Close

En iyi spot lamba modelleri 2022

En iyi spot lamba modelleri 2022

En iyi spot lamba modelleri 2022

En iyi spot lamba modelleri 2022 yılında da sizleri aydınlatacak . Evde yer vereceğimiz herhangi bir ürünü seçerken eğilimimiz, işlevselliğinin yanı sıra dekorasyona sunacağı katkıyı da göz önünde bulundurmak oluyor. Aydınlatmada da durum böyle. Aydınlatma ürünlerini seçerken hem ihtiyacımız hem de zevkimiz doğrultusunda seçim yapmaya özen gösteriyoruz ve yeniliğe kapılarımızı açıyoruz. 

İşte, tam da bu nedenle geçmiş dönemlerde sadece kafelerin, restoranların iç aydınlatmalarında ya da işyerlerinin dış aydınlatmalarında tercih edilen spot lambalar, artık ev dekorasyonuna da katkı sağlıyor. Modern bir aydınlatma ürünü olan spotlar sayesinde evdeki atmosferi bambaşka kılmanız mümkün! Peki; spot çeşitleri nelerdir ve spot lamba montajı nasıl yapılır? En iyi spot lamba modelleri 2022 yılının favorileri neler? Şimdi, bu şık ışık kaynağının detaylarını paylaşalım.

Aydınlatma sistemlerinde trendleri yakalamak isteyenler için ideal bir seçim olan spot lamba dekoratif açısından da son derece şık tasarımlara sahip. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanabileceğiniz özellikler taşıyan spot çeşitleri kullanımı itibariyle yalnızca işyerlerinde değil evlerde de gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. 

Yerleştirdiğiniz alana güçlü bir ışık yönlendirme potansiyeli taşıyan en iyi spot lamba modelleri 2022 spot lambaları  modern mimarinin olmazsa olmaz parçaları arasına girmeyi başarmıştır. Siz de hemen şimdi en iyi spot lamba modelleri 2022 Listemize bakıp  spot lamba çeşitlerini İnceleyip  tavan, merdiven, duvar, raylı veya sarkıt tasarımlardaki aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Spot Lamba Nedir? 

Spot lambalar, genellikle modern dekorasyonu benimsemiş evlerde tercih ediliyor ve bunun yanı sıra işyerlerinde ve işletmelerde de kullanılıyor. Bu aydınlatma ürününü, evde aydınlatmayı dikkat çekici ve farklı bir şekilde yapmak isteyenler tercih ediyor. Kullanıldığı alana farklı bir hava katan spotlar genellikle çok yer kaplamayarak alandan da tasarruf etmenize yardımcı oluyor.

Farklı aydınlatma ürünlerini denemek istiyor ve ev dekorasyonunuza modern bir dokunuş yapmayı arzuluyorsanız spot lambaları satın alabilirsiniz. Bu arada spotları avize gibi farklı aydınlatma ürünleri ile birlikte kullanabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim. Örneğin salonda kullandığınız modern tasarımlı bir avizeye ek olarak alanı sağlıklı bir şekilde aydınlatmak için spotları da yardımcı aydınlatma ürünleri olarak tercih edebilirsiniz.

Uygun fiyatlı spot lambalar

Uygun fiyatlı spot lambalar hakkında bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz..İç mekan aydınlatmada sıklıkla kullanılan spot lamba modelleri, konutlarda dekoratif amaçlı ve işlevsel odaklı kullanılmaktadır. Asma tavan spot aydınlatmaları, raf aydınlatma, giyinme odası ve mutfak aydınlatmaları, banyo dolapları ve dekoratif nişler gibi birçok alanda kullanılıyor. 

Spot lambalar ev dekorasyonunda iç mimarlar tarafından dizayn edilen konut projelerinde, lambader, duvar aplikleri, sarkıt lamba modelleri ya da avizelerle spot aydınlatma sistemleri bir arada kullanılabilir. Uygun fiyatlı spot lambalar İçin yazımızı okumaya devam edin..

En iyi spot lamba modelleri 2022
En iyi spot lamba modelleri 2022
  • Gold ROYAL Garra 30 Watt Sarı Işık 3 Adet Ray Spot IY-93
  • fullreyon Dikdörtgen Sensörlü Beyaz Işık Led Spot Merdiven Armatürü dop11660546igo
  • Gold ROYAL 30 Watt Sarı Işık Ray Spot 4 Adet IY-95

LED aydınlatma sistemleri için kullanılan lambalar yaklaşık olarak 8W ile 20W arası lamba modelleri ile temin edilmektedir. 13W ve 17W gücünde LED lamba modelleri de mevcut olup, enerji tasarruflu aydınlatma sistemleriyle spot lambalarla birlikte kullanımı tercih edilebilir. LED spot lamba modelleri 3W ya da 6W ürünleri ile temin edilebileceği gibi, kullanım ihtiyacına göre 24W ya da 30W spot lamba modelleri de mevcuttur.

