Close

Akrep Burcu

 

Geçtiğimiz yıl yaşadığınız hayal kırıklıkları bu yıl yerini umut dolu hikayelere bırakacak. Bekar olan akrep burçları için yeni aşklar kapıda. Yeni biriyle tanışabilir ya da eski birlikteliğiniz ile yeniden bir araya gelebilirsiniz. Arada ufak tefek kıskançlıklar olsa da bu defa mutluluk sizinle. Evli olan akrep burçları, bir süredir eşleriyle yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturacakları bir yıldalar. Karşılıklı oturup konuşarak ve bu sayede iletişim eksikliğini de aşarak eski güzel günlere dönmeniz mümkün. Bebek sahibi olmak isteyenler için de 2020 bereketiyle geliyor. Çocukları olan akrep burçları da bu sene çocuklarının özellikle eğitimleri konusunda ataklara geçebilir, bu doğrultuda planlar ve yatırımlar yapabilirler. 

2020’de Akrep Burçlarının Sağlığı

Yılın ilk aylarında ufak çaplı sorunlar yaşayabilir, biraz endişelenebilirsiniz ancak bu durum geçici ve bahara doğru her şey yoluna girerek size yepyeni bir sayfa açma olanağı sağlayacak. Geçtiğimiz yıl ciddi sağlık sorunları yaşayan akrepler için bu sene iyileşme ve kendine dönüş senesi. Aldığınız kararlar doğrultusunda bedenen ve ruhen rahatlayacak, kendinizi her zamankinden çok daha olumlu hissedeceksiniz. 

Kilolara dikkat! Özellikle yılın ilk aylarında artan kilolarınız beraberinde ufak tefek sağlık sorunlarını getirebilir. Eklem ağrıları ve sırt ağrıları başa bela olmaya devam ediyorsa, spor ve hareket şart. şubat ve mart aylarında soğuk algınlığına dikkat etmelisiniz. Kış aylarında yaşadığınız sıkıntılı süreç yaza doğru kademe kademe düzelerek size ferah bir nefes aldıracak. 

2020’de Akrep Burçlarının İş Hayatı

Yeni projeler, yeni hedefler, yepyeni oluşumlar… Bu yılki hedeflerinizden sadece birkaçı… İş kurmak isteyen akrep burçları için mart ve nisan ayları tehlikeli dönemler ancak mayıstan sonra değişen yıldız haritanızla birlikte ekonomik olarak rahatlayacak ve hedeflerinize çok daha emin adımlarla ilerleyebileceksiniz. Ortaklı iş kurmak isteyen akrepler için anlaşmazlıkların görülebileceği bir yıl olabilir. Karakter olarak hırslı ve otoriter olan akrepler, ortaklarla birlikte iş yapmakta zorlanabilir. Hali hazırda yapmakta olduğunuz bir işiniz var ise mevki değişikliği yapma ihtimaliniz bu yıl oldukça yüksek. Bu, ya tamamen bir iş değişikliği ya da iş yerinizde kademe atlamanız olarak değerlendirilebilir. Maddi açıdan oldukça bereketli bir döneme giriyorsunuz, uzun zamandır yapmak istediğiniz yatırımları artık değerlendirme zamanı. Ev ya da araba almak gibi planlarınız var ise temmuzdan sonra bu hayalinizi gerçekleştirmek için oldukça elverişli bir döneme gireceksiniz.

2020 Yılında Akrep Burçlarının Sosyal Hayatı Nasıl Olacak?

2020’nin ilk aylarında biraz içinize kapanık bir dönem yaşayacaksınız. Bu durum yakın arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi de etkileyebilir. Kardeşler arası ufak tefek anlaşmazlıklar da yaşanabilecek durumlar arasında görülüyor. Yılın ilk döneminde yaşadığınız dinginlik temmuz itibariyle yerini fazlasıyla hareketli bir döneme bırakıyor. Organizasyonların ve partilerin bu sene yıldızı sizsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top