.

Düşünmeyi etkileyen gezegen Merkür tarafından yönetildikleri için, İkizlerin dişlilerini çalıştırabilecek ve düşüncelerini akıtabilecek bir ortağa ihtiyaçları var. Bir İkizler ile buzu kırmanın iyi bir yolu, dünyasını nasıl rasyonalize ettiğini anlamaktır.

Ona en sevdiği beş filmin ne olduğunu sorun ve onu neyin eğlendirdiğini ve hangi karakterlerin ilgisini çektiğini anlamanıza yardımcı olur, Eğer Matrix diyorsa, ona hükümet ve toplum hakkındaki görüşlerini sorun. Onu yeni filmlere, TV şovlarına veya önerilerinizi arkadaşlarıyla paylaşmasını sağlayan müziklere koyarak bazı puanlar bile kazanabilirsiniz. Amaç her zaman İkizler sevgilinizin sizin hakkınızda konuşmasını sağlamaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top