Close

En İyi Duş Başlığı ve Setleri – Çeşitli Markalar ve Modeller Arasından Seçim Yapın

En iyi 6 duş başlığı markası

En iyi 6 duş başlığı markası

En İyi Duş Başlığı ve Setleri – Çeşitli Markalar ve Modeller Arasından Seçim Yapın 

Günün stres ve yorgunluğu en iyi sıcak bir duşta atılır. İyi bir duş keyfi yaşamak için kullanılan duş başlığı da bir o kadar önemlidir. Bunun yanı sıra tercih edilen duş başlığının banyo ile adapte olan bir model olması gerekmektedir. Günümüzde evini yenilemek isteyenler veya yeni bir eve taşınanlar kendileri için en iyi duş başlığı ve setlerini araştırmaktadır. Bunun için piyasada bulunan birbirinden farklı duş başlığı seti ve markası yer almaktadır. Bu markalar arasında sizler için derlediğimiz duş başlığı çeşitleri ve önerilerine yer vereceğiz. Bu çeşitlilik genel itibariyle duş başlığı içerisinde yer alan şampuan haznesi, boyutları ayarlanabilir hale getirilmiş duş başlıkları ve suyu arıtma özelliği taşıyanlar olarak söylenebilir. Gelin, sizler için oluşturduğumuz birbirinden farklı duş başlığı setleri ve markalarını inceleyelim.

Piyasada Bulunan En İyi Duş Başlığı Markası

Sizler için en iyi duş seti markası nedir şeklinde bir araştırma yaptık. bununla birlikte kullanıcı önerilerinin yanı sıra markaya göre duş başlığının özellikleri ve ayarlamaları ile ilgili kıyasladık. Bilinmesi gerekir ki duş başlığı aslında yalnızca suyu sunma fonksiyonunu yanı sıra birçok özelliği bulunmaktadır. Alacağınız düşün verimli bir şekilde geçmesini istiyorsanız duş başlığını değiştirerek bu değişikliği gözlemleyebilirsiniz. Alınan verim kişiden kişiye göre değişiklik gösterse de rahat ve konforlu bir duş deneyimi herkes için aynı anlama gelmektedir. Dolayısıyla en iyi duş seti markası dendiğinde akla hiç şüphesiz Vitra İstanbul Ankastre Duş Başlığı gelmelidir. Bu duş başlığının en önemli özelliği dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Ayrıca asma tavanda kullanıma olanak vermektedir. Listede en iyi duş başlığı olarak vermiş olsak da en üst segmentte olduğunu söylesek yeridir. Su akışı 18/L dk olacak şekilde belirlenmiştir. Ayrıca duş başlığı 6 adet başlık içeren tavandan mantolama yapmaya müsaittir. Aquarain ve şık tasarımlı üretilmiş olma özelliği ile verim açısından egzotik Bir ormanda vakit geçirme hissi vermektedir. Bunun için günün tüm yorgunluğunu saatlerce bu duş başlığı altında atabilirsiniz. Ayrıca duş başlığı içerisinde bulunan silikon nozzle kiracı saatlerce temizlemenize gerek bırakmamaktadır. Ürünün böyle tasarlanması da ayrıca uzun ömürlü kullanıma açık hale getirmiştir. Bu sebeple sizleri sunabileceğimiz duş başlığı önerisi arasında ilk sırayı almaktadır.

Kaliteli Duş Başlığı Seti Nasıl Bulunur ?
Kaliteli Duş Başlığı Seti Nasıl Bulunur ?


Kaliteli Duş Başlığı Seti Nasıl Bulunur?

Mevcut piyasa içerisinde kaliteli duş başlığı arayışı kişiler tarafından araştırması yapılmaktadır. İyi ve kaliteli duş başlığı önerisine bir Alman markasıyla devam edeceğiz. Grohe New Tempesta 100 duş başlığı sağlam ve dayanıklı olmasıyla bilinmektedir. Ayrıca marka tüm ürünlerini büyük bir titizlikle hazırlamaktadır. Duş başlığı 3 kademeli başlıklardan oluşacak şekilde kullanıcıların ilgisine sunulmuştur. Bu başlığın en önemli özelliği kişinin kendi ruh haline göre bir nokta ayarlamasıdır. Bu modlar desenli akıtma, yağmurlama, ekonomik mod şeklinde değişiklik göstermektedir. Duş başlığı içerisinde yer alan mekanik aksam özelliği ile başlık içerisinde kireç oluşumu engellenmektedir. Kireç oluşumunu olmaması kullanıcılar tarafından ayrıca beğenilmektedir. Kireç oluşumunun var olmayışı ayrıca ürünü uzun kullanımlı hale getirmiştir. Su akışı özelliği 9L/dk olarak belirlenmiştir. Bu anlamda duş başlığı en iyisi dendiğinde verilebilecek oldukça iyi markalardan olduğunu belirtmek gerekir.

