Close

En iyi 9 cilt serumu

En iyi 9 cilt serumu

En iyi 9 cilt serumu

En iyi 9 cilt serumu Hakkında bilgi arıyorsan doğru yerdesin. Günlük yaşantımızda, doğal nedenlerle cildimiz zarar görebilmektedir. Bu gibi durumlara engel olabilmek için içeriğimizde sizler için doğal ve hızlı sonuç alabileceğiniz en iyi 9 cilt serumumu inceledik.

Özenle hazırladığımız en iyi cilt serumu içeriğinde Babe ve Vichy  gibi markalara yer verdik. Bu kremlerin nasıl kullanılacağına dair bilgi vermeyi de ihmal etmedik.

Cilt serumları hangi yaş aralıklarında kullanılır? Cilt serumu etkileri ne zaman görülür? Gibi soruların cevaplarının yer aldığı makale, cildinden şikayetçi olanlar ve sıkılaştırmak isteyenler için rehber niteliğinde olacak.Bir çok yüz serumu belirli cilt problemlerini çözümlemek için üretilmiştir mesela; güneş lekeleri, ince kırışıklıklar, sarkma veya matlaşmış cilt gibi sorunlara yöneliktir. 

Bazıları birden fazla cilt sorunuyla da savaşabilir. Yüz serumlarının bu zamana kadar popüler olmamasının nedeni fiyatları diye düşünüyorum. Günlük kullandığınız nemlendiricilerden genelde daha pahalı oluyorlar çünkü içlerinde kullanılan maddeler oldukça kaliteli ve pahalı maddeler son zamanlarda popüler olmasının güzel yanı ise artık bir çok farklı firma yüz serumu üretmeye başladı ve aralarında uygun fiyatlılarını da bulmak mümkün, bu yazı ise size kendiniz için en iyi 9 cilt serumunu seçmenize yardımcı olacaktır.

Yüz serumları farklı cilt sorunlarına çözüm olabilir, ancak 2 serumu karıştırmak her zaman iyi sonuç vermiyor ve serumların içindeki maddeler gerçekten güçlü kimyasallar oldukları için etkileşime girebiliyorlar, bu yüzden ya sadece tek bir yüz serumu kullanın ya da karıştırmak istediğiniz iki yüz serumu hakkında oldukça geniş araştırma yapın ve karıştırılabileceğinden veya artarda kullanılabileceğinden emin olun.

Cilt serumu neden kullanılmalıdır? 

Cilt serumu neden kullanılmalıdır? Serumlar uzun zamandır etrafta satılıyor olsalar da popülariteleri yeni yeni yeni oluşmaya başladı ve bir çok insanın aklında şu soru var; Cilt serumu neden kullanılmalıdır? ve tabii hemen ardından da kendi cildinizin ihtiyacı olup olmadığını düşünüyor olmalısınız.

Yüz serumları nemlendirici ve yağlar arası bir üründür. Yüz serumlarını cildinizi temizledikten hemen sonra direkt cildinize uyguluyorsunuz, nemlendiriciden önce olması gerekiyor. Bu şekilde çok daha etkili oluyor çünkü cildinize derinlemesine temas edebiliyor ve bir çok cilt sorununa çözüm olabiliyor, yüz serumları gerçekten ciltte fark edilir değişiklikler yaratan cilt bakım ürünleridir.

The Ordinary Buffet Cilt Serumu

En iyi cilt serumu listemizde ilk sırada olan The Ordinary Buffet, içerisinde bulunan formülü sayesinde birden fazla yaşlanma belirtisini hedef alarak üretilmiştir. Aynı zamanda The Ordinary Buffet cilt dostu amino asit içerir. Ürün düzenli kullanım sonrasında gözle görülür bir farkla cildinizi yumuşatarak genç kalmasını sağlamaktadır.

Bir çoğunun içinde vitamin c ve hyalüronik asit bulunur. Bu da maddeler genel olarak cildinizin daha aydınlık görünmesine ve cilt tonunun bütünlüğünün yakalanmasında etkilidir. Kısaca aşırı karışık cilt sorunlarınız olmasa bile yüz serumları cildinizin görünümünü iyi etkiler.

En iyi 9 cilt serumu
En iyi 9 cilt serumu

Babe Proteoglycan F+F Ampul Cilt Serumu

En iyi cilt serum markaları arasında yer alan Babe, Proteoglycan serumuyla cildinizi toparlayarak sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Ürün, aynı zamanda cilt bariyerlerini onararak daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Cilt serumu neden kullanılmalıdır ? Diye düşünüyorsan bu ürünü kullanıp tekrar düşünmenizi tavsiye ediyoruz. 

En iyi 9 cilt serumu
En iyi 9 cilt serumu

Neutrogena Hydro Boost Canlandırıcı Cilt Serumu

En iyi yüz serumu 2022 içeriğimizde bulunan Neutrogena Hydro Boost, cildinizi yoğun şekilde nemlendirerek solmuş teninizi eski aydınlığına kavuşturmaktadır. Aynı zamanda Neutrogena, formülü içerisinde bulunan antioksidan ve canlandırıcı E vitamini içeren mikro taneciklerin birleşmesiyle teninizdeki kırışıkları tamamen yok etmektedir.

En iyi 9 cilt serumu
En iyi 9 cilt serumu

Vichy Mineral 89+ Hyalüronik Asit Cilt Serumu

Cilt yenileyici serum kullananların bir numaralı tercihi olan Vichy, içerisinde bulundurduğu hyalüronik asit sayesinde cilde yoğun nem vererek kaybı ortadan kaldırır. Bu serumu kullandığınız andan itibaren cildiniz günden güne parlayacak ve yenilenecektir. Aynı zamanda Vichy, güneş lekelerini de soldurarak düzenli kullanımda yok etmektedir.

En iyi 9 cilt serumu
En iyi 9 cilt serumu

Herbaderm Superserum Cilt Serumu

En iyi cilt serumu listesinde 9. sırada yer alan Herbaderm’i birkaç hafta boyunca düzenli kullandığınızda inanılmaz sonuçlar alacaksınız. Bu serum, uzun süreli kullanımın ardından cildinizdeki gözenekleri temizlemektedir. Aynı zamanda Herbaderm, cildinizi matlaştırarak sıkılaşmasına da olanak sağlamaktadır.

En iyi 9 cilt serumu
En iyi 9 cilt serumu

Lima Somon Dna Cilt Serumu

Bizce en iyi cilt serumu markası olan Somon DNA’ın teknolojisi sayesinde birkaç haftada alacağınız harika sonuçlarla değişime hazır olun. Lima Somon cildinize kanallar açarak kapanmış olan gözeneklerinize dahi nemi nüfuz ederek teninizdeki parlaklığı ve renk dengesini kontrol altına almaktadır. Aynı zamanda yüzünüzde oluşan güneş lekelerini de düzenli kullanım sonrasında yok etmektedir.

En iyi 9 cilt serumu
En iyi 9 cilt serumu

Mineaderm Liposomal Serum Vitamin C Brightening Complex Hyaluronic Acid

Mineaderm C vitamini serumu, içerisinde yüksek oradan C vitamini içermektedir. Yaşın ilerlemesiyle ciltte oluşabilecek leke ve kırışıklıkların oluşmasının önüne geçmektedir. Cildiniz hem mükemmel parlaklığa kavuşurken hem de pürüzsüzleşecek!

En iyi 9 cilt serumu
En iyi 9 cilt serumu

Misbahçe Aydınlatıcı ve Leke Karşıtı Konsantre

Hatmi, meyan kökü ve pirinç kepeği aktifleriyle oluşturulan Misbahçe’nin bu serumu cildi aydınlatıyor ve cilt ışığını ortaya çıkarıyor. Formülde aktif içeriklerin yanı sıra lekelere karşı etkisiyle bilinen havuç tohumu, vetiver, bergamot, sandal ağacı ve ıtır, gül gibi lekelere karşı etkili uçucu yağlar bulunuyor.

En iyi 9 cilt serumu
En iyi 9 cilt serumu

Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum

Parlak ve aydınlık bir cilt için son zamanlarda denediğimiz en iyi yüz serumlarından biri ise Garnier C Vitamini Serumu. %3,5 C vitamini, niasinamid ve salisilik asit içeren yüksek konsantreli formülü sayesinde cildin daha parlak ve aydınlık görünmesini sağlayan bu yüz serumu, 3 günde cildin daha eşit tonda ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını sağlarken, 6 günde ise koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Hafif dokusu ile hızla ciltte emilen bu C vitamini serumu, parlak bir cilt için en sevdiğimiz yüz serumlarından biri. Cilt serumu neden kullanılmalıdır ? Diye düşünmeyin aşağıdaki linkten siparişinizi verip hemen etkisini kendiniz görün..

En iyi 9 cilt serumu
En iyi 9 cilt serumu

 

scroll to top