Close

En iyi 10 espresso makinesi

En iyi 10 espresso makinesi

En iyi 10 espresso makinesi

En iyi 10 espresso makinesi  sizce hangi marka ve modellerden oluşuyordur? Espressonuzu evde hazırlamak için kaliteli bir makineye yatırım yapmanız gerekecek. İşte en sevdiğimiz modeller. Güçlü cazibesi ile espresso sizi başka hiçbir kahve gibi kancalayamaz, ancak bu barista dokunuşu için ticari bir espresso makinesi olmadan evde yapmak için uzun bir sipariş olabilir.

Daha da kötüsü, ödevini yapmazsan, korkunç içecekler içen korkunç bir espresso makinesiyle sonuçlanabilirsin ve bu sadece bu amaç için aldığın özel kahvenin tamamen israfı olur. 

Meseleleri karmaşıklaştıran, yerli espresso makineleri olarak faturalandırılan birçok kahve makinesi aslında espresso makinesi değildir. Ancak endişelenmeyin: En İyi Kadın bu sorundan kaçınmanıza ve mükemmel espresso çekimleri üreten bir ev espresso makinesi satın almanıza en iyi 10 espresso makinesi listesi ile yardımcı olabilir.

Ev tipi en iyi 10 espresso makinesi, gelişmiş bir demleme işlemine ve çift atış içecekler için çift portafilter sepeti veya kapuçino veya latte için süt köpürtücü ve buhar değneği gibi kullanışlı zil ve ıslıklara sahiptir.

Bununla birlikte, iyi bir otomatik espresso makinesi ucuza gelmez ve meşru bir kafe kalibreli espresso içeceği (ya da sadece bir espresso çekimi, eğer bu sizin işiniz ise) kamçılayan bir şey için biraz daha fazla bir para ödemeyi bekleyebilirsiniz. Ancak şüpheniz olduğunda, özel kahve dükkanındaki tüm kapuçino, latte ve çift atışlarda ne kadar tasarruf edeceğinizi hatırlamaya çalışın.

En iyi espresso makinesi hangisi?

En iyi espresso makinesi hangisi? Vasat bir espressoya razı olmak istiyorsanız çok ucuza mal edebilirsiniz, ancak özellikle düzenli olarak espresso içmeyi planlıyorsanız, daha az maliyetli bir espresso makinesine saldırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Görünüşe göre uygun fiyatlı espresso makineleri ilk bakışta bir pazarlık gibi görünebilir, ancak genellikle para ve tezgâh alanı kaybıdır. Bu yüzden sizlere en iyi 10 espresso makinesi listesini sunuyoruz.

Bütçeli bir kahve aşığı için,” espresso üreticileri ” (düşük fiyat aralığında) genellikle motorlu pompalardan yoksundur ve yalnızca buhar basıncı ile çalışır. Ürettikleri şey gerçekten moka pot kahvesi, basit ocaklı bira üreticileri tarafından yapılan bir içecek; yerel kahve dükkanınızdaki veya kafenizdeki baristadan alışkın olduğunuz espresso gibi tadı almayacak. Bu doğal olarak kötü değil; sadece espresso değil. Bu yüzden seçim sizin. Hangi tadı istiyorsanız ona göre seçim yaparsınız. Şimdi en iyi 10 espresso makinesi listesini sunuyoruz.

Hangi espresso makinesi alınmalı?

Hangi espresso makinesi alınmalı? Kahve, birçokları için sabah rutininin önemli bir parçasıdır. Enerji veren kafeinle dolu lezzetli bir içecek, güne başlamak için ihtiyacımız olan şeydir. Sadece uyanmak için ihtiyacımız yok, aynı zamanda sevdiğimiz diğer ikramlar için de önemli bir lezzet seçeneği; çikolata, dondurma, kek ve daha fazlası. Kışın, sıcak kahve bizi ısıtır ve yaz aylarında buzlu kahve bizi soğutur. Birçok insan için bu bizi hayata döndürür. 

Hangi espresso makinesi alınmalı? Karar ilk olarak sizin ve bütçenizindir. Ancak yukarıdaki anlattıklarımıza da dikkat etmenizi öneriyoruz. Espresso sevenler için en iyi espresso makinesini bulmak için çok çalıştık ve hangi espresso makinesi alınmalı? Sorunun cevabını birçok yerde taradık ve son olarak en iyi 10 espresso makinesini ortaya çıkarttık.

Bu süreçte, espresso çekimleri, çift çekimler, latteler, kapuçinolar ve buharda pişirilmiş süt ve süt köpüğü sürahilerine de dikkat ettik. Ayrıca su haznesi ve depolama, su filtresi, kontrol paneli, öğütme yetenekleri ve otomatik süt köpürtücü uzunluğu (ve süt vapuru ve süt köpürtücü yetenekleri) gibi özellikleri de hesaba kattık.

