Close

En iyi 6 oyuncu Mouse

En iyi 6 oyuncu Mouse

En iyi 6 oyuncu Mouse

En iyi 6 oyuncu Mouse hangisi? Oyun çılgınları için, En iyi 6 oyuncu mouse önerileri, oyuncu faresi kullanıcı yorumları ve 2022 mouse önerisi. Oyun oynayanlar için bütün ekipmanlar büyük önem taşır. Öncelikli olarak tabi ki mouse ve klavye ilk akla gelenlerdendir. Tabi ki bunları kulaklık vs takip eder. Sunulan modellerin arasında doğru ve en iyi oyun mouse seçmek açıkçası zor.

Nasıl bir görüntüye sahip olduğu, ele nasıl oturduğu ve hissiyatı, düğme seçimi ve düzenleri, sensörün kalitesi ve kablosuz ya da kablolu bir fare gibi birçok seçim var. Söylediğimiz ayrıntılar küçük gibi görünse de oyun deneyiminizi doğrudan etkileyen faktörlerdir. Ayrıca, bazı farelerde tanıtımında çok iyi gösterilen ürünler söylendiği gibi çalışmayabiliyor. En iyi 6 oyuncu Mouse listemizi sizler için hazırladık..

Kendi bütçenize göre ve oyun deneyimini en iyi yaşayacağınız mouse modelini istediğinizi biliyoruz. Karar vermeniz için size yardımcı olacağız. En iyi 6 oyuncu mouse aradında Logitech’in G502 Lightspeed ilki diyebiliriz. Kullanım konforu, uzun pil ömrü ve en iyi düğme seçeneği ve düzenlemesi istiyorsanız seçiminizi bu fareden yana yapabilirsiniz.

Bu mouse’un dizaynı birden çok kavrama çeşitliliğine sahiptir ve Logitech’in eşlik eden yazılımının da kullanımı kolaydır. Ek olarak şunu da hatırlatalım çok sağlam kablosuz bağlantıya sahiptir, bu da oyun oynarken kablo ile mücadele etmenize gerek kalmadığı anlamına gelir.

Oyuncu Mouse Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Klavye seçimi sonrasında mouse satın alımı ise çok daha kritik. Zira oyunlarda yönlendirmeyi sağlayan ve kişilerin performansını doğrudan etkileyen mouse için çok sayıda seçeneğin olması en uygun ve doğru mouse seçiminde işleri zorlaştırabilir. En iyi 6 oyuncu Mouse modellerinin geliştirmesinin en önemlisi nedeni oyun sırasında oyuncuların daha kolay bir şekilde yönetim sağlamasıdır. İyi bir oyuncu mouse için mouse özelliklerinin bilinmesi ve doğru özelliklere sahip modellerin alınması önemli.

En iyi 6 oyuncu Mouse modelleri için optik ve lazer olmak üzere 2 farklı çeşit vardır. Lazer mouselar kızılötesi gibi teknolojileri kullanır. Optik mouselar ise led ışıklar tercih edilir. Lazer mouse kullanıcıları, pürüzsüz tüm alanlarda fareyi sorunsuz bir şekilde kullanabilir. Ancak optik modeller satın alındığında mouse pad gibi ek gereksinimler de ortaya çıkacaktır. Bu nedenle mouse seçimi sırasında bu iki farkın öneminin iyi kavranması gerekir. En iyi 6 oyuncu Mouse seçiminde son önemli detay ise denemedir.

Her oyuncunun ve kişinin el yapısı farklı olduğu için satın alınacak bir mouse, ele iyi bir şekilde oturması ve tüm tuşlara kolay bir şekilde erişilmesi gerekir. Kolay tıklanabilir bir yapıda olan ve ele tamamen oturan bir mouse, oyunlardaki performansı arttıracaktır. Bununla birlikte çeşitli tuşların ataması yapılabilecek ve ek tuşlara sahip En iyi 6 oyuncu Mouselarından yana seçim yapmak, daha kişiselleştirebilir bir oyun deneyimini elde edilmesini sağlar.

2022 için en iyi oyuncu fareleri

2022 için en iyi oyuncu fareleri hangileri ? Farklı sebeplerden ötürü yeni bir oyuncu mouse arayışı içinde olabilirsiniz. Bu yazımda sizlere farklı bütçelere ve ihtiyaçlara uygun şuan alabileceğiniz 2022 için en iyi oyuncu farelerini tanıtacağız. Markaların mouse modelleri, fiyat ve performansları göz önünde bulundurularak sıralanmıştır ama siz tabi ki de ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmayı unutmayın. 2022 için en iyi oyuncu fareleri listemize göz atmayı unutmayın !

