Close

Cinsel hayatınızı renklendirecek denemeniz gereken seks pozisyonları

Cinsel hayatınıza renk katacak seks pozisyonları

Female hand scratching lovers back in ecstasy having orgasm or passionate sex on bed, sensual couple enjoying making love embracing, touching body, feeling desire and pleasure, close up view

Pek çok çift yatak odasında maceracı değildir. Sürekli aynı pozisyonlarda sevişmek ilişkiyi monoton bir rutine sokabilir. Bu şekilde olmak dorunda değil. Siz ve eşiniz için daha iyi orgazmlara yol açabilecek çok sayıda özgün seks pozisyonu vardır. İşte bunlardan birkaçı…

KEDİ POZİSYONU

Kedi pozisyonu misyoner pozisyonuna çok benzerdir. Erkeğin göğsü, kadının omuzlarına yakındır. Kadının bacakları 45 derece açık, erkeğinkilerden dizlerinden destek alacak şekilde açılıdır. Erkeğin kasığı klitoris ile sürekli temas halindedir, kadının aldığı zevk artar. Ayrıca bu pozisyondayken yukarı ve aşağı itmek yerine erkek ileri ve gelerek dairesel hareketlerde bulunursa pozisyon daha da zevkli hale gelecektir. 

KADININ ÜSTTE OLDUĞU POZİSYON

Kadının üstte olduğu seks pozisyonu kadın için en zevk veren pozisyonlardan biridir. Vajina duvarlarına ve G noktasına yakın yerlerde kadın tempoyu ve hisleri kendine göre ayarlar. Psikolojik olarak da tempoyu eline aldığı için kontrolü kendinde hissedecektir. G noktası uyarısı ve orgazm için harika bir pozisyondur. 

RODEO SÜRÜŞÜ POZİSYONU

Erkek sırt üstü yatar ve bacaklarını uzatır. Bu pozisyonda kadın erkeğin üzerine çıkar ve ters oturur. Kadın penisi açılı bir şekilde hareket ettirirse pozisyon daha zevkli hale gelecektir. Kadın hem kendini uyarır hem de erkeğe zevk verir. 

YÜZ KAPALI POZİSYONU

Erkek partner bir sandalye ya da yatağın kenarına oturur. Kadın erkeğin üzerine tırmanır, erkek kollarını kadının beline sarar. Erkek kadının kalçasını tutarak zıplamasına yardım eder. Bu pozisyonda yüz yüze samimiyet sağlanırken çift birbirine daha da yaklaşır. 

DEVE SÜRÜŞÜ POZİSYONU 

Kadın uzanırken erkek dizleri üstünde çöker. Kadının sol bacağı erkeğin altında kalır ve sağ bacak erkeğin beline uzatılır. Erkek bu bacağı tutar haldeyken ilişkiye girilir. Bu pozisyonda erkek kadının klitorisine rahatça ulaşmaktadır. Klitoris yumuşak hareketlerle uyarılır. Sanılanın aksine kadınların klitorisi erkek penisinden daha hassastır ve yumuşak hareketler hatta bazen küçük bir baskı yeterli olacaktır.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top