Close

En iyi göğüs pompaları 2021

En iyi göğüs pompaları 2021

En iyi göğüs pompaları 2021

En iyi göğüs pompaları 2021 için hangileridir? Emziren ebeveynler için göğüs pompası şarttır. Doğrudan emziremediğinizde beslenmenizin akmasını sağlayan, kanalların tıkanmasını önleyen, göğsünüze yapışmayacak bir bebeği beslemenizi sağlayan ve evde olmadığınız zamanlar için bir anne sütü deposu oluşturmanıza yardımcı olan çok önemli bir araçtır.

Elle tutulan manuel modellerden kiralayabileceğiniz hastane sınıfı sistemlere kadar aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda göğüs pompası vardır. Birkaç yıl öncesine kadar göğüs pompalarında çok az yenilik vardı, ancak daha yeni modeller kablosuz ve şarj edilebilir ve hatta bazıları giysilerinizin altına sığıyor.

Pompalamak, biz insan annelerini biraz süt makineleri gibi hissettirmenin bir yolu olabilir. Ancak uzun süre emzirmeyi taahhüt ettiyseniz İyi haberler var: süreci biraz daha az, iyi, berbat hale getirmenin birkaç yolu var. Bu da bizi hangi pompaların paraya ve zamanınıza değdiğini bulmaya yönlendiriyor. 

Anne sütü ile beslenme hem, yandan göğüs pompası için yararlı olduğu gibi sık sık atıfta bulundu. Niçin? Bu, özellikle ilk günlerde süt tedarikinizi artırmanıza yardımcı olabilir. Anne sütü arz ve talep bazında üretilir, bu nedenle emzirmeden birkaç dakika sonra pompalamak veya bebek beslenmeyi bitirdikten bir saat kadar sonra bir pompalama seansına eklemek arzınızı artırabilir.

Pompalama ayrıca şişkinliği önleyebilir ve bebeğinizden uzaktayken, işte ya da sadece çok ihtiyaç duyulan yalnız zaman geçirirken süt tedarikinizi koruyabilir. Ve ortaya çıkan süt zulası, etrafta olmadığınızda bebeğinize anne sütü verebilmek istiyorsanız en iyi göğüs pompaları 2021 kullanışlıdır. Birçok annenin geri dönüşü alındığında bu göğüs makinelerinin kendilerinin kurtarıcıları olduğunu söylerler. Hem de zaman kazandıklarını söylerler. Böylece gün onlara kalabiliyormuş.

En iyi 5 süt sağma makinesi

En iyi 5 süt sağma makinesi hangileridir? Satılan en popüler en iyi göğüs pompaları 2021 modellerinden bazılarını sizler için bir araya getirdik. Alışverişe başladığınızda, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan bir göğüs pompası bulmak isteyeceksiniz bir anne için işe yarayan şey sizin için doğru seçim olmayabilir. Aşağıdaki özenle seçilmiş olan en iyi 5 süt sağma makinesi tavsiyelerimize göz atabilirsiniz. Önemli olan sizin kararınızdır. Kullanmak isteyip istemediğinizi bilmelisiniz. Hangisi size daha rahat geliyor ise oradan ilerleyebilirsiniz.

Tüm bu farklı terimlerin biraz ezici olabileceğini ve piyasada aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda göğüs pompası olduğunu anlıyoruz. Küratörlüğünde en iyi göğüs pompaları 2021 listemizi oluşturmak için yukarıdaki yönergeleri göz önünde bulundurduk. Birçok uzmana danıştık ve fikirlerini aldık. Ne de olsa önemli bir konu hakkında konuşuyoruz. O yüzden uzman tavsiyeleri ile ilerlemenin doğru olabileceğini düşündük. Şimdi isterseniz listemize doğru geçebiliriz. Çok daha fazlası için bizi takip etmeyi ve yorumlar kısmında bizlere yorumlarınızı iletmeyi unutmayınız.

Göğüs pompası çeşitleri

Dört ana tip göğüs pompası vardır: En iyi 5 süt sağma makinesi hangileridir? Hadi o zaman hem bilgilenelim hem de ihtiyacımız olan pompaya kavuşalım ve rahatlayalım. En iyi 5 süt sağma makinesi hangileridir?

  • Çift elektrikli göğüs pompaları: bu güçlü elektrikli modeller, her iki memeyi aynı anda pompalamanıza izin verir, bu da hızın bir endişe kaynağı olması durumunda önemlidir. Bu tip pompa tipik olarak daha fazla çıktı üretir.
  • Tek elektrikli göğüs pompaları: bir seferde yalnızca bir göğsü pompalayabileceksiniz, bu da daha uzun sürebilir. Artı tarafta, bunlar çift elektrikli bir pompadan daha ucuza mal oluyor.
  • Pille çalışan göğüs pompaları: hem tek elektrikli hem de çift elektrikli modellerde gelen bu pompalar daha yavaş olabilir ve pillerden oldukça hızlı bir şekilde geçebilir. Pille çalışan bir pompanın avantajı, bir elektrik prizine erişiminiz yoksa taşınabilir ve kullanışlı olmalarıdır.
  • Manuel göğüs pompaları: bunlar hafif, taşınabilir ve ucuzdur. Olumsuz tarafı mı? İşin çoğunu kendiniz yapacaksınız ve sonuç olarak çok fazla süt alamayabilirsiniz.

Spectra S1 Elektrikli Göğüs Pompası

En iyi göğüs pompaları 2021
En iyi göğüs pompaları 2021 – En iyi göğüs pompaları 2021

Taşınabilir, şarj edilebilir ve fısıltı derecede sessiz, Spectra S1 Plus’ın vaatleridir ve bu da onu ebeveynler ve tıbbi profesyoneller arasında yaygın olarak popüler kılar. Emziren birçok ebeveynle konuştuktan sonra, Spektrumlar açık bir favori olarak öne çıkıyor. Tek ve çift pompalamayı destekler ve hepsi emzirme deneyimini olabildiğince yakından taklit etmek için tasarlanmış ayarlanabilir emme seviyelerine sahiptir.

Mochi Göğüs Pompası + Anne Sütü 25 Adet Saklama Poşeti

En iyi göğüs pompaları 2021
En iyi göğüs pompaları 2021 – En iyi göğüs pompaları 2021

Sık sık pompalarsanız, evden uzaktayken kullanabileceğiniz manuel bir pompa almak isteyebilirsiniz. Oldukça büyük, hantal bir motor sevdalısından daha, kolayca bir çanta içinde el pompası sokabilirsin. Uçaklarda ve araba gezintilerinde kullanabilir ve dışarıda olmanız gerektiğinde yanınızda taşıyabilirsiniz. Tam bir pompalama seansı için doğru araç değildir, ancak pompalamak için daha rahat ve özel bir yere ulaşana kadar gelgit yapmanıza yardımcı olabilir.

Philips Avent Natural Manuel Göğüs Pompası SCF330/60

En iyi göğüs pompaları 2021
En iyi göğüs pompaları 2021 – En iyi göğüs pompaları 2021

Bu üründe yukarıda bahsettiğimiz gibi manuel olarak kullanabileceğiniz bir üründür. Özellikle sık seyahat ediyorsanız bu ürün gerçekten sizin kurtarıcınız olacaktır. Çalışan biri iseniz de bu tarz manuel ve kolayca taşınabilir pompalar sizlerin en yakın arkadaşı olabilir. Fiyatları ise bir o kadar caziptir. Basit, kolay, uygun fiyatlı ve kolayca taşınabilir bir pompa arıyorsanız bu ürün kesinlikle işinizi tam anlamıyla görecektir diye düşünüyoruz.

Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası

En iyi göğüs pompaları 2021
En iyi göğüs pompaları 2021 – En iyi göğüs pompaları 2021

Daha profesyonel bir şeyler arıyorsanız, sizlere şimdi bahsettiğimiz üründen yeterince faydalanabilirsiniz. Hem de sizlere çok uzun süre kullanım olanağı sağlayacaktır ki bu genellikle birkaç çocuk düşünüyorsanız diyebiliriz. Fiyatının hakkını veriyor diyebiliriz. Kullanımı çok basit ve pratik. Kullanımında hiçbir problem yaşanmadığını teyit ettik. Gerçekten de kullanmasının çok kolay olduğu müşteri memnuniyeti tarafından belirleniyordu.

Youha 2 Takım Giyilebilir Göğüs Pompası Eller Serbest

En iyi göğüs pompaları 2021
En iyi göğüs pompaları 2021 – En iyi göğüs pompaları 2021

Akşam yemeği pişirirken, bir iş toplantısında ya da hiç kimsenin haberi olmadan arkadaşlarınızla takılırken pompalamanıza izin verir. Ünite sütyeninize kayar, böylece hemen hemen her kıyafetin altına giyebilirsiniz. Anne sütü, her pompanın içine sığan ve soğuk hava depolaması için çıkartılabilen sızdırmaz. Hele ki hareketli bebekleriniz var ise bu pompa sizleri eminiz ki çok fazla rahat ettirebilecektir. Çok daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın!

scroll to top