Close

En iyi hamile taytları

En iyi hamile taytları

En iyi hamile taytları bulmak zor olabilir, ancak hamilelik sırasında büyüyen bir göbeği atmak ve bu zorluk çok daha zordur. Tozlukların iyi oturması ve vücudunuz değiştikçe yerinde kalmasına ihtiyacınız olacak, ancak hamile kıyafetleri söz konusu olduğunda rahatlık çok önemli olduğundan, kendilerini iyi ve sıkı hissetmeleri gerekir. Ayrıca, kısa süreliğine giyeceğiniz tozluklara bir servet harcamamanız için iyi bir değere sahip olmaları gerekir.

Ayrıca hamile kot pantolonları ve hamile egzersiz kıyafetleri de dahil olmak üzere hamilelik kıyafetlerini de inceliyoruz. Bu listenin küratörlüğünü yapmak için uzmanlarımız, en iyi performans gösteren taytlarımızın hamile çeşitlerini ve gerçek kullanıcılardan gelen övgüler ile hamile markalarını değerlendirdi.

Daha sonra, hamile annelerden derinlemesine tüketici geri bildirimi almak için onları test ettik. Her tarz tercihi ve aktivite için en iyi seçimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin, ancak önce hamile taytları için alışveriş yaparken aklınızda bulundurmanız gerekenler burada. En iyi hamile taytlarını burada bulacaksınız!

Hamile tayt çeşitleri

Hamile tayt çeşitleri nelerdir? Hamileliğiniz boyunca giyebileceğiniz en iyi taytlar, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çarpma dostu tasarımlarla yapılır:

  • Çarpık paneller: Birçok hamile taytında göbeğinize kadar uzanan kumaşlar bulunur. Gergindirler, bu yüzden daralma hissetmemeleri gerekir ve hatta bazen bel ağrısını hafifletmek için destek sunarlar.
  • Alçak kesimler: Tümseklerini açıkta bırakmayı tercih eden anneler için bu tayt, tümseklerin altına oturur, ancak hamile vücutları barındıracak kadar esnektir.
  • Katlanabilir bantlar: Bazı stiller çok yönlüdür, böylece paneli göbeğe takmayı veya daha az koruma için aşağı yuvarlamayı seçebilirsiniz.

Hamile taytı ne zaman giyilir?

Hamile taytı ne zaman giyilir? Her vücut farklıdır, ancak çoğu anne adayı için ikinci veya üçüncü trimesterde hamile taytı giymeye başlamanız gerekir. Tüm hamileliğiniz boyunca giyebileceğiniz bazı normal taytlar olsa da, hamile olmayan stillerin çoğu düzgün durmaz.

MERLİYN GİYİM Merliyn Korsajlı Kışlık Hamile Tayt

En iyi hamile taytları
En iyi hamile taytları

Malzeme tamamen opaktır, bu nedenle şeffaf görünmeleri konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Destek bandının bel ağrısını hafifletmeye yardımcı olduğunu kaydetti. Bel kısmı yuvarlanmadan yerinde kalır. Bazı yorumcular, çoğul gebeliklerde aşağı kaymayan veya çok sıkı hissettirmeyen hamile taytları bulmakta zorlandığını, ancak bunlar onlar için işleri kolaylaştırdığını hatta “Giymek istediğim tek şey bunlar!” diye düşündüklerini söyledi.

Sahraten Siyah Beli Ayarlanabilir Ince Likralı Penye Hamile Kadın Tayt

En iyi hamile taytları
En iyi hamile taytları

Uygun fiyatla çok satan bu en çok satan tozluklar, yüzlerce yorumcu tarafından yumuşak, esnek ve destekleyici olarak tanımlanıyor. Evde uzanırken veya dışarıda bir gece için giyinirken giyilebilir. Aynı zamanda belini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz ki bu her ay için çok işinize yarayacaktır. Böylece belki de bir yenisini daha almak zorunda kalmayacaksınız.

Akdağ Sportswear Dikişsiz Açık Mürdüm Kadın Hamile Spor Tayt

En iyi hamile taytları
En iyi hamile taytları

Hamilelere özel tozluklar olmasalar da, karnınız büyüdükçe giyebileceğiniz kadar hafif ve esnektirler. neredeyse yokmuş hissi veriyor ve düşük etkili egzersizler  ve günlük kullanım için eşit derecede mükemmeller. Süper yumuşak hissedeceksiniz!

Style The Bump Kadın Gri Melanj Hamile Toparlayıcı Tayt

En iyi hamile taytları
En iyi hamile taytları

Bu sıkıştırıcı ama rahat tayt, hamileliğiniz boyunca ve doğumdan sonraki yıllar boyunca giymeniz  için tasarlanmıştır. Rahat ve gurur verici. Ayrıca, bu çiftin maliyeti diğer stillerden önemli ölçüde daha düşüktür. Süper yumuşak kumaş istediğiniz gibi hareket edebilir, oturup kalkabilirsiniz. Kumaş hareket kabiliyetinizi daha çok arttırmak için tasarlanmıştır.

Dynamic Kadın Hamile Kot Tayt

En iyi hamile taytları
En iyi hamile taytları

Bu hibrit jeggings, size kot görünümüyle, ancak tozlukların rahatlığıyla her iki dünyanın en iyisini sunar Kot paçalar, herhangi bir daralma hissetmeden iltifat ediyor ve panel, çok fazla sıkıştırma olmadan destek için göbek üzerinde uzanıyor. Ayrıca şık bir görünüm isteyenlerden iseniz kesinlikle günlük kullanım hamile parçaları için buradan yararlanabilirsiniz.

Artış Gri Ayarlanabilir Bel Hamile Taytı

En iyi hamile taytları
En iyi hamile taytları

Bu tayt, cildinize karşı harika bir his veren inanılmaz derecede yumuşaktır. Bel ayarlanabilir, böylece karnınızın üzerine veya altına takabilirsiniz ve doğumdan sonra giymeye devam edecek kadar çok yönlüdür. Kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri de bu konuda gerçekten çok güzeldi. Evde rahatça giyebileceğiniz kaliteli bir çift arıyorsanız size adresi veriyoruz.

scroll to top