Hangi espresso makinesi alınmalı? En iyi 10 espresso makinesi içerisinde yer alanların hepsi işi tamamlarken ve buharlı süt köpürtücü, damlama tepsisi, önemli su haznesi ve kolay temizlenebilen paslanmaz çelik taban gibi ihtiyacınız olan temel özellikleri sunarken, aralarındaki en önemli ayırt edici faktör fiyattır. Ve bir espresso makinesine ne kadar harcadığınız, nihayetinde ne tür bir kahve alacağınız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Breville Espresso Makinesi Bes980

En iyi 10 espresso makinesi
En iyi 10 espresso makinesi

Evde veya küçük işletmenisin de harika espresso isteyen ancak tekniği düşürme konusunda gergin olan acemi bir barista için Breville mükemmel bir seçimdir. Kullanımı ve temiz tutulması son derece basit ve boyutu kompakt. Özellikle Bambino ile sütü köpürtmenin ne kadar kolay olduğunu takdir ediyoruz.

Buhar çubuğunu Bambino’nun paslanmaz çelik süt sürahisine (ürünle birlikte verilir) takın, ardından bir düğmeye basın. Bir dakikadan kısa bir süre sonra, latte ve kapuçino için ustalıkla buğulanmış süt köpüğünüz hazır olacak. Detaylı olarak, Cappuccino, Espresso, Filtre Kahve, Köpüklü Süt, Latte, Macchiato, Mocha, Sütlü Kahve, Türk Kahvesi ise yapabildikleri arasındadır.

Philips 2200 Serisi Ep2220/10 Tam Otomatik Espresso Makinesi

En iyi 10 espresso makinesi
En iyi 10 espresso makinesi

Bu kahve makinesinin kullanmaya alışması dakikalar sürebilir, hele ki ustalaştıktan sonra birkaç düğmeye basarak harika, espresso ve kremalı kahve yapar. Temizlik kolaydır (neredeyse tüm parçalar bulaşık makinesine girer). Aynı zamanda fiyatı diğerlerine göre daha uygundur ve kalitesinden asla ödün vermez. 2 bardak kapasitesi vardır, Yalnızca yapabileceklerinizin sayısı belki az gelebilir; Espresso, Sıcak su, Kahve Toz Kahve seçeneği.

Delonghi ECP 3121

En iyi 10 espresso makinesi
En iyi 10 espresso makinesi

Zengin krema ile güçlü bir espresso yapın. Sınıfının en büyük kazanına (paslanmaz çelik, 180ml) sahiptir, bu da üst üste doğru sıcaklıkta iki espresso yapabileceğinizi garanti eder. Büyük kazan ayrıca süt köpürtme için daha uzun buhar akışı sağlar. Tam metal portafiltre vardır. Yine de içinde hala plastik bir parça var, kahveyi iki akışa bölmek için kullanılıyor. İsterseniz kolayca çıkarılabilir. Cappuccino, Espresso yapabilecekleriniz arasındadır.

Delonghi Ecam 550.55.SB

En iyi 10 espresso makinesi
En iyi 10 espresso makinesi

Entegre öğütme teknolojisi, fasulyeleri her zaman taze öğütür. Öğütme seviyesi tada göre ayarlanabilir. İdeal sıcaklık kontrolü için iki bağımsız ısıtma sistemi: kahve demlemeye adanmış bir Termoblok ve süt hazırlamaya adanmış bir ısıtma sistemi, her ikisi de aynı anda çalışır.

De’longhi tüpsüz sistemi, öğütücünün içinde kalan kahve tozu miktarını en aza indirir, böylece espresso’nuzu demlemek için yalnızca yeni çekilmiş kahve kullanılır. Optimum hijyen için sürahi entegre bir temizleme fonksiyonuna sahiptir: içecek hazırlandıktan sonra sütle temas eden tüm parçalar otomatik olarak sıcak su ve buharla yıkanır.

Saeco Aulika Focus Evo

En iyi 10 espresso makinesi
En iyi 10 espresso makinesi

Profesyonel kullanım için tasarlanan Aulika Evo Focus, espressodan uzun kahveye ve cappuccino’dan latte macchiato’ya kadar her zaman mükemmel bir dağıtımı garanti ederek sürekli kullanım için gerekli teknik özellikleri sunar. Su ve kahve kaplarının büyük kapasitesi, tek dokunuşlu sütlü içecekler, ikincisi aynı zamanda hazırlık süresini hızlandıran yüksek hızlı bir süt işlevi içerir, hepsi yüksek günlük tüketime sahip yerlerde bile güvenilir performansı garanti eder.

Parçaların kalitesi, her ayrıntıya gösterilen özen ve modern tasarımı, aulika Evo’yu ofisler ve küçük restoranlar gibi güvenilirliğin ve en kaliteli dağıtımın gerekli olduğu çalışma ortamları için mükemmel bir profesyonel kahve makinesi haline getirmektedir.

