Close

En çok izlenen Yılbaşı filmleri

En çok izlenen Yılbaşı filmleri

En çok izlenen Yılbaşı filmleri

En çok izlenen Yılbaşı filmleri aslında yalnızca 31 Aralık gecesi izlemeniz gerekmez isterseniz tam gününde seyredin isterseniz aralık ayı boyunca televizyonunuzdan eksik etmeyin. Fark etmez. En çok izlenen Yılbaşı filmleri, noel zamanında izleyebileceğiniz en kırmızı ve süsleme ruhlu filmler. Hepsini büyük bir özenle seçtik ve listeledik.

Bu yılın ne kadar hızlı gittiğini inkâr eden sıcak hava sevenler için bazı kötü haberlerim var: tatil sezonu hızla yaklaşıyor. Ama eğer Temmuz’dan beri bir bardak sıcak çay ve bir filmle battaniyede rahatlamak için bekleyen biriyseniz, bu harika bir haber! Kış yaklaşırken, yakında yepyeni Noel filmleri çıkacak. Ürkütücü sezon henüz başlamamış olsa da en azından ne olacağını duymak için asla erken değil, değil mi? (Üzgünüz, yaz insanları.)

Yaz mevsimi bittiğinde hepimiz üzülebiliyoruz ama aynı şeyi kış mevsimi biterken de hissedebiliyoruz. Her mevsimin kendine göre güzelliklerinin ve bir atmosferinin olduğunu düşünüyoruz. Hepsi birbirinden güzel. Kışın en büyük havası ise, elbette ki Yeni yıl zamanı yani aralık ayında gizli.

Etrafın kırmızı tonlarda ışıl ışıl süslenmesi, şehrin ışıklara boyanması, mağazaların ve alışveriş merkezlerinin dekorasyonları, kafelerden yükselen yeni yıl şarkıları, noel baba kostümlü insanların çocuklarla bütünleşen kahkahaları, bir sürü hediyeler ve bir umut yağmasını beklediğimiz kar.

Kimse inkâr edemez ki herkes aralık ayını çok seviyordur. Bu aslında bir yandan yeni yıla girecek olmanın verdiği heyecanda olabiliyor. Ne de olsa yeni bir yıl yepyeni hayaller. Ancak aralık ayının ayrı bir büyüsü var. Bu tamamen yeni yıl süslemelerinden geçiyor bizce. Durum böyle olunca küçük yaştaki çocuklardan gençlere, gençlerden yetişkinlere ve yaşlılara kadar herkes yılbaşında izleyebileceği özel yılbaşı ruhunu taşıyan filmler arıyor.

Bu sene neyse ki En İyi Kadın yanınızda. Bundan sonra her sene olacağı gibi. Sizlere yeni yıl ruhunu en mükemmel şekilde yaşayabileceğiniz en çok izlenen Yılbaşı filmleri bir araya getirdik. Çeşitli platformlardan tutun direk google amcaya sorarak da bu en çok izlenen Yılbaşı filmlerini kolayca izleyebilirsiniz. Şimdiye kadar, 2021-2022 bazı tiyatro yayınlarını, yayın hizmeti devamlarını ve elbette ömür boyu filmleri içeriyor. İşte daha önce duyurulmuş olan En çok izlenen Yılbaşı filmleri.

En çok izlenen Yılbaşı filmleri
En çok izlenen Yılbaşı filmleri

En iyi 10 Noel filmi

En iyi 10 Noel filmi listemizi bir araya getirdik. Bir araya getirirken hepsini izlemek istedik desek yalan olmaz. Birbirinden eğlenceli, bol kahkahalı, bol kırmızılı, geyikli, noel babalı, çocuklu, süslemeli, hediyeli, karlı, yılbaşı ağaçlı, çanlı filmler bizleri heyecanlandırdı. Sizi de heyecanlandırıyor ki buradasınız demek.

Dilediğiniz zaman bu en iyi 10 Noel filmini izleyebilirsiniz. Yalnızca aralık ayında veya yılbaşı gecesinde izleyeceksiniz diye bir kural yok sonuçta. Siz nasıl tercih ediyorsanız o şekilde yapabilirsiniz. Atıştırmalıklarınızı, içeceklerinizi ve kazaklarınızı alın. Çünkü en iyi 10 Noel filmi sizleri bekliyor, dilediğinizi seçin. Şimdiden herkese iyi seyirler diliyoruz. Sağlıkla kalın.

En çok izlenen Yılbaşı filmleri
En çok izlenen Yılbaşı filmleri

The Princess Switch 3

Vanessa hudgens, üç rolünü de tekrarlayacağı Princess Switch 3 için bir kez daha geri döndü. Bu sefer, hudgens tarafından tasvir edilen üç Kraliyet de çalınan bir eseri geri almak zorunda. Ayrıca, romantizm ve değişen kimlikler de var elbette. Diğer iki filmi de Netflix üzerinden seyredebilirsiniz. Hepsi birbirinden eğlenceli, biz çok sevdik!

Single All the Way (Tüm yol boyunca bekar)

Tüm yol boyunca bekar, bir ilişki içindeymiş gibi davranan insanları içerir. Tatil için ailesini ziyaret etmek için eve giderken, Peter (Michael Urie) adında bir adam arkadaşı nick’i (Philemon Chambers) bir ilişki içindeymiş gibi davranmaya ikna eder, böylece ailesi bekar olduğu için onu rahatsız etmeyi bırakır.

Blending Christmas

Benzer bir temaya bağlı kalarak, Noel’i harmanlamak, yeniden geliştirilmekte olan başka bir tatil beldesidir. Çocukluk Yılbaşlarını tatil beldesinde geçiren bir kadın (Haylie Duff), ailelerini birleştirmeyi ve evlenme teklif etmeyi ümit eden erkek arkadaşı (Aaron O’Connell) tarafından yapılan bir geziye şaşırır.

Love Hard

Love Hard, Noel için çevrimiçi tanıştığı bir adamla tanışmak için ülke çapında seyahat eden bir kadın hakkında romantik bir komedi. Ama varışta, kedi avlandığını öğrendi. Bu yüzden, sahtekâr, önce kız arkadaşı gibi davrandığı sürece, onu gerçek tutkusuyla ayarlamayı kabul eder. Nina Dobrev, Darren Barnet, Jimmy O. Yang ve Harry shum Jr. Star.

En çok izlenen Yılbaşı filmleri
En çok izlenen Yılbaşı filmleri

This Christmas

Whitfield ailesi daha önce uzun zamandır yapmak isteyip de yapamadıkları tatili şimdi yapmak zorundadırlar ve hep beraber tatile çıkarlar. Ailelerin sürekli içlerinde tuttuğu bazı konuların odak noktası ise bu tatil sayesinde ortaya çıkacaktır. Bu konuşmalardan sonra ise yavaş yavaş sular aileler arasında durulmaya başlar.

A Madea Christmas

Madea, arkadaş ortamında son derece eğlenceli ve komik ve gülen birisidir. Madea’nın bir arkadaşı kızı için sürpriz yılbaşı ziyareti düzenler. Bu ziyafete ise Madea yardımcı olmaktadır. Oldukça komik sahnelerden bir araya gelen film, yılbaşı akşamlarının en eğlenceli filmlerinden birisidir.

Noel Gecesi Kabusu

Noel Gecesi Kabusu, 1993 yapımı harika bir müzikal animasyon filmidir. Eski ancak asla eskimeyecek bir klasik de diyebiliriz. Belki birçoğunuz bu filmi aslında izlemiş bile olabilirsiniz. Hatta kabul edelim defalarca izlemiş olabilirsiniz. Ancak gotik havalı bu filmi izlemekten hiç sıkılmamışızdır. Halloween Kentinin Balkabağı Kralı olan Jack Skellington’ın soluk kesen hikayesini daha önce izlemediyseniz eğer, bu yılbaşında mutlaka izlenecekler listenize almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

En çok izlenen Yılbaşı filmleri
En çok izlenen Yılbaşı filmleri

Kutup Ekspresi

Öncelikle şunu söylemek istiyoruz ki, bu film tam bir klasik ve defalarca izlenilebilecek türdendir. Hiç değilse biz öyle düşünüyoruz. Bir animasyon filmi de diyebiliriz. Çocuklarınız ile bir film gecesi yapmak istiyorsanız tercihlerinizin başına alabilirsiniz. Ana kahramanın bir çocuk olduğu filmin bir de kitabı mevcut. Aynı zamanda o noel ruhunu da tam olarak hissedebileceğiniz bir filmdir.

The Grinch (2018)

Zaman zaman her yerde afişlerini gördüğümüz ve film sitelerinde karşımıza sürekli çıkabilen bu eğlenceli ve komik film. Yeni yıl için bir klasik de diyebiliriz aslında. Yılbaşı gününde illaki izlemişsinizdir, yapmayın! Her yaştaki bireyin sevebileceği bir film önerisini buraya bırakıyoruz.

Disney Yeni Yıl Şarkısı

Çocuklu aileler için film önerileri listelerimizde yer alabilecek bir film tavsiyesi ile daha geldik. Özellikle de konu yılbaşı ise tam size göre. Neden mi? Çünkü bu animasyon filmde Scrooge isimli bir adamın cimri ve huysuz davranışlarının nasıl değiştiğinden bahsediliyor. Scrooge, Noel akşamı üç tane hayalet görüyor. Hayaletler, Scrooge’a bu kötü davranışlarını değiştirmezse gelecekte nasıl bir hayat yaşayacağını gösteriyorlar. Olan da işte tam bu noktadan sonra oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top