Close

En iyi 15 parti oyunu

En iyi 15 parti oyunu

En iyi 15 parti oyunu

En iyi 15 parti oyunu sizlerin partisine renk katmak için geliyor! Bir dahaki sefere arkadaşlarınızla veya ailenizle takıldığınızda ve gülmek istediğinizde, bir içki oyunu tam aradığınız şey olabilir. Aileniz, arkadaşlarınız veya rastgele bir tanıdıklar ağıyla bir araya geldiğinizde, işlerin sıkıcı, garip veya daha kötüye gitmesi durumunda eğlenceli, öğrenmesi kolay parti oyunları akılda tutmak her zaman iyidir.

İki ya da üç kişiyle ya da daha büyük bir grupla harika, barbekülerde, ev partilerinde ve akşam yemeklerinde oynanabilirler. Eğlenceli bir twist ile klasiklerden benzersiz ve heyecan verici olanlara kadar seçim yapabileceğiniz çok şey var. Yetişkinler için bu eğlenceli parti oyunları şimdiye kadarki en iyi 15 parti oyunu, sadece yetişkinler için eğlenceli oyunlar değil! Yetişkinler, gençler veya eğlenceli grup oyunlarına ihtiyacınız olduğunda bir oyun gecesi için mükemmeller!

Meydan okuma içme oyunları, hakikat ve cesaret kartları, arkadaşlarınızla ilgili sırları ortaya çıkarmanın yolları ve yeni bir kalabalık için buz kırıcılar var. Ayrıca, kazanmak için biraz şans veya beceri gerektiren standart oyunlar. Eğlenceli arkadaşlar partisi için düşündünüz değil mi?

Bunlar piyasadaki en eğlenceli içme oyunlarından bazılarıdır, ancak muhtemelen bunları ailenizle oynamak istemezsiniz çünkü işler hızla ciddi şekilde garipleşebilir. Sadece sorumlu bir şekilde içtiğinizden ve ülkenizdeki yasal içme çağında olduğunuzdan emin olun.

En iyi 15 parti oyunu piyasadaki en sevilen, tercih edilen, keyifli, en iyi partilere uygun olanlardır. İster grupça oynayın ister 2 veya 3 kişi ile oynayın, en iyi 15 parti oyunu sizlere eğlenceli anlar yaratacaktır. Hangisini tercih edeceğiniz, seveceğiniz, hangisinin partinizin türüne veya temasına uyacağı tamamen size kalmış bir durumdur.

Yetişkinler için bu parti oyunları misafirlerinizi mutlu edecek, eğlendirecek ve sonuna kadar gülecek. Gerçekten misafirlerinizin yakında unutamayacağı bir parti olacak. Burada sadece yetişkinler için olan klasik ve benzersiz parti oyunlarının harika bir karışımı var. Bazıları içki içerir, bazıları biraz yaramazdır ve hepsi partinize gelen konukların türüne ve sayısına göre değiştirilebilir.

Bir sonraki akşam yemeği partiniz, ofis partiniz, eve taşınma partiniz veya hatta vahşi bir dans partiniz için yetişkinler için bu parti oyunlarından bazılarını seçin. Birbirlerini iyi tanımayan konuklar için harika buz kırıcılar ve ömür boyu arkadaşlar için mükemmel olan diğer bazı oyunlar var.

En iyi 15 parti oyunu hangileridir? Bir tatilin etrafındaysa, yetişkinler için Cadılar Bayramı, Noel ve yılbaşı partisi oyunlarının listeleri harika bir fikir olabilir ve eğlenceli anlar yaratmak adına çalışabilir. Etkinliğinizde arkadaşlarınızı eğlendirmek için mükemmel bir yoldur.  Kahkahaları şimdiden duyabiliyoruz! Siz duyabiliyor musunuz?

Ev parti oyunları

Ev parti oyunları aslında günümüzde çok fazla sayıya ulaştı. Bir sürü çeşit oyun bulabiliyoruz şu an. Bir parti planlarken, harika yemeklere ve harika insanlara sahip olmanız gerekir. Ancak, partinizi gelecek yıllar boyunca unutulmaz kılmak istiyorsanız, bazı harika parti oyunlarına ihtiyacınız olacak. Çocuk partilerinde oyunlar ilgi odağı haline gelir. Yetişkinler olarak, bazen arkadaşlarla dolu bir odayla harika bir parti oyunu oynamanın getirdiği saf neşeyi Gözden kaçırırız.

Yetişkinler için güzel, düşük aktiviteli bir parti oyunu ya da çocuklar için ıslak ve vahşi bir doğum günü partisi oyunu arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce kişi var. En iyi ev parti oyunlarını seçmeniz gereken zamana kadar misafirleriniz çoktan gitmiş olabilir. Ama endişelenmeyin, çünkü en iyi 15 parti oyununun bir listesini hazırladık. 

Partinizin boyutunu, etkinlik düzeyini ve oynamak istediğiniz oyun türünü seçmek için filtreleri kullanın. Bütün partini eğlenceli bir oyun etrafında planlayabilirsin, aile birleşimi savaşı gibi. Ardından, kişiselleştirilmiş parti davetiyelerinizdeki herkese, biraz kahkaha ve eğlenceye hazır olduklarından emin olmalarını söyleyin.

Yapılacak en sevilen şeylerden biri bir oyun gecesine ev sahipliği yapmak! Genellikle yetişkinler için bu masa oyunlarından birini veya ikisini ve ardından aşağıdaki iki parti oyunundan birini oynarlar!

Herkes bu oyunları sevecek çünkü: En iyi 15 parti oyunu şimdi sizlerle!

 • Çok az kurulum gerektiriyorlar
 • Süper kolay öğrenmek ve oynamak onlar
 • Küçük ve büyük gruplar için iyidirler
 • Baskıyı hafifletiyorlar ve insanların eğlenmelerine izin veriyorlar.

Kart Oyunları

Kart oyunları partilerin vazgeçilmezidir! Ve elbette ki çok ama çok fazla çeşitlidirler. Hatta son trendlerden oluşturulanlar bile var. Biz en çok beğendiğimiz üç tanesini aşağıya bırakıyoruz. O zaman kartlar çıkarılsın ve gece başlasın!

En iyi 15 parti oyunu
En iyi 15 parti oyunu
 • MicroWood Tekila Oyunu, Shot Parti Kartları tekila-oyun
 • inlor Kamasutra Uno Kart Oyun Destesi – Fantezi Pozisyon Görselli Uno Gece Parti Oyunu
 • Star Anlat Bakalım Kelime Oyunu Seri 1 Ve Seri 2 – 2’li Set 110 Kart 

Kutu Oyunları

Kutu oyunlarının hepsini elbette ki buraya sığdıramayız. Bizde o yüzden en çok tercih edilenlerden elemeler yaparak bir 3’lü haline getirdik. Ancak aklınızda farklı fikirler varsa onlara da göz atabilirsiniz.

En iyi 15 parti oyunu
En iyi 15 parti oyunu
 • Hasbro Trivial Pursuit 2000”Ler
 • ZAGA OYUN Doğruluk Mu Cesaret Mi2
 • ZAGA OYUN Shot Xl Kutu Oyunu 15

Şişe Çevirmece Oyunları

Şişe çevirme oyunları geçmişten günümüzü partilerde, arkadaş buluşmalarında en çok oynanan, tercih edilen ve düşünülen ilk oyun olabilir. Yani asla modası geçmiyor demek istiyoruz. Durum böylede olunca üreticilerde farklı versiyonlarını elbette ki çıkartıyorlar. Aşağıdakilere bu konuda göz atmak isteyebilirsiniz.

En iyi 15 parti oyunu
En iyi 15 parti oyunu
 • hediyemen Erotik Şişe Çevirmece Oyunu 
 • Gaming Game Social Troll Sosyal Medya Etkileşimli Şişe Çevirmece Kutu Oyunu
 • TSHIRT35 Doğruluk Mu Cesaretlik Mi Şişe Çevirmece Oyun

Jenga Oyunları

Jenga oyunları inanılmaz derecede çeşitlenmeye başladı. Bunların içerisinde sıradan bir jenga oyunu, cezalı bir jenga oyunu ve elbette ki erotik görevler içeren bir jenga oyunu yer alıyor. Hatta bunların çok daha farklı versiyonlarını bile gördük!

En iyi 15 parti oyunu
En iyi 15 parti oyunu
 • Hasbro Hasbro Jenga
 • Trendy Toys Cezalı Jenga – Denge Oyunu – 54 Parça Doğal Ahşap Jenga CEZALI JENGA 12
 • Secret Passion Lingerie Mor Kelepçeli Kırbaçlı Ve Erotik Cezalı Fantezi Denge Oyunu Yetişkinlere Özel Fantezi Aksesuar Seti

Maceracı Oyunlar

Macera içerikli oyunlar daha hareket ettirici, çizim yapmalı, hararetli bir şekilde bir şeyler anlatmalı ve yüksek sesler içeren oyunlar olabilir. Biraz hareket ederek veya telefonunuzu kullanarak oyuna yeni bir nefes verebilirsiniz.

En iyi 15 parti oyunu
En iyi 15 parti oyunu – En iyi 15 parti oyunu
 • Hasbro Twister Yeni 
 • Mattel Gxd36 Pictionary Air
 • Bundera Yerli Tabu, Anlat Bakalım, Word To Go Xxl
scroll to top