Jura Ena 8

En iyi 10 espresso makinesi
En iyi 10 espresso makinesi

Jura şirketi kahvenin hayatımızda ne kadar önemli olduğunu biliyor, bu yüzden kafeinin büyüsüyle hayatımızı iyileştirmek için tasarlanmış bir kahve makinesi yaptılar. Bu sanat eserine Jura Ena 8 denir. Jura Ena 8, sizi zombilerden işlevsel bir insana götüren fasulyeden fincana bir kahve makinesidir. Jura, büyükten küçüğe her türlü kahve makinesini yapar.

Ena 8 mükemmel minyondur; sadece bir fincan için yeterince küçük ve kahve ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar büyük. Jura kahve makinelerinin fiyat aralığı ile ilgili olarak, Ena 8 düşük uçta ancak yüksek performans özelliğine sahip. Her makine farklıdır, ancak Ena 8 gerçekten göze çarpmaktadır.

Siemens TI9553X9RW Eq.9 Plus Connect S500

En iyi 10 espresso makinesi
En iyi 10 espresso makinesi

Büyük bir kahve makinesi canavarı, bunun için bolca alana ihtiyacınız olacak Çift öğütücüler size aynı anda iki tür kahve çalıştırma seçeneği sunar. Çift öğütücülerinin bir sonucu olarak, oldukça büyük bir ünitedir. Bunun gibi, bir o eve bir tezgah alanı adil bir miktar gerekir. Boyutuna rağmen, kahve makinesi açılı önü ve hakim olan geniş renkli ekranı ile harika görünüyor. Kutuyu açtıktan sonra, tüm bandı çıkardığınızdan emin olmak için kılavuzu dikkatlice okumak en iyisidir: makinenin içinde, Demleme ünitesinin arkasında bile bulabilirsiniz.

Delonghi Eletta Cappuccino Top ECAM 45.760.W Kahve Makinesi

En iyi 10 espresso makinesi
En iyi 10 espresso makinesi

DeLonghi Eletta Cappuccino Top, profesyonel düzeyde bir makinenin maliyetine ve karmaşıklığına yaklaşmadan ekstra kahve ve süt seçenekleri için biraz daha fazla harcamaya istekli insanlar için üst düzey bir tüketici fasulyesi-fincan makinesidir.

Bir düğmeye dokunarak mükemmel düz beyazlar ve latteler ve espressolar. Starbucks’ta günde 20 TL harcamamak yakında masrafın bir aile için değerli görünmesine neden olabilir. Bakımı kolay ve çok yönlü bir makinedir, maliyetin yanı sıra tek gerçek dezavantajları oldukça yavaş başlatma süresidir ve seçenek zenginliği başlamak için birçok kişiyi sersemletebilir.

Delonghi Ec685.m Dedica Kahve Makinesi EC685.M

En iyi 10 espresso makinesi
En iyi 10 espresso makinesi

Geleneksel bar pompa makinesinin daha ince bir versiyonu olan Dedica, bu tip kahve makinesi hakkında çekici olan her şeyi, ancak birkaç ekstra özellik ve daha küçük, daha tezgah dostu bir pakette birleştirmeyi amaçlamaktadır. Çoğu pompa tahrikli makinenin neredeyse yarısı genişliğindedir, ancak yine de üstte iyi boyutlu bir bardak ısıtıcısında ve arkada cömert bir su deposunda dikkat çekmeyi başarır.

Öğütülmüş kahveye ek olarak, Dedica (kolay servis espresso) kapsüllerini de kullanabilir ve Demleme işlemini daha az karmaşa ile biraz daha kolaylaştırır. Sağlam bir metal gövde üzerinde kırmızı veya siyah olmak üzere üç akıllı paslanmaz çelik kaplama ile gelir.

Philips EP5447/90 Tam Otomatik Kahve ve Espresso Makinesi

En iyi 10 espresso makinesi
En iyi 10 espresso makinesi

Philips 5400 EP5447 / 90 ile taze kahve çekirdekleriyle yapılan 12 farklı fincan kahvenin tadını çıkarabilirsiniz. Kullanıcı dostu, dokunmatik renkli ekranda içeceğinizi seçin ve espresso, kahve, düz beyaz veya kapuçino için simgelerden birine tıklayın. Kahve özelleştirici ile kahvenizi seçebilir ve aromanın gücünü ve miktarını zahmetsizce ayarlayabilirsiniz. Örneğin, güçlü bir kahve yapın veya cappuccino’nuza fazladan bir espresso ekleyin.

En sevdiğiniz tarifleri kendi kullanıcı profilinize kaydedin. 4 kullanıcı profili için yer vardır, böylece en iyi arkadaşlarınızı her zaman en sevdikleri kahveyi yapabilirsiniz. 12 farklı ayara sahip hassas kalibre edilmiş seramik kahve değirmeni sayesinde uzun süre taze bir fincan aromalı kahvenin tadını çıkarabilirsiniz. Fasulye haznesi şeffaf olduğundan, fasulye miktarını izleyebilirsiniz.

scroll to top