Spot lambalar kare ebatlı ya da dairesel formlarla temin edebilirler. Asma tavan uygulamalarında sıklıkla kullanılan spot lamba modellerinin gömme tipi ya da zemin yüzeyi üzerine oturan modelleri mevcuttur. Dekoratif amaçlı kullanılan spot lambaların açısı ve ışık yoğunluğu aydınlatılacak bölgeye göre belirlenir. Sizler için hazırladığımız uygun fiyatlı spot lambalar listemize göz atmayı unutmayın..

Spot Lamba Çeşitleri & Spot Lamba Nasıl Takılır?

Eğer ki yeni bir spot lamba ile evinize farklı bir tarz kazandırmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Bu yazımızda spot lamba nasıl takılır sorusunun cevabını bulacak, modellerini inceleyebileceksiniz.

Estetik ve fonksiyonel bir dekorasyonun en önemli tamamlayıcısı, doğru seçilmiş aydınlatma elemanlarıdır. Cafe ve restaurantlardan sonra ev ve iş yerlerinde de kullanılmaya başlanan spotlar, iç mekânda uygulayabileceğin en modern aydınlatma çözümleri arasında yer alır. İ

En iyi spot lamba modelleri 2022
En iyi spot lamba modelleri 2022
  • İsra 7watt 3 Farklı Renk Yanabilen Spot Sr-007
  • Ulbay Uzaktan Kumandalı Kablosuz 3’lü Led Spot Lambalar lde5993359
  • sekizgen led Çift Yönlü Günışığı Ledli Dış Iç Mekan Uyumlu Dekoratif Aplik Siyah Gövde SL-1903

 Spot lamba modelleri arasında seçim yaparken; hangi ürünün yaşam alanına daha uygun olduğunu belirlemek için gereken ipuçlarını bu yazıda senin için derledik. Ayrıca spot lamba montajı ile ilgili bilmen gerekenler de burada! Dekorasyona çağdaş ve modern bir hava katan Uygun fiyatlı spot lambalar ile ilgili daha çok detay öğrenmek istiyorsan; okumaya devam et!

Birbirinden Kullanışlı ve Şık Tasarımlı Spot Lamba Çeşitleri

Spot lambalar montaj şekline göre gömme spot ve sıva üstü spot olmak üzere ikiye ayrılır. Gömme spotlar, dışarıdan bakıldığında bulunduğu yüzey ile hemzemin bir görünüme sahiptir. Bunun nedeni, spotun iç aksamının duvar, tavan ya da zeminin iç kısmındaki uygun boşluklara yerleştiriliyor olmasıdır. Gömme spotları güçlü bir ışık kaynağına ihtiyaç duyduğun yaşam alanlarında farklı avize modelleri ile birlikte, bir tavan aydınlatma armatürü olarak değerlendirebilirsin. Ya da mekan içindeki nişlerde göz alıcı bir odak noktası oluşturmak için çeşitli uygun fiyatlı spot lambalar ile dekoratif hamleler yapabilirsin.

Sıva üstü spotlar ise adından da anlaşılacağı üzere, iç aksamı ile birlikte, kullanıldığı yüzeyin dışına monte edilen ürünlerdir. Sıva üstü spot lamba modellerini , aplik veya abajur olarak değerlendirebilirsin. Yatak başına simetrik olarak yerleştireceğin iki adet sıva üstü spot ile gece lambası/ abajur ihtiyacını ortadan kaldırabilir; birbirinden şık sıva üstü spot modellerini yaşam alanının duvarlarında ek olarak kullanabilirsin.

En iyi spot lamba modelleri 2022
En iyi spot lamba modelleri 2022
  • fullreyon Dikdörtgen Sensörlü Beyaz Işık Led Spot Merdiven Armatürü dop11660546igo
  • Bright Light Led Cam Spot 3kademeli Çift Renk Cam65br
  • sekizgen led Çift Yönlü Günışığı Ledli Dış Ve Iç Mekan Uyumlu Dekoratif Aplik Antrasit Gövde
scroll to top