Close

Balık burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

Balık burcu, 20 Şubat-20 Mart tarih aralığını kapsayan su grubu olan burçtur. Genellikle duygusallıklarıyla ön planda olan balık burcu insanı, erkek ve kadında olarak ayrıldığında farklı reaksiyonlarla karşılaşmanıza sebep oluyor ve her burcu etkileyen bir yükselen burçta vardır, karşınızdaki insanı hem cins hem yükselen burç olarak yorumlamanızda fayda var.

Balık burcu erkeği genel özellikleri nelerdir?

Balık burcu erkekleri, hayalperest insanlardır. Çok geniş bir hayal dünyaları olmasının yanı sıra her balık burcu gibi duygusallıklarıyla ön plandadırlar. Hayalleri ve duyguları hayatlarının merkezindedir. Bu sebepten genel olarak kibar, yardımsever, anlayışlı olmaya özen gösterirler. Fakat bazen istemeden çok kırıcı da olabilirler bunun sebebi ise düşünmeden konuştukları için kolaylıkla yanlış anlaşılmaya imkan vermeleridir. Anlatmak istedikleriyle,kurdukları cümleler çoğu kez zıtlaşır. Bu neredeyse birçok balık burcu için sorun sayılabilir. Balık burcu erkekleri, uyumludurlar. Girdikleri ortama uyum sağlarlar, arkadaşlık ve aile ilişkileri konusunda başarılı insanlardır. Umursamaz tavırları sebebiyle insanlarda ön yargı yaratan balık burcu erkeği bu özelliği avantaja çevirmeyi de bilir. En çekici özelliklerinden biri olan yardımseverlikleri onları farklı kılar. Kimse için kötü düşünmemeye özen gösterirler, iyilik yapmak konusunda da son derece cömert insanlardır.

Gezmeyi,yeni yerler keşfetmeyi, eğlenmeyi çok severler. Lüks mekanlara ilgileri vardır ve tercihlerini bu yönde yaparlar. Sosyal yönleri çok gelişmiştir. Birçok aktiviteyi de bir güne sığdırabilirler.

Balık burcu erkekleri, genel olarak bakıldığında düzensizdirler. Örneğin zaten dağılacak yatağı toplamak onlara göre mantıksızdır. Az da olsa tembel oldukları söylenebilir. Rahatlarına da düşkün demek yanlış olmaz.

Balık burcu erkeği ve aşk ile uyumu

Balık burcu erkeği , duygusal ve hayalperest yapıları sayesinde romantik tiplerdir. Genellikle yumuşak kalpli olurlar. Aşk, onların hayatının merkezindedir ve bu konuda özenli davranırlar. Eğer aşık olabilirse karşısındaki insana cenneti yaşatır. Sevdikleri insanı mutlu etmek onlar için zevktir. Fakat kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Partnerleri bu konuya özen gösterdiği takdirde güzel bir birliktelik mümkün olabilir.E

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top