Close

En iyi 7 iş tabletleri

En iyi 7 iş tabletleri

En iyi 7 iş tabletleri

En iyi 7 iş tabletleri hangileridir? Taşınabilirlik ve çok yönlülük açısından, piyasadaki en iyi iş tabletleriyle karşılaştırılabilecek hiçbir şey yoktur. Grubun en iyisi, herhangi bir işletme kullanıcısının en önemli ihtiyaçlarından birini karşılar: verimlilik.

Bu tür tabletlerin zorlu görevleri yönetmek için yeterli işlem gücüne, uzun çalışma oturumları ve hafif yapılar boyunca size güç sağlamak için uzun pil ömrüne sahip olması gerekir. En iyi 7 iş tabletleri hangileridir? Bu günlerde tabletler inanılmaz derecede çok yönlü cihazlardır ve güç ve form faktörünün birleşimi sayesinde iş kullanımı için mükemmel cihazlardır.

Bu sayfada bulabileceğiniz en iyi 7 iş tabletleri, hareket halindeyken belge okumak, çeşitli şekillerde yaratıcı olmak veya farklı sistemleri ve kanalları aynı anda yönetmek gibi çeşitli profesyonel görevler için kullanılabilir.

Mobil teknolojideki modern gelişmeler sayesinde, birçok tablet artık dizüstü bilgisayarlara rakip olabilecek bir performans seviyesi sunuyor. Çok çeşitli uygulamaları çalıştırabilirler ve ince ve hafif tasarımları, hareket halindeyken çalışan insanlar için mükemmel hale getirerek kolayca taşınabilecekleri anlamına gelir.

Android ve Apple tabletleri, iş dünyasında yardımcı olabilecek geniş bir uygulama koleksiyonuna sahiptir ve bu en iyi iş tabletleri listesinde Windows 10 çalıştıran tabletler de vardır, bu da onları daha da güçlü ve çok yönlü hale getirir. Bluetooth klavyeler ve belki de harika bir çift gürültü önleyici kulaklık da eklerseniz, bu harika iş tabletleri zorlu iş makineleri haline gelir.

Açıklık için, sadece saf tabletlere bakacağız ve dönüştürülebilir söz konusu olduğunda ayrılabilir olanlara bakacağız. En iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar, klavyeleri tamamen ayrılamadığı için geleneksel dizüstü bilgisayarlara çok yakındır. En iyi 7 iş tabletleri sizleri tatmine götürecektir.

İş için doğru tablet seçimi

İş için doğru tablet seçimi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız şimdi size öğreteceğiz. İş gereksinimlerinize uygun bir tablet için pazardaysanız, bunlardan birini seçmek bazen göz korkutucu bir görev olabilir. Windows, Android veya iOS olsun, tercih ettiğiniz bir işletim sisteminiz olsa bile, büyük olasılıkla dolaşmak için birden fazla uygun model vardır.

Bir veya iki yıl boyunca bir tablete taahhütte bulunmak, bir sonraki dizüstü bilgisayar satın alımınızdan daha az üzücü bir karar olsa da her seçeneğin özelliklerinin ihtiyaçlarınıza nasıl uyduğunu düşünmek hala önemlidir. İş için doğru tablet seçimi nasıl yapılır? Bunu göz önünde bulundurarak, bir sonraki tablet satın alımınızda tetiği çekmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken önemli özelliklere derinlemesine bir göz attık.

İş için doğru tablet seçimi nasıl yapılır? Depolama, muhtemelen bir sonraki tablete sıçramadan önce göz önünde bulundurmanız gereken en büyük noktalardan biridir. Hepimiz akıllı telefon çağında cihaz depolama alanına köle olmaya oldukça alışkınız; ancak akıllı telefonunuzun bu yönünden tasarruf edebileceğiniz ve tasarruf edebileceğiniz yerlerde, tabletler biraz daha fazla düşünmeyi hak ediyor.

Bulut depolama alanının bazı değerli cihaz alanlarını boşaltmak için bir nimet olduğu doğru olsa da bu yalnızca belgelerle gerçekten yardımcı olur ve o zaman bile yalnızca yerel bir kopya olmadan kesinlikle rahatsanız. İdeal olarak, Android ve iOS için 32GB veya daha yüksek dahili depolama alanına biraz daha fazla harcama yapmanız gerekir.

Muhtemelen depolama alanı kadar önemli olan ekran boyutudur. Burada yapılacak en büyük husus, taşınabilirlik veya geniş çalışma alanı ile daha fazla ilgilenip ilgilenmediğinizdir. Her durumda, ekran boyutlarının yanı sıra bu boyutlara kaç piksel tıkıştırıldığı da dikkate alınması önemlidir.

