Close

En iyi göz çevresi kremi

En iyi göz çevresi kremi

En iyi göz çevresi kremi

En iyi göz çevresi kremi Hangisi ? Her gün özenle takip ettiğiniz cilt bakım rutininizin sonuçlarını anında görmek ne kadar harika olurdu! Göz çevresindeki kırışıklık ve koyu halkalar ifadenizin anında değişmesine sebep olurken bazen kullandığınız kremler aynı hızda size çözüm sunamayabiliyor. Ritüelinizin göz çevrenizde yaratacağı iyileştirici etkileri beklemek sizi sabırsızlandırıyorsa kısa sürede ihtiyaçlarınıza cevap veren En iyi göz çevresi kremini keşfedin!

Göz kremi ne işe yarar?

İlk önce bu soruyu cevaplayalım: Göz kremi ne işe yarar? Gerçekten etkili midir? En iyi göz çevresi kremi Hangisi ?Göz çevresi, cildin geri kalanına oranla çok daha ince ve hassas bir yapıya sahiptir. Bu yüzden, ince çizgi, kırışıklıklar, renk eşitsizlikleri ilk olarak göz çevresinde kendini gösterir. Göz çevresinin nemsiz kalması durumunda ise kuruluk kaynaklı ince çizgiler hızla ortaya çıkabilir.

Bu yüzden düzenli olarak göz kremi kullanmak, çizgileri ve göz altı torbalarının görünümünü gidermeye yardımcı olur. Aynı zamanda göz altı morlukları üzerinde etkili olan göz kremleri ile de daha aydınlık ve eşit tonda göz çevresine sahip olabilirsin.

Göz Altı Kremi Nasıl Uygulanır?

Gözaltı kremini uygulamadan önce cildimizi derinlemesine temizlemeliyiz. Temiz olan bölgelerde krem emilimi daha hızlı ve fazla olacaktır. Temiz olan göz çevrenize mercimek büyüklüğünde gözaltı kremi koyun ve parmaklarınızla tempolu bir şekilde bu kremi yedirin. Kremi sürme şeklinizin önemli olması kadar kremin miktarı da önemlidir

Fazla miktarlarda sürülen göz altı kremleri cildinizin yağlanmasına ve sivilce oluşumuna neden olur. Kremi kirpik diplerinize doğru sürmemelisiniz. Etkili bir şekilde sonuç almak için kirpik diplerinden yarım santimetre uzağa sürmelisiniz.

Göz kapaklarınıza krem sürmeyi kesinlikle atlamayınız. Gözaltı bölgenize sürdüğünüz kremden göz kapağınıza da sürmeniz gerektiğini unutmayınız. En iyi göz çevresi kremi Hangisi öğrenmek isterseniz yazımızı okumaya devam edin

Cildinize nemlendirici krem uygulamadan önce gözaltı kremini sürmeniz gerekir. Göz çevresi için üretilen kremlerin boyutları normal nemlendirici kremlere göre daha küçüktür. Bu nedenle nemlendiriciden sonra sürerseniz istediğiniz etkileri göremezsiniz. Göz çevresi bakımı 18 yaşından itibaren uygulanması gereken bir işlemdir. İlerleyen yaşlarda yapılan bakımların etkisi istediğiniz seviyeye ulaşmayabilir. Bu edenle cildinizin ihtiyacını erken dönemde karşılamaya özen gösteriniz.

Göz altı kremi ne zaman kullanılmalı?

Göz çevresini nemlendirmenin belirli bir yaşı yoktur. Düzenli olarak cildini nemlendirdiğin gibi nemlendirici göz kremi de kullanabilirsin. Hatta göz çevreni ne kadar nemli tutarsan, yaşlanma belirtileriyle o kadar geç karşılaşabilirsin. Eğer göz çevrence ince çizgiler, kırışıklıklar, göz altı torbaları ve koyu halkalar varsa, bunlar yaşlanma belirtileri olabilir ve yaklaşık olarak 20-25 yaşından itibaren göz kremi kullanmaya başlayabilirsin.

En iyi göz altı kremi hangisidir ? 

En iyi göz altı kremi hangisidir ?  Göz altı morlukları korkulu rüyamız! Yorgunluk, stres, uykusuzluk ve genetik gibi faktörlerden dolayı göz altlarımızda morluklar oluşabiliyor. Hatta bazen şişlikler de beraberinde gelebiliyor… Peki göz altı morluklarına ne iyi gelir? Neyse ki her sabah, göz çevremizde morluk, şişlik oluşmadan uyanmamızı sağlayan göz altı morluk giderici kremlerimiz var! Biz de en sevdiğimiz ve favorimiz olan En iyi göz altı kremi hangisidir ? Sorunuzun cevaplarını derledik. Hadi başlayalım! 

Göz Altı Kremi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Kişisel bakıma verilen önemin artması sektörde birçok yeni markanın oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle gözaltı kremi almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.

İlk olarak güvenilirliği ve bitkisel içeriği kanıtlanmış olan markaları tercih edin. Kalitesinden emin olduğunuz markanın sizin yaşınız için uygun olan krem modelini seçin. Gözaltı kremleri her yaş grubu için farklı üretilir. Bu nedenle yaş kriterine kesinlikle dikkat etmelisiniz.

İçerisinde paraben ve alkol gibi sağlığa zararlı madde bulunduran ürünleri kesinlikle tercih etmeyin. Saç rengimizin farklı olması gibi herkesin cilt yapısı da farklıdır. Bu nedenle cilt yapınıza uygun olan ürünleri kullanmalısınız. En iyi göz altı kremi hangisidir ? Sorunuza cevap arıyorsanız devam edin.. 

Fiyatı pahalı olan ürünlerin kalitesi kanıtlanmış değildir. Bu nedenle maliyeti yüksek olan ürünün kalitesini mutlaka sorgulayın. Alerjik cilt yapısına sahipseniz uzman doktorların önerdiği içerisinde antialerjik maddeler bulunan kremleri tercih edin.

Göz çevresine hangi krem iyi gelir ? 

Göz çevresine hangi krem iyi gelir ? Vücudumuzun en hassas bölgesi olan göz çevresi için özel bakım ürünleri kullanmak şart. Peki ama hangi ürün daha faydalı? Göz çevresine hangi krem iyi gelir ?  Okurlarımızın deneyip memnun kaldıkları nemlendirici Göz çevresine hangi krem iyi gelir ? Sorusuna cevap olan  önerileri bu yazıda sizleri bekliyor.Soğuk hava, güneşin zararı ışınları, kirlilik gibi çevresel faktörler ve yoğun hayat temposu… Yaşlanma belirtilerini en aza indirgemek ve güzel yaş almak için göz çevremizi zararlı dış etkilere karşı koruyan ve günlük bakımını sağlayan nemlendirici ürünlere ihtiyaç duyuyoruz. 

Göz çevresi için bakım ürünü tercih ederken cildimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalıyız. 30 yaş altı kişiler sadece nemlendirici özellikte ürünler tercih edebilirken, 30 yaş üzeri için cildi canlandıran ve mimik kırışıklıklarıyla mücadele eden ürünler daha doğru bir tercih olacaktır. En hızlı sonucu almak için en iyi göz kremini tercih etmek oldukça önemli.Aşağıdaki listeden farklı göz çevresi problemleri için Vitrinde ne var? Göz çevresine hangi krem iyi gelir ? takipçilerinin kullanıp memnun kaldıkları en iyi göz çevresi bakım kremi tavsiyelerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

 

ELENSILIA Fransız Kolajeni İçeren Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi

ELENSILIA Fransız Kolajeni İçeren Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi Parabensiz Yapısı ile Dikkat Çekiyor!

Fransız kolajeninin besleyici ve onarıcı gücünü kullanan ELENSILIA Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi zengin formülü ile ön plana çıkıyor. Kırışıklık karşıtı bakım sağlayan Fransız kolajeni kemikleri, cildi, kıkırdağı ve bağ dokuları yeniden oluşturma gücüne sahip bir içerik olarak bilinir. Formülünde yer alan diğer bir ürün haloxyl ile de şişkinliği ve koyu halkaları azaltan bu krem paraben ve mineral yağ içermeyen yapısı ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

En iyi göz çevresi kremi
En iyi göz çevresi kremi

Shiseido Essential Energy Eye Definer Göz Kremi

Göz çevreniz için ilk defa bir ürün alıyorsanız “Göz altı kremi alırken nelere dikkat etmeli?” sorusu kafanızı kurcalıyor olabilir. Bu noktada en çok dikkat etmeniz gereken şey içeriğinde alkol, paraben ya da parfüm gibi hassasiyet yaratabilecek ürünler olmamasıdır. Gün içerisinde dijital ekrana çok fazla maruz kalıyorsanız Shiseido Essential Energy Eye Definer Göz Kremi sizin için doğru ürün olabilir. Koyu halkalar, şişlik ve ince çizgiler gibi problemler ile mücadele eden bu ürün 24 saat nemlendirme özelliği ile de dikkat çekiyor.

En iyi göz çevresi kremi
En iyi göz çevresi kremi

Lancome Rénergie Multi-lift Ultra Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Kremi

Özellikle gençler tarafından çok merak edilen göz altı kremi kaç yaşından itibaren kullanılmalı sorusunun cevabı dermatologlara göre değişse de genel kanı 25 yaşından sonra kullanılmasının daha doğru olduğu yönünde denilebilir. Eğer daha ileriki yaşlardaysanız ve göz çevrenize daha genç bir görünüm kazandırmak istiyorsanız Lancome Rénergie Multi-lift Ultra Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Kremi’ni mutlaka denemelisiniz. Bu krem cildi sıkılaştırarak koyu halkaların ve gözaltı torbalarının görünümü azaltır.

En iyi göz çevresi kremi
En iyi göz çevresi kremi

Kiehl’s Creamy Eye Treatment

Kiehl’s Creamy Eye Treatment Yoğun Nemlendiren Göz Kremi avokado yağı içeren formülü ile oldukça popüler. Yoğun nemlendirme sağlayarak göz çevresine anında daha sağlıklı, canlı ve taze bir görünüm kazandıran bu krem eşsiz konsantre dokusu sayesinde göze etki etmez. Bu noktada göz altı kremi nasıl sürülür bilmiyorsanız az miktarda elinize aldığınız ürünü nazik tampon hareketlerle göz çevresindeki kemik boyunca uygulayın ve göz çevrenize verdiği canlılık ve nemin tadını çıkarın!

En iyi göz çevresi kremi
En iyi göz çevresi kremi

 

scroll to top