Close

En iyi 5 oyuncu koltuğu

En iyi 5 oyuncu koltuğu

En iyi 5 oyuncu koltuğu

En iyi 5 oyuncu koltuğunu sizler için hazırladık. Günün bir çok bölümünü oyun oynayarak geçirenler için tasarlanmış vücut sağlığına önem verenlerin çok tercih ettiği oyuncu koltuklarını fiyat performans açısından sizler için değerlendirdik. İlk olarak oyuncu koltuğu ne işe yarar? En iyi 5 oyuncu koltuğu hangileri? sorusuna cevap vermeye çalışıp, daha sonra kullanıcı yorumlarını da inceleyerek uygun fiyatlı yüksek performanslı en iyi 5 oyuncu koltuğunu sizler için inceledik.

İyi Bir Oyuncu Koltuğu’nu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Herhangi bir koltuğa bakarken en önemli nokta koltuğun rahatlığıdır. Saatlerce oturacağınız bir yerin rahat olması hem keyfiniz hem de sağlığınız için çok önemlidir. İleri ki zamanlarda bel ve sırt ağrılarını en aza indirmek için bu bölgeleri iyi destekleyen koltukları seçmeniz kesinlikle önemlidir. Koltuğu almadan önce bir şekilde kısa süreliğine de olsa test edebilmeniz bu konuda size çok yardımcı olacaktır.
  • İkinci en önemli nokta ise malzeme kalitesidir. Bir koltuğun malzemesi ve işçiliği iyi ise uzun yıllar boyunca kendisini kullanabilirsiniz. Bu tür koltuklar fiyatları bakımından daha tuzlu olsa da aslında uzun vadede daha ekonomik olacaklardır. Zaten koltukların rahatlığı ve malzeme kalitesi yan yana giden şeyler oldukları için birinin iyi olması yüksek ihtimalle diğerini de beraberinde getirecektir.
  • Bu iki ana noktadan sonra ise geriye koltukların ekstra özellikleri kalıyor. Sırt ve kol kısımlarının ayarlanabilir olması, tekerlek kilitleri, bardak ve telefon tutacağı gibi özellikler seçilen bütçelere göre ekstra kalacaktır. Bu tür durumlarda ürünlere bakarken fiyatını da göze alarak ekstra özelliklerini gerçekten kullanıp kullanmayacağınızı düşünün.
  • En son nokta ise tasarım. Bu konuda oyuncu koltuklarının zaten çok bir şey sunmadıklarını söylemekte fayda var. Genel olarak yarış koltuğu tasarımına sahip oyuncu koltukları birkaç ufak detay dışında birbirlerine çok benzerler. Bu konuda en önemli ayırıcı ise renk seçenekleridir, lakin günümüzde çoğu koltuk zaten birçok renk seçeneği ile piyasaya çıkmaktadır. En iyi 5 oyuncu koltuğu listemize göz atmayı unutmayın!

Oyuncu koltuğu modelleri 2022

Oyuncu koltuğu modelleri 2022 yılında büyük bir arayış oldu. Oyuncular için yaptığımız diğer listelerde olduğu gibi, ürünler hakkında çok fazla konuşamayacağız. Çünkü oyuncu koltuklarının arasında ki en önemli fark, kullanılan malzeme ve tabi ki ürün kalitesi. Bu koltukları tek tek alıp deneyemediğimiz içinde, bu konuda çok fazla açıklama yapamadık. Fakat ürün yorumlarına göre sizler için en düşük fiyattan yüksek fiyata doğru bir liste hazırladık. Oyuncu koltuğu modelleri 2022 listemize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Oyuncu koltuklarının pahalı olmasının nedeni sizi yıllarca idare etmesi. Ayrıca sağlığınızın önemini düşündüğümüzde bu çokta takılmanız gereken bir olay değil. Bizce beklentilerinizi karşılayacak kaliteli bir koltuğu tercih etmelisiniz. En çok dikkat etmeniz gereken konu ise tasarımı güzel olan fakat kaliteli olmayan koltuklardan uzak durmanız. Oyuncu koltuğu modelleri 2022 listemizde en kaliteli koltuklar mevcut.

Özellikle bel ve boyun kısmında destekleri olan, sırtınızın sağ ve sol tarafını kavrayan koltukları tercih etmenizi öneririz. Bunun yanı sıra tabi ki fonksiyonları da oldukça önemli. Örneğin, kolçaklar ve koltuk ayarlanabilirliği konforunuza etki edecektir. Bu sebeple ürün yorumlarını ve inceleme videolarını izleyerek, alışveriş yapmadan önce incelemelisiniz. Günün neredeyse yarısını geçireceğiniz, oyuncu koltuğu modelleri 2022 listemizi hazırladık. 

Ofis Koltuklarından Farkı Nedir?

Oyuncu Koltuklarının, ofis koltuklarına göre en önemli özelliği rahatlığıdır. Çünkü ofis koltuklarında çalışanlar için koltuğun rahatlığı çok önemli değil iken, uzun süre bilgisayar başında olanlar için tasarlanan Oyuncu Koltuklarında rahatlık ön plandadır.

Ofis koltuklarının bir kısmında boy kilo ve ergonomi göz ardı edilirken. Oyuncu Koltuklarında yine ergonomi ve bel boyun destekleri ön plana çıkmaktadır. Ofis koltuklarında genelde çalışma ortamı nedeniyle siyah, gri gibi renkler tercih edilirken, Oyuncu Koltuklarında gençlere hitap eden dikkat çekici hatta fosforlu renkler tercih edilmektedir. Oyuncu Koltukları hakkında bu kadar bilgiden sonra dilerseniz aşağıdaki oyuncu koltuğu modelleri 2022 listemize göz atabilirsiniz, keyifli oyunlar dileriz.

XDrive Fırtına Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğu önerisi listemizin 1. sırasında yer alan XDrive Fırtına, masaj özelliği ve ısıtma teknolojisiyle adından söz ettirmeyi başarıyor. Oldukça rahat olan bu koltuk, geniş yatma açısıyla konforu elden bırakmıyor. Ürün, maksimum 130 kiloya kadar taşıyabiliyor.

En iyi 5 oyuncu koltuğu
En iyi 5 oyuncu koltuğu

XFly Vendetta Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğu tavsiyesi istiyorsanız uygun fiyatlı XFly tam size göre. Ürün, maksimum 120 kiloya kadar taşıyabiliyor. Arkaya yatırma özelliği bulunmayan Vendetta, metal ayak malzemesiyle yüksek dayanıklılık sağlıyor.

En iyi 5 oyuncu koltuğu
En iyi 5 oyuncu koltuğu

Rampage KL-R99 Oyuncu Koltuğu

En iyi oyuncu koltukları arasında yer alan Rampage KL-R99, 120 kiloya kadar taşıyabiliyor. Koltuk, 180 derece yatabilme özelliğiyle adeta yatak haline geliyor. parasını sonuna kadar hak ediyor.

En iyi 5 oyuncu koltuğu
En iyi 5 oyuncu koltuğu

Calitte Titan TT Oyuncu Koltuğu

En iyi oyuncu koltuğu 2022 listemizde bulunan Calitte Titan TT, dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Makul fiyatlara satılan ürün, maksimum 125 kiloya kadar taşıyabiliyor. Farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkan koltuk, en çok tercih edilen Calitte modelleri arasında yer alıyor.

En iyi 5 oyuncu koltuğu
En iyi 5 oyuncu koltuğu

 

MSI MAG CH120 X Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğu tavsiyesi istiyorsanız harika bir önerimiz var. MAG CH120 X, metal ayakları, çelik iskeleti ve 4D Class amortisörü ile oldukça fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Kalitesini konuşturan MSI, şık tasarımıyla oldukça fazla tercih edilen modeller arasında bulunuyor.

En iyi 5 oyuncu koltuğu
En iyi 5 oyuncu koltuğu
scroll to top