Duş Başlığı Teknik Özellikleri

Piyasada var olmakta olan birbirinden farklı duş başlığı markası bulunmaktadır. Bu markaların her birinin özellik bakımından farklı teknik özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca duş başlıkları ile çeşitli modlarda ayarlanabilme özelliği vardır. Duş başlığı tavsiye isteyen kişilere verilebilecek yine iyi markalardan birisi de Artema’dır. Artema’nın Rain Q Duş Başlığı iyi bir kullanıma olanak vermektedir. Özellik bakımından dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Ayrıca dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasının yanı sıra kireç önleme özelliği vardır. Malzeme olarak krom malzemeden üretilmiştir. Bu durum dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma olanak vermektedir. Artema tasarladığı ürünlerle birlikte daima kalitesini ve farkını ortaya koymaktadır. Silikon noozle özelliği de kireçlenme durumunun önüne geçmektedir. Ayrıca mafsal üzerinde bulunmakta olan hava alma sistemi ile birlikte oldukça iyi bir akış olana vermektedir. Böylelikle duş keyfi de maksimum düzeye yükselmiş olur. 

Fonksiyonlu Duş Başlıkları
Fonksiyonlu Duş Başlıkları


Fonksiyonlu Duş Başlıkları

Sızdıran veya bozulan bir duş başlığı oldukça can sıkıcı olabilmektedir. Dolayısıyla böyle durumlarda bir tesisatçı çağırarak para harcamak istenmeyebilir. Duş başlığının tamiri göründüğünden çok daha basit olabilir. Dolayısıyla evde de tepe duş başlığı tamiri yapmak son derece mümkündür. Tamir konusunda öncelikli olarak tıkanmakta olan duş başlığı deliklerini açmak gerekir. Sonrasında duş başlığı ön plakası veya tüm duş başlığı çıkarılmalıdır. Bir sonraki aşamada ön plaka ve duş başlığı da 8 saat beyaz sirke içinde bekletilmelidir. Kalan birikintiler ise sivri bir alet ile çıkarılmalıdır sızıntı yapmakta olan başlığın tamir edilip edilmediği ayrıca kontrol edilmelidir. Duş başlığının tamiri son derece mümkünken bu durumu hiç karşılaşılmayabilir. Bunu engellemenin en iyi yolu ise piyasadaki en kaliteli duş başlığı bulmak olacaktır. En kaliteli duş başlığını bulmak için de yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Çeşitli Duş Seti Markası

Sizlere önereceğimiz duş seti tavsiye markalarına Eca olarak devam etmeliyiz. Marka genel itibariyle modern tasarım ve sıra dışı akış sistemi ile üretim yapmaktadır. Bu sebeple özellik anlamında 3 varlığı basınç debisi ile birlikte duş alınmaktadır. Ayrıca duş başlığı kireç önleme özelliği de taşımaktadır. Kireç önleyen tasarım bulundurmasından dolayı uzun ve dayanıklı kullanıma da yol açmaktadır. Ayrıca sağlıklı ve güvenli bir banyo deneyimini de sağlamaktadır. En iyi duş başlığı markası arasında DMR boncuklu duş başlığı da yer almaktadır. Özellik bakımından sağlamış olduğu su tasarrufu da ayrıca gereksiz su kullanımının önüne geçmektedir. Maliyet bakımından da su tasarrufu sağladığı için maliyeti düşürmektedir. Duş başlığında yer alan aktif anyon topları banyo içerisinde dingin bir hava oluşturmaktadır. Bahsi geçen aktif anyon topları özel bakteri topları olarak geçmektedir. Bu durum kullanıcı memnuniyetinde arttırmaktadır. Ürün içerisinde tasarımında kullanılmakta olan toplar içinde klor, kireç ve ağır metallerden de arındırarak sizlere ulaşımını engellemektedir. Kireç önleme özelliği bu duş başlığında özelliği içinde yer almaktadır. Mayaglory duş başlığı bir diğer önerebileceğimiz iyi duş başlığı markası arasında yer almaktadır. İçeriğinde yüksek kalitedeki ABS polimer kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca bu ürün pratik ve fonksiyonel kullanıma da uygun olmaktadır. İçeriğinde yer alan start stop tuşu ile birlikte çok daha konforlu bir şekilde kullanıma uygun olmaktadır. Bu tuş sayesinde suyu kullanmadığınız durumlarda Su tasarrufu yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca turu boşardı duş çıkışı ile birlikte çok daha keyifli ve rahatlatan bir duş deneyimi almanızı sağlayacaktır. 360 derece dönebilme özelliği gösteren bu duş başlığının özellikleri arasında da kireç önlemi özelliği de yer alır. Böylelikle bahsi geçen diğer tüm ürünler gibi bu duş başlığını da uzun ömürlü olacak şekilde kullanabilirsiniz. Su tasarrufu sağlaması da kullanıcılar tarafından beğenilen bir diğer özelliktir. 

 

scroll to top