7-8 inç aralığındaki daha küçük tabletler taşınabilirlik için idealdir, ancak ağır iş görevleri için biraz sıkışık hissedebilir. Yelpazenin diğer ucunda, iş görevleri için mükemmel olan 10 ila 12 inç arasında bir dizi büyük tablet var ve bu rotaya gidecek kadar cesursanız iyi dizüstü bilgisayar değiştirmeleri bile yapabilir.

İş için doğru tablet seçimi nasıl yapılır? Yeni tablet eğer sürekli en yakın prize planlıyor iseniz size bir faydası olmadığını düşünmek, depolama ve ekran boyutu gibi harika. Birçok tablet üreticisi tahmini pil ömrünü bir teknik özellik sayfasında listelerken, her birinin paketlediği pilin boyutunu da arıyor olacaksınız. Pil kapasitesi, cihazın boyutuna bağlı olarak biraz değişebilir.

Seçtiğiniz tabletin nasıl performans göstereceğine dair iyi bir fikir edinmek için iki ana özelliği kontrol etmek isteyeceksiniz: işlemci ve RAM. Muhtemelen hepimiz bilgisayarlarımızdaki bu özelliklere bakmaya oldukça alışkınız, ancak tabletler söz konusu olduğunda bağlam içine koymak biraz daha zor olabilir. İş için doğru tablet seçimi nasıl yapılır?

İşlemci tabletinizin beyni gibidir. Her özellik listesinde görünen yongaları değerlendirmek söz konusu olduğunda, esas olarak hız (GHz cinsinden ölçülür) ve çekirdek sayısı ile ilgileneceksiniz. İşlemcinizin diğerlerine göre ne kadar hızlı olacağını dikte eden daha yüksek bir hız ile hızın anlaşılması oldukça kolaydır.

Tarihsel olarak konuşursak, Apple’ın İos’u tablet görüntüleme için optimize edilmiş daha fazla sayıda uygulamaya ev sahipliği yaptı. Android bu alanda biraz zor bir başlangıç yaptı ve bazıları gerçekten yetişmediğini iddia edebilir. Bununla birlikte, Android tabletler, sizin işiniz buysa, bazı ilginç üretici eklemeleri ve özelleştirme seçenekleri sunabilir.

Microsoft Surface Pro 6

En iyi 7 iş tabletleri
En iyi 7 iş tabletleri

Microsoft’un Surface Pro serisi genellikle en iyi iş tabletleri listemizin en üstünde bulunur ve en son sürüm olan Surface Pro 6 farklı değildir. Bu, önceki sürümlerden sevdiğimiz şeyi alır ve rafine eder. Yani, her şeyi yeni yapan devrim niteliğinde yeni bir tablet değil, her şeyi doğru yapan sağlam bir iş tableti.

Yani, bu muhteşem tasarıma ve yapı kalitesine, artı yeni bir siyah renk seçeneğine ve vücuduna sıkışmış en yeni mobil teknolojilerden bazılarına sahip. Ancak, bir kez, cihaz, fiyatını biraz kaba olan ne Yüzey kalem gibi bir laptop dönüşmesi için Type Cover dahil değildir.

iPad Pro 12.9

En iyi 7 iş tabletleri
En iyi 7 iş tabletleri

iPad Pro 12.9 (2018) özelliğine sahip en iyi iş tabletleri listemiz, ancak Apple bazı iyileştirmeler ve aynı fiyat etiketi ile daha yeni bir sürüm çıkardı, bu nedenle güçlü ve geleneksel bir tablet istiyorsanız gitmek için bariz bir seçim.

Geniş ve canlı bir ekran istiyorsanız iPad Pro, 12,9 inç büyüklüğünde ekranı ve 2048 x 2732 çözünürlüğü sayesinde iyi bir seçimdir. Bakmak ve kullanmak için sadece çarpıcı bir tablettir ve geniş dokunmatik ekranı harika bir tuval oluşturduğundan, özellikle de Apple Pencil’ı satın alırsanız, reklam öğeleri için idealdir.

De bunu yapacak güç var, Apple’ın en güçlü donanımı ile, selefinden daha küçük bir miktar daha iyi bir yonga da olsa var. Benzersiz işleme gücünü, büyük ekran, şık bir işletim sistemi ve Apple Kalem ve Akıllı Klavye ile kullanabilirsiniz aslında, kesinlikle işiniz için düşünmelisiniz bir tablet var. Tek sorun pahalı olması. Çok pahalı.

Lenovo ThinkPad X1 Tablet

En iyi 7 iş tabletleri
En iyi 7 iş tabletleri

Orijinal Lenovo ThinkPad X1 Tabletin büyük hayranlarıydık, ancak bu üçüncü nesil model sadece harika. Çıkarılabilir klavyeye sahip güçlü bir dizüstü bilgisayardır ve size sağlam bir tablet bırakır, bu da farklı durumlar ve durumlar için bir cihaza ihtiyacınız varsa onu harika kılar.

Burada, tabletle birlikte gelen ThinkPad Pen Pro kalemi etrafındaki en iyi iş tabletlerinden biri haline getiren birçok özellik elde edersiniz, böylece herhangi bir çevre birimi satın almanıza gerek kalmaz, birden fazla Thunderbolt 3 bağlantı noktası vardır ve büyük bir 3K dokunmatik ekranınız da vardır.

Elbette, oldukça hantal bir cihaz, bu yüzden sıkışık bir otobüs veya trende çalışırken sorun yaşayabilirsiniz ve pil ömrü hala beklediğimiz gibi değil. Ancak genel olarak üçüncü nesil Lenovo ThinkPad x1 Tablet, iş ihtiyaçlarınız için mükemmeldir. Ve bu çok daha pahalı.

Microsoft Surface Pro 7

En iyi 7 iş tabletleri
En iyi 7 iş tabletleri

En iyi 7 iş tabletleri arasında bulunan bu tablet mutlaka en yenisi değildir, bu nedenle Microsoft Surface Pro 7 bu listenin başında değildir, ancak yine de sayfanızdan neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak sizin için yararlı olabilecek iyi bir cihazdır. Surface Pro 7’yi Surface Pro 6’da büyük bir yükseltme bulamadık, bu yüzden yeni tablet selefini devirmedi, çünkü eski mazi artık daha uygun fiyatlı.

Bunu söyleyerek, takdir edebileceğiniz bazı yükseltmeler var. Yüksek hızlı Wi-Fi 6 bağlantısı ve ayrıca Pro 6’nın eksik olduğu USB-C bağlantı noktaları var. Bunun üzerine, performans bir artış görüyor, bu nedenle bir işlem gücüne ihtiyacınız varsa, bu sizin için Microsoft aygıtı olabilir.

Samsung Galaxy Tab S6

En iyi 7 iş tabletleri
En iyi 7 iş tabletleri – En iyi 7 iş tabletleri

Samsung’un şu anda en iyi tableti, Android’de olmayı tercih eden insanlar için bir iPad Pro rakibi olan Galaxy Tab S7 Plus. Tablet, yüksek yenileme hızına sahip geniş, iyi görünümlü bir ekrana sahiptir ve bu, güçlü iç kısımlar ve çoklu arka kameralarla eşleştirilir.

Ayrıca, tabletin daha uygun fiyatlı ancak birkaç yönden daha zayıf olan Artı olmayan bir sürümü de var. Ancak mutlak en iyi Android tableti arıyorsanız, Samsung Galxay Tab S7 Plus tam size göre.

Microsoft Surface Go

En iyi 7 iş tabletleri
En iyi 7 iş tabletleri – En iyi 7 iş tabletleri

En iyi bütçeli iş tabletini arıyorsanız, Microsoft Surface Go kesinlikle dikkate alınmalıdır. Bazı işleri yapma yeteneğinden ödün vermeden ince, hafif, taşınabilir ve zariftir ve Microsoft, bir cihazda yapabilecekleri her şeyi düşük bir fiyat noktasında paketlemiştir. Seyahat ederken sık sık çalışıyorsanız, Microsoft’un Surface ürünlerinden beklediğimiz ince tasarımı ve güvenilir yapı kalitesi sayesinde mükemmel bir seçimdir.

Acer Switch 5

En iyi 7 iş tabletleri
En iyi 7 iş tabletleri – En iyi 7 iş tabletleri

Surface Pro’nun sunduğu çok yönlülüğü istiyorsanız, ancak yetkili bir modelin istediği fahiş fiyatı ödemek istemiyorsanız, Acer Switch 5’i kontrol etmek isteyebilirsiniz. Ekran çözünürlüğünde ve ses kalitesinde biraz kaybedersiniz, ancak yüzlerce dolar tasarruf edersiniz. Acer Switch 5, hareket halindeyken iş yapması ve aynı zamanda biraz para biriktirmesi gereken herhangi bir profesyonel için en iyi 7 iş tabletlerinden biridir.

scroll to top