Close

En iyi masaj aletleri 2021

En iyi masaj aletleri 2021

En iyi masaj aletleri 2021

En iyi masaj aletleri 2021 ile geldik! İster sosyal medyada bir reklam görmüş olun, ister spor salonunda birini kullanan biri olsun, masaj tabancasının nasıl kullanılacağını veya piyasadaki en iyi masaj tabancalarının hangileri olduğunu merak ettiyseniz, yardım etmek için buradayız.

Bir masaj tabancası, ucunda tenis topu olan kablosuz bir matkap gibi görünebilir, ancak aslında bundan çok daha tekniktir. Bu el tipi masaj cihazları, kan akışını hızlandıran hızlı basınç darbeleri yoluyla kas ağrısını ve kas gerginliğini azaltmaya yardımcı olmak için kullanılır.

Bir masaj tabancası kullanırken, motorlu perküsyon derin kas dokusuna nüfuz eder, böylece 30 saniye kadar kullanımdan sonra kaslar gevşer – genellikle cilde fazla baskı uygulamanıza gerek kalmaz. En iyi masaj aletleri 2021 çoğu, birkaç ataşmanla elde tutulduğundan, bir masaj salonunu ziyaret etmek zorunda kalmadan veya bir partnerinizden size masaj yapmasını istemeden, ulaşılması zor alanlarda kendinize masaj yapabilirsiniz.

Daha önce fizik tedaviye gittiyseniz veya kaslarınız üzerinde çalışan bir masöz veya spor antrenörü yaptıysanız, bu masaj terapisini klinik bir ortamda almış olabilirsiniz. Artık daha fazla şirket onları günlük ağrı kesici için erişilebilir hale getirdiğinden, masaj tabancalarının kas iyileştirme avantajlarından istediğiniz zaman, evinizin rahatlığında yararlanabilirsiniz.

En iyi masaj tabancaları nelerdir?

En iyi masaj tabancaları nelerdir? Theragun Elite Masaj Tabancası şu anda piyasadaki en iyi masaj tabancasıdır. Müşteriler, bel gibi ulaşılması zor alanları hedefleyebilmeleri için ergonomik tasarımından hoşlanırlar. Mevcut model en iyi masaj tabancalarından biridir çünkü önceki versiyonlardan daha sessizdir ve kas ağrısını dindirmek isteyen ortalama bir sporcu için en iyi masaj tabancasıdır.

Hyperice Hypervolt Plus, iyi bir pil ömrüne sahiptir, sporcular, özellikle koşucular için iyidir ve Basınç Sensörü Teknolojisi, uygulamaları ve Bluetooth ile eşleşir, böylece belirli bir alana ne kadar basınç uyguladığınızı bilirsiniz.

En iyi masaj tabancaları nelerdir? Bununla birlikte online olarak satılan birçok en iyi masaj aletleri 2021 seçeneklerini bulabilirsiniz. Ancak biz sizin işinizi kolaylaştırdık ve sizin için araştırmaya girdik. Şimdi sizlere bu konuda yardım edeceğiz. En iyi masaj tabancaları nelerdir?

Therabody Theragun Elite Theragun-Elite

En iyi masaj aletleri 2021
En iyi masaj aletleri 2021

Theragun Elite maliyetli olabilir, ancak herkesin daha iyi hareket etmesine ve hissetmesine yardımcı olabilecek değerli bir yatırımdır. Theragun Elite, masaj tabancaları arasında bir Porsche’dir ve fiyatı yalnızca başka bir Theragun modeli (Theragun Pro) tarafından aşılmıştır. Elite hakkında sevdiğimiz bir şey, çeşitli şekillerde tutulabilmesi ve kullanıcıların daha verimli ve rahat bir şekilde baskı uygulamasına olanak tanımasıdır.

Elite, beş ataşmanı ve bir güç adaptörü, çeşitli saklama bölmelerine sahip sert kabuklu bir taşıma çantasının içinde kutulu olarak gelir. Hacimlidir ve spor çantanızda veya bavulunuzda önemli miktarda yer kaplar. Bununla birlikte, bir masaj tabancası için neredeyse 400 dolar ödüyorsak, hantal ve koruyucu bir çantaya sahip olmayı, dayanıksız ve kompakt olana tercih ederiz. Daha iyi taşınabilirliğe sahip bir masaj tabancası arıyorsanız Theragun Mini’ye bir göz atın.

Pil ömrü de Elite’te oldukça etkileyicidir – pilin bir tam şarjı size iki saate kadar çalışma sağlayabilir. Ayrıca Elite’in tam olarak şarj olmasının uzun sürmediğini ve masaj tabancasını toparlanma rutininin düzenli bir parçası olarak kullanan herkes için kullanışlı bir seçenek olduğunu gördük.

Hyperice Hypervolt Plus + Hypervolt Taşıma Çantası

En iyi masaj aletleri 2021
En iyi masaj aletleri 2021

Hyperice Hypervolt Plus, şirketin başlangıç ​​modelinden yüzde 30 daha fazla güç sağlayan üst düzey vurmalı masaj cihazıdır. Haftada birkaç gün toparlanma programının bir parçası olarak perküsyon terapisini kullanmak isteyen sporcular için idealdir ve koşucular arasında favori bir toparlanma aracıdır. Hyperice’in yerleşik Basınç Sensörü Teknolojisi, ne kadar basınç uyguladığınızı söyler ve otomatik hız kontrolü ve ayrıca özelleştirilmiş veya önceden oluşturulmuş programlar için Bluetooth aracılığıyla şirketin uygulamasıyla eşleşir.

Hyperice Hypervolt, dakikada 3.200 perküsyona kadar çıkan üç hıza sahiptir. Bu modelin top ataşmanı, kalça kaslarında, baldırlarda ve hamstringlerde ağrı noktaları olan koşuculara yardımcı olmak için idealdir. Gözden geçirenler, sessiz Patentli QuietGlide™ teknolojisi ve yaklaşık üç saat olan uzun pil ömrü için yüksek notlar veriyor. Bu masaj tabancasının güçlü bir motora sahip olmasını beğenen diğer müşteriler, ancak bazı şikayetler, bu vurmalı cihazın Theragun ile karşılaştırıldığında hantal ve tutmasının zor olması.

Therabody Theragun Pro Theragun-Pro

En iyi masaj aletleri 2021
En iyi masaj aletleri 2021

Theragun Pro, daha ciddi sporcular, normalde fitness programlarının bir parçası olarak düzenli olarak profesyonel masaj terapisi alabilen ve evde profesyonel düzeyde bir iyileşme tabancası kullanmak isteyen biri için önerilir. Theragun, bunun kendi başına bir ligde olan akıllı bir vurmalı terapi cihazı olduğunu söylüyor. Onun göre sitede, diğer masaj silahlar daha kaslar içerisine yüzde 60 daha derin Pro ulaşır.

Dört kol konumu, ağrıyan her inç kareye erişmeyi kolaