Close

En iyi prezervatif hangisi

En iyi prezervatif hangisi

En iyi prezervatif hangisi

En iyi prezervatif hangisi ? Aşılananların sayısı artıyor ve barlar, restoranlar ve sosyal yaşamlar yeniden açılıyor, prezervatif satışları artıyor. Prezervatiflerin hamileliği ve klamidya, bel soğukluğu ve trichomoniasis gibi cinsel yolla bulaşan enfeksiyonları (CYBe) önlemek için çalıştığını düşünürsek bu iyi bir haber.

Bununla birlikte, prezervatifler doğru şekilde giyilmezse veya uygun şekilde uymuyorsa önemli ölçüde daha az etkilidir. Planlı Ebeveynlik’e göre, prezervatifler uygulandığında ve mükemmel kullanıldığında %98 etkilidir, ancak aslında çoğu insanın giydiği şekilde ortalama %85’lik bir etkinliğe sahiptir. Ayrıca, hem rahat hem de zevki optimize eden bir prezervatif bulmak, kullanacağınız şansı artırır. En iyi prezervatif hangisi ? 

En iyi prezervatif hangisi? Erkeklerin bir ksımının cinsel birleşme esnasında prezervatif kullanmayı sevmedikleri bir gerçek. Bu sebeple seks terapisti olan Ian Kerner, eğer prezervatif kullanmanın berbat olduğunu düşünüyorsanız, belki de yeni en iyi prezervatif hangisi ? Sorusuna cevap olan Prezervatiflerden birini seçmenizin zamanı gelmiştir.. 

Erkeklerin prezervatif alırken dikkat etmesi gereken üç farklı faktör bulunuyor. Bunlar faktörlerden ilki, rahat edebileceğiniz bir maddeden üretilmiş bir plastik kullanmak. Diğer iki ise prezervatifin kalınlığı ve sahip olduğu doku. İşte bu üç maddeye oldukça dikkat edilmeli. Diğer yandan prezervatiflerin, istenmeyen gebeliklerden ve cinsel yollarla bulaşan hastalıklardan koruması da çok önemli. En iyi prezervatif hangisi ? Hadi hep beraber inceleyelim..

Hangi prezervatif markaları daha iyi ?

Hangi prezervatif markaları daha iyi? Prezervatif bir kontrasepsiyon şeklidir. Farklı prezervatif türleri vardır, ancak en yaygın olanı penisi olan veya penis benzeri seks oyuncakları için tasarlanmış dış prezervatiflerdir.

Semen ve diğer vücut sıvılarının vajina, rektum ve ağza girmesini önleyerek Cybe’lere karşı korunmak için bir bariyer oluştururlar.

Prezervatifler, vajinal, anal ve oral seks sırasında penisin üzerine takılan takılı tüpler şeklindedir. Penis şeklindeki seks oyuncaklarına da yerleştirilebilirler.

Bu erişilebilir, uygun fiyatlı ve kullanımı kolay bir doğum kontrol şeklidir. Prezervatifler birlikte kullanıldığında diğer doğum kontrol biçimlerini de daha etkili hale getirebilir. Hangi prezervatif markaları daha iyi ? Hadi hep beraber inceleyelim. 

Ne tür prezervatifler var?

Üç ana prezervatif türü vardır: Dış prezervatifler penisin üzerinden geçer ve sperm toplayabilir ve önceden boşaltılabilir. İç prezervatifler vajinanın içine girer ve spermin vajinaya girmesini önleyebilir. Diş barajları, cinsel ilişki sırasında eşin ağzı, cinsel organları veya anüs arasında bir bariyer oluşturan ince bir tabakadır.

Prezervatifler genellikle bir tür doğal kauçuk olan lateks ile yapılır. Lateks alerjisi olan kişiler poliüretan, nitril veya kuzu derisi ile yapılan prezervatifleri kullanabilirler. En etkili prezervatif türünü arıyorsanız, lateks ile yapılan erkek prezervatifleri muhtemelen en etkili olanıdır.

Hamileliği önlemeye ve cybe’lere karşı korunmaya ek olarak, prezervatifler de cinsiyeti artırabilir. Çoğu prezervatif, seks sırasında sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olmak için yağlanır, ancak yağlanmamış prezervatifler de mevcuttur. Prezervatifler ayrıca oral seksi daha zevkli hale getirmek için çeşitli tatlarda da bulunabilir. Peki hangi prezervatif markaları daha iyi ? 