Logitech G502 Lightspeed

Logitech G502 Lightspeed Kablosuz 2022 için en iyi oyuncu farelerinin ilki Logitech G502 Lightspeed, oyun keyfini kablosuz mouse ile sürmek isteyip rakiplere karşı ödün vermek istemeyen oyuncuların tercihi olmalı bizce. Rahat, özelliklerle dolu ve kablosuz olmasına rağmen, kablolu fare kullanan rakiplerinizden çok daha avantajlı olmanıza olanak sağlıyor.

En iyi 6 oyuncu Mouse
En iyi 6 oyuncu Mouse

RAZER DEATHADDER V2 Oyuncu Mouse

Bir farenin mükemmel olması için sayısız özelliğe ihtiyaç yoktur. Oyun oynarken kablolu fare kullanmak isteyenler bu mouse incelese iyi olur. Bu farede ustalaşmak için çok kısa bir süre kullanmanız yeterli. Pubg, Apex, CS gibi oyunları oynuyorsanız aradığınız mouse bu.

En iyi 6 oyuncu Mouse
En iyi 6 oyuncu Mouse

BENQ ZOWIE EC2

EC2-A ergonomi bakımından üst düzey bir mouse’dur. Elinize tam oturan fare ile oyun oynarken boşluk hissi olmaz. Ve sağa sola ani çevirdiğinizde daha hızlı bir reaksiyon almış olursunuz. Çünkü avucunuzun içine tam oturan bu fare oyun oynarken ya da genel kullanımlarda rahat bir yüzey sağlamak için ergonomik ve eğime sahiptir. Ekstra olarak, yan düğmelerin alt kısmında geniş ve kavramayı kolaylaştıran eşit derecede uygun gördüğümüz çok miktarda başparmak alanı da bulunuyor. Zowie’nin tüm mouse’ları, tasarımları bakımından ergonomiktir. ama EC2-A, 2022 için en iyi oyuncu farelerinden diyebiliriz..

En iyi 6 oyuncu Mouse
En iyi 6 oyuncu Mouse

Corsair Dark Core RGB Pro SE Dark 

Corsair Dark Core RGB Pro SE en iyi üst düzey kablosuz oyun faresi diyebiliriz. Baş parmağınızı sabit tutacak bu mouse ergonomi bakımından oldukça rahat. Tasarımsal olarak yine birçok oyuncunun hoşuna gittiğini gözlemledik.

En iyi 6 oyuncu Mouse
En iyi 6 oyuncu Mouse

Logitech G502 HERO

Logitech’in kablosuz G502 Lightspeed’i fiyat bakımından size biraz pahallı geldiyse, bu kablolu modeli G502 Hero’yu düşünebilirsiniz. En iyi oyun faresi seçtiğimiz farelerle aynı yapıya sahiptir. Açıkçası, hemen hemen her şekilde, kullandığı sensör türüne ve ayarlanabilir ağırlıklarına kadar aynı diyebiliriz.

En iyi 6 oyuncu Mouse
En iyi 6 oyuncu Mouse

Razer Basilisk V2 Gaming Mouse

Razer Basilisk V2, ince yapılı, örgülü SpeedFlex kablosu, hızlı performans, farenin mouse pad’de yağ gibi kaymasını sağlayan PTFE ayakları gibi modern bir Razer marke mouse arayanlara önerebileceğimiz bir modeldir. Bu fare kablolu bir faredir, eğer kablosuz fare arıyorsanız diğer mouse modellerine bakmalısınız. Ekstra özellik bakımından düşünecek olursak, Basilisk V2’nin ulaşılması kolay olan bir keskin nişancı düğmesi bulunmakta. Bizim en beğendiğimiz özelliği, kullanıcı tarafından ayarlanabilir gerginliğe sahip kaydırma tekerlek oldu. Logitech G502’nin serbest dönen tekerleği kadar iyi olmasada, tekerleğe özel bir his vermek isteyenler muhtemelen bu özelliği sevecekler.

En iyi 6 oyuncu Mouse
En iyi 6 oyuncu Mouse

 

scroll to top