Close

En iyi samsung saatler

En iyi samsung saatler

En iyi samsung saatler

En iyi samsung saatler hangisidir? Cevap, Samsung kullanıcıları için bir akıllı saatten ne aradığınıza bağlıdır. İster fitness takibi için bir cihaz, ister akıllı telefonunuzun bir uzantısı veya bazı acil durumlarda hayatınızı kurtarabilecek bir şey arıyorsanız, sizin için bir Galaxy Watch var.

Aslında, tüm Samsung Galaxy Watch modelleri bunları yapabilir, ancak bazı modeller bunu diğerlerinden daha iyi yapar. Bazıları da diğerlerinden daha iyi görünüyor. Her yeni Galaxy Watch, onu her yıl en iyi akıllı saatlerden biri yapan farklı görsel ve işlevsel yükseltmeler sunar .

Samsung, birkaç tasarım varyasyonu ile akıllı saatini beş kez yineledi: En yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Watch 4’tür, ancak Galaxy Watch 3 ve Galaxy Watch Active 2 gibi daha eski modelleri genellikle indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Bununla birlikte, yalnızca en yeni Galaxy Watch, yeni Google Wear OS yazılımına sahiptir. Samsung, Galaxy Watch sürümlerini Tizen ile üç yıl daha destekleme sözü verdi. Android için en iyi akıllı saatlerin çoğu , gelecekte Google’ın giyilebilir platformuna geçiş yapacak. Çoğu durumda, iyileştirmelerden daha uzun süre faydalanabilmeniz için Galaxy Watch 4’ü satın almanızı öneririz. Ancak tüm seçeneklerinize göz atmak isterseniz, aşağıdaki en iyi samsung saatlere bakın.

En iyi akıllı samsung saat nasıl seçilir?

En iyi akıllı samsung saat nasıl seçilir? Sizin için en iyi Samsung saatini seçmek zor bir karar olmak zorunda değil. Çoğu durumda, en yeni Samsung Galaxy Watch 4, Samsung Galaxy Watch 3 veya Samsung Galaxy Watch Active 2’ye inecektir. İddialı Wear OS yazılımına sahip bir akıllı saate sahip olmak ve en gelişmiş sağlık izleme özellikleri ve bir Samsung akıllı telefonunuz var. Ancak Galaxy Watch 3 veya Galaxy Watch Active 2’yi büyük indirimlerle bulursanız, ikisi de cüzdanınızda kolayca bulunabilecek çekici alternatiflerdir.

Ve hala hangi Samsung saatinin en iyisi olduğunu veya bir Galaxy Watch’ın sizin için en iyi akıllı saat olup olmadığını sorguluyorsanız, akıllı saat satın alma kılavuzumuza bir göz atın. En iyi akıllı samsung saat nasıl seçilir? En iyi Fitbit cihazlarından birinin mi yoksa en iyi Garmin saatlerinin mi ihtiyaçlarınıza daha uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olabilecek bir dizi Galaxy Watch ve fitness takipçisi karşılaştırması içerir.

En iyi akıllı samsung saat nasıl seçilir? Puanlarımızı etkileyen diğer kriterler arasında akıllı saatin yazılım ve uygulama koleksiyonu, akıllı telefonumuzla ne kadar iyi etkileşime girdiği ve pil ömrü yer alıyor. Bütün bunlarda akıllı saatin fiyatını da hesaba katıyoruz. Bir saatin maliyeti ne kadar azsa, ona o kadar fazla hareket alanı verme eğilimindeyiz.

Samsung Galaxy Watch4 40mm Pembe Akıllı Saat

En iyi samsung saatler
En iyi samsung saatler – En iyi samsung saatler

ÖZELLİKLER

Ekran: 40 mm, 42 mm, 44 mm, 46 mm
Nabız: Evet
GPS: Evet
LTE: İsteğe bağlı
Pil Ömrü: 40 saat
Yüzmeye Dayanıklı: Evet

SATIN ALMA NEDENLERİ

+İnce tasarım ve eğlenceli saat yüzleri +Geliştirilmiş Wear OS yazılımı +Vücut kompozisyonu analizi

KAÇINILMASI GEREKEN NEDENLER

Pil ömrü tutarsız olabilir

Samsung Galaxy Watch 4, genel olarak en iyi Samsung saatidir. Çok çeşitli kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için özellikle iki farklı tasarımda (ve fiyatlarda) gelir. ‘Klasik’ versiyon, fiziksel döner çerçeve gibi lüks özellikleri sürdürüyor.

3’ü 1 arada sağlık sensörü sayesinde Galaxy Watch 4 kalp atış hızını ölçer, EKG’leri alır ve vücut kompozisyonunu okur. Ancak, bir ülkedeyseniz EKG ve tansiyon izleme gibi bir dizi özellik Samsung telefonlarına özeldir. Aksi takdirde, tek Galaxy Watch 4 gerilemesi, tutarsız pil ömrüdür, ancak günlük şarjı dert etmediğiniz sürece, yerleşik GPS’den, her zaman açık ekrandan, mükemmel uyku takibinden ve daha fazlasından yararlanacaksınız.

Samsung Galaxy Watch3 45mm Gümüş Akıllı Saat

En iyi samsung saatler
En iyi samsung saatler – En iyi samsung saatler

ÖZELLİKLER

Ekran: 41 mm, 44 mm
Nabız: Evet
GPS: Evet
LTE: İsteğe bağlı
Pil Ömrü: 2 gün
Yüzmeye Dayanıklı: Evet

SATIN ALMA NEDENLERİ

+Fiziksel dönen çerçeve harika +FDA onaylı EKG okumaları

KAÇINILMASI GEREKEN NEDENLER

Pil ömrü daha iyi olabilirdi Galaxy Watch 4 ile değiştirildi

Galaxy Watch 4’ten bir yıl daha eski olmasına rağmen, Samsung Galaxy Watch 3 hala satın alınabilir ve piyasadaki en şık akıllı saatlerden biri olmaya devam ediyor. Akıllı telefonunuzu evde bırakabilmeniz için iki boyutta ve LTE modellerinde mevcuttur. Galaxy Watch 3’ün dönen çerçevesi, saatin arayüzünde gezinmeyi kolaylaştırırken, binlerce saat yüzüne erişim, ekranı beğeninize göre özelleştirmenizi sağlar.

Galaxy Watch 3, orijinal Samsung Galaxy Watch’a kıyasla 2 günlük daha kısa bir pil ömrüne sahip olsa da, daha fazla müzik depolama, FDA onaylı EKG izleme ve yolculuk algılama özellikleri sunuyor. Elbette, temassız ödemeler için Samsung Pay ve bazı iyi fitness özellikleri de alacaksınız.

Samsung Galaxy Watch Active2 40mm Bronz Akıllı Saat

En iyi samsung saatler
En iyi samsung saatler – En iyi samsung saatler

ÖZELLİKLER

Ekran: 40mm, 44mm
Nabız: Evet
GPS: Evet
LTE: İsteğe bağlı
Pil Ömrü (Nominal): 60 saat
Yüzmeye Dayanıklı: Evet

SATIN ALMA NEDENLERİ

+Çevrimdışı Spotify depolama alanı +Çok yönlü tasarım +EKG’li bir akıllı saat için rekabetçi fiyat

KAÇINILMASI GEREKEN NEDENLER

Uyku takibi için iyi değil

Samsung’un saati herhangi bir akıllı telefonla çalışır ve GPS, kalp atış hızı monitörü ve LTE’yi etkinleştirme seçeneğine sahiptir. Ayrıca aktivitenizi ve uykunuzu otomatik olarak takip edebilir. (İlk görevde ikincisinden çok daha iyidir.)

Görünüm açısından, Galaxy Watch Active 2’nin dairesel tasarımı, ister 40 mm ister 44 mm model olsun, görsel olarak çekici. Samsung’un Tizen işletim sistemini çalıştıran bu Galaxy Watch, Samsung Pay, Spotify aracılığıyla yerleşik müzik ve kalp sağlığı özellikleri gibi diğer kullanışlı özelliklere sahiptir. Bu, genellikle daha pahalı modeller için ayrılmış bir EKG özelliğini içerir.

Samsung Galaxy Watch Active Siyah Akıllı Saat

En iyi samsung saatler
En iyi samsung saatler – En iyi samsung saatler

ÖZELLİKLER

Ekran: 40mm
Nabız: Evet
GPS: Evet
LTE: Hayır
Pil Ömrü (Nominal): 45 saat
Yüzmeye Dayanıklı: Evet

SATIN ALMA NEDENLERİ

+Zarif yazılım arayüzü +Şık tasarım +Fitness tutkunları için faydalı uygulamalar

KAÇINILMASI GEREKEN NEDENLER

LTE seçeneği yok

Samsung’un ilk nesil Galaxy Watch Active akıllı saati, en uygun fiyatlı ve aynı zamanda daha az harcamak isteyenler için en iyi Samsung saatlerinden biridir. İlk Galaxy Watch Active piyasaya çıktığında, Google’ın Wear OS platformunda çalışan diğer Android saatlerinden daha hızlı bir işlemciye ve kullanımı daha kolay bir yazılıma sahipti. Bu, daha yeni giyilebilir cihazlar için değişti, ancak bu sportif görünümlü Samsung akıllı saati kullanmaktan ne kadar keyif aldığımızın bir kanıtı.

Fitness odaklı seçenekleri de dahil olmak üzere Samsung’un yerleşik uygulamaları, çoğu görevi yerine getirme kapasitesinden daha fazlasını sunar. Apple Watch’ta bulacağınız kadar çok uygulama seçeneği bulamayacaksınız, ancak çoğu görevi yerine getirmeye yetecek kadar. Ayrıca LTE seçeneğiniz de yoktur, bu nedenle akıllı saatinizin bağlantısını akıllı telefonunuzdan kaldıramazsınız. Bu bir anlaşma kırıcıysa, Galaxy Watch Active 2 veya daha yenisine bağlı kalın.

scroll to top