Nasıl seçtik

Söylemeye gerek yok, ancak bazı prezervatifler diğerlerinden daha kaliteli. Ayrıca, birçok insanın prezervatif söz konusu olduğunda bir tercihi vardır bazı prezervatifler belirli duyumlar veya işlevler için daha iyidir. Nereden başlayacağınızı emin değil misiniz? Daha fazla kendinizi yormayın! Hangi prezervatif markaları daha iyi ? güvenilirlik, konfor ve kullanıcı incelemelerine göre seçtik.

En iyi prezervatifleri seçerken güvenilirliği ön planda tuttuk. Doğru kullanıldığında, güvenilir prezervatifler istenmeyen gebelikleri önler ve cybe’lere karşı koruma sağlar. Bazı prezervatiflerin kullanımı diğerlerinden daha kolaydır ve erken boşalma gibi gebelik riskini artıran faktörlere karşı koruma sağlar.

Konfor da önemli bir kriterdi. Prezervatifler ayrıca bazı kullanıcılardaki hissi azaltmak için kötü bir rap alır. Rahatlık ve artan his arayanlar için ince ve ultrasensitif prezervatifleri dahil ettik.

Kullanıcı yorumları acımasızca dürüst olabilir, bu yüzden en kritik olanlardan bile çeşitli insanlardan bakış açıları aradık. Bu, rahatsız edici ve kırılmaya eğilimli prezervatifleri ayıklamamıza yardımcı oldu ve hangi prezervatif markaları daha iyi ? Kararını size bıraktık..

Durex Karşılıklı Zevk – Geciktiricili Prezervatif

Listemizin ilk sırasında, erken boşalma problemiyle karşılaşan erkekler için bir prezervatif bulunuyor.Gördüğünüz gibi binlerce kişi tarafından satın alınan ve oldukça yüksek puana sahip olan bir prezervatif. Prezervatifin nominal genişliği 56 mm boyutlarında. Boşalmayı geciktirmek için, iç kısmında geciktirici krem bulunuyor. Partnerizin daha fazla zevk alabilmesi için de dış kısımda tırtıklar ve noktalar yer alıyor.

Diğer yandan internet üzerinden aldığınızda, satıcı ürünü sağlık ürünü diyerek gizli bir paket içerisinde gönderiyor.

En iyi prezervatif hangisi
En iyi prezervatif hangisi

Okey Rötar 45’li Prezervatif

Listemizin ikinci sırasında OK marka bir prezervatif bulunuyor. Yine geciktirici özelliği bulunan bir prezervatif.Doğal lateks kauçuğundan üretilen prezervatifin içeriğine kayganlaştırıcı da bulunuyor. Nominal genişliği ise 52 mm civarında. Belki de sizin için en iyi prezervatif OK Rötar’dır. Hangi prezervatif markaları daha iyi ? Sorunuza en net cevaptır.

En iyi prezervatif hangisi
En iyi prezervatif hangisi

Durex Yakın Hisset Prezervatif

Listemizin ikinci sırasında ise Durex marka bir prezervatif bulunuyor. Kullanımın rahatlığı amaçlandığı için kolay takılır bir şekilde üretilmiş ve rezervuar uçlu bir prezervatif. Cinsel birleşmeyi,daha iyi yaşayabilmeniz için ise ekstra kayganlaştırıcı mevcut ve diğer prezervatifle göre daha ince. Prezervatifin nominal genişliği ise 56 mm.

En iyi prezervatif hangisi
En iyi prezervatif hangisi

Okey Ultra Hisset 40’lı Prezervatif

Oldukça ince olan prezervatifin yüzeyi herhangi bir noktaya ya da tırtığa sahip değil. Nominal genişliği ise 52 mm civarında. Rezervuar uca sahip olmasıyla birlikte, silikon kayganlaştırıcısı mevcut. Unutmadan söyleyelim, vanilya aromalı bir prezervatif.

 

En iyi prezervatif hangisi
En iyi prezervatif hangisi

Durex Yok Ötesi Ultra Kaygan Prezervatif

Durex ile devam ediyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz prezervatifte olduğu gibi bu prezervatif de ekstra kaygan ve ekstra ince. Bu incelik değerinin diğer Durex ürünlerine kıyasla yapıldığını söyleyelim

Ancak prez belirtiyor. Herhangi bir pürüze sahip olmayan dış yüzeyinin yanında 52 mm nominal genişliği bulunuyor.

En iyi prezervatif hangisi
En iyi prezervatif hangisi

 

scroll to top