Close

En iyi kaş ürünleri

En iyi kaş ürünleri

En iyi kaş ürünleri

En iyi kaş ürünleri Nelerdir? Ya da ondan önce yüzümüzde en dikkat çekici yer neresidir sizce? Gözlerimiz? Dudaklarımız? Belki burnumuz? Ya kaşlarımız? Kaşlarımız çoğu zaman ikinci planda kalır. Onları dile getirmek aklımıza bile gelmez bazen. Yine de kaşlarımızda yaptığımız en küçük değişiklik tüm çehremizde farklılık yaratır.

Bir bakan bir daha bakar. Bir farklılık söz konusudur ama neyin farklı olduğu kolay kolay anlaşılmaz. İşte bu yazıyla birlikte kaşlarınızı nasıl şekillendireceğinizi En iyi kaş ürünlerinin hangileri olduğunu ve hangi ürünlerle en iyi sonuçları alacağınızı inceleyeceğiz.

Kaş şekillendirme nasıl yapılır?

Kaşımızı doğru şekillendirmek tüm mizacımızı değiştirmesi açısından çok önemlidir. Bunu yaparken hem zamanın trend kaş modellerini dikkate almalıyız hem de yaş, yüz tipi, göz tipi gibi faktörleri de göz önünde bulundurmalıyız. İki kaş arasındaki ideal uzaklık bir göz uzunluğu kadar olmalıdır. Bu ölçü her yüz için geçerli olmayabilir. Böyle durumlarda gerektiğinde kaş daha uzun bırakılabilir ya da daha da kısaltılabilir. 

Birkaç farklı kaş tipi bulunmaktadır. Kaşların uç kısmına kavis vererek yapılan köşeli kaş, kare yüzlere daha uygun olurken üçgen şekilli bir yüze sahipseniz kemerli bir kaş stilini tercih edebilirsiniz. Daha uzun suratlı kişilerin düz kaş modellerini kullanmaları yüz hatlarını ortaya çıkarmaları açısından daha verimli gözüküyor. En iyi kaş ürünlerini kullanmak ise kaçınılmaz oluyor.. 

Kaş kalemi nasıl kullanılır?

Kaş kalemini uygulamak için kaşlarınızı kaş fırçasıyla önce fırçalayın. Bu işlem ile kaşlarınızda kalan pudra ve fondötenden kurtulmuş olursunuz. Kaşınızın şeklini belirlemek için kalem ile çizgi çizgi işaretler koyun, doldurmak istediğiniz yerlere de aynısını yapın.

Sonra bu çizgileri hafif hafif darbelerle birleştirin kaşınızı doldurun. Sonra kaş fırçası ile yeniden tarayın. Bu son tarama işlemi kaşlarınıza doğallık verir ve kalemi homojen şekilde yayar. İstediğiniz şekle ve dolgunluğa ulaşmış oldunuz bile!

Doğal ve kalın kaşlara sahip olmak için kaş ektirenler, aylarca kaşlarını uzatanlar görüyoruz. Kalın ve dikkat çeken kaşlar hem gözleri daha derin gösterir hem de makyaja önemli bir vurgu yapar. Eğer ince ve çıkmayan kaşlardan şikayetçiyseniz kaş kalemlerinden faydalanabilirsiniz. 

Ayrıca kaş kalemleri göz kaleminden daha yumuşak uçludurlar, yayması ve dağıtması kolaydır. Bu yüzden kaş kalemi yerine asla göz kalemi kullanmayın. En iyi kaş ürünleri kaşlar için özel üretildiğinden yapıları ona göredir; dağılabilir ve pudralı. Göz kalemleri ise daha sert, net hatlı ve koyudurlar. 

En etkili 6 kaş ürünü 

En etkili 6 kaş ürünü İçinde olan Kaşları sabitleyen ve gün boyu yukarıda kalmasını sağlayan kaş maskaralarını çok seviyoruz. Şeffaf kaş maskarası, renkli kaş maskarası ve kaşları dolduran kaş maskaralarını artık neredeyse her makyajımızda kullanıyoruz. Makyaj yapmadığımız günlerde dahi yüzümüzün daha dinamik ve daha canlı görünmesi İçin en etkili 6 kaş ürünü Favorisi olan kaş maskaralarından yardım alıyoruz.

Bu kadar kaş maskarası deneyimimizden sonra, denediğimiz en iyi kaş maskaralarını yorumlamasak olmazdı! Bugüne kadar denediğimiz ve memnun kaldığımız hatta elimizden düşürmediğimiz. En etkili 6 kaş ürününü şimdi sizinle tanıştırma zamanı!

Microblading’in popülaritesi kaş yapısını taklit eden tüy görünümüyle doğal bir etki bırakmasından kaynaklanıyor. Peki aynı efekt makyaj ürünleriyle de verilebilir mi? Neden olmasın! Ürünün ucunun yapısı ve inceliği; formülünün pigmenti ve uygulama kolaylığı en gerçekçi görünümü almanız için oldukça önemli detaylardan. Kaşlarınızda microblading illüzyonu yaratacak, doğal ve gür bir sonuç sağlayacak En etkili 6 kaş ürününü seçtik.

New Essentials Kaş Kirpik Serumu

Kaşları şekillendirebilmemiz için onlardan yeterince olduğuna emin olmamız gerekir. Kimilerinde Allah vergisi olan kaşlar, kimilerinin kapısına bile uğramaz. Hal böyle olunca kaşlarımızı besleyip, gürleştirmek isteriz ki onlara daha iyi şekil verebilelim. New Essentials Kaş Kirpik Serumu kısa zamanda çok iş başarmasıyla ön plana çıkıyor.

Hafif ve yağlı olmayan dokusu ağırlık yapmadan kaşları besliyor. Bitki kök hücre teknolojisiyle üretilen ürün daha canlı ve gür kaşlara ulaşmanızı sağlıyor. Ürünün küçük bir damlası bile kuvvetli bir etkiye sahip olduğu için az ama masaj uygulayarak kullanmanız daha uzun soluklu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

En iyi kaş ürünleri
En iyi kaş ürünleri

Maybelline Kaş Jeli – Brow Tattoo Gel Tint

Eğer serumun işe yaramasını bekleyemiyorsanız ve geçici çözümler arıyorsanız Maybelline Kaş Jeli Brow Tattoo Gel Tint tam size göre bir ürün. Temiz kaşınıza yeterli miktarda uyguladıktan sonra 20 dakika beklemeniz lazım. Daha sonra içeriden dışarıya doğru hafif hareketlerle soymalısınız. Bazı kullanıcılar soymaktansa yıkamayı tercih etmiş. Kaşlarınız dökülmeye meyilli ve hassas olduğunu düşünüyorsanız siz de yıkamayı tercih edebilirsiniz

En iyi kaş ürünleri
En iyi kaş ürünleri

L’Oreal Paris Brow Artist Skinny Definer Kaş Kalemi

Bu ürün özellikle siyah ve koyu kaşa sahip olan kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilmekte. Bir kaş kalemine göre fazlasıyla iyi bir renk skalasına sahip. Ayrıca doğal bir görünüm de sağlıyor. Gün içinde kalıcı olması da onu diğer ürünler arasında daha belirgin kılıyor. 5 farklı renk seçeneği ve ince ucuyla kullanımda kolaylık sağladığını söyleyebiliriz

En iyi kaş ürünleri
En iyi kaş ürünleri

Pastel Kaş Farı Ikili – Profashion Eyebrow Duo

Doğru rengi bulduktan sonra Pastel Kaş Farı Profashion Eyebrow Duo ile şekil veremeyeceğiniz kaş yoktur diyebiliriz. Özellikle kendi içinde bulunan wax sayesinde gün boyu kalıcı renkte ve şekli bozulmayan kaşlara sahip olabilirsiniz. 3 farklı renk tonu bulunan kaş farı setinin içinde wax haricinden kaşların hatlarını çizmek ve kaşların içini doldurmak için iki farklı ton var. Ayrıca fırçası fiyatına göre iyi denilebilir. 

En iyi kaş ürünleri
En iyi kaş ürünleri

Maybelline Brow Drama Kaş Maskarası

Kaşlarınıza şekil verdiniz, boyadınız ve tüm bakımlarını bitirdiniz. Şimdi sıra mükemmel hale getirdiğiniz bu kaşı sabitlemekte. Maybelline Brow Drama Kaş Maskarası kullanım pratikliği açısından ön plana çıkmakta. Top şeklindeki özel uçlu fırçasıyla kaşlarınızı hem sabitleyip hem de daha belirgin hale getirebilirsiniz. Ayrıca transparan renginin dışında Medium Brune rengini de tercih edebilirsiniz. 

En iyi kaş ürünleri
En iyi kaş ürünleri

Essence Kirpik & Kaş Için Şeffaf Jel Maskara

Hem kirpiklerinizde doğal bir görünüm hem de kaşlarınızdaki şekli sabitlemek isterseniz bu ürünü tercih edebilirsiniz. Kaşları şekillendirmek için özel olarak jel halinde üretilen yapısı işinizi kolaylaştırsa da fazla sıvı olması sizi rahatsız edebilir. Diğer muadillerinin aksine herhangi bir sertleşme yapmamaktadır.

En iyi kaş ürünleri
En iyi kaş ürünleri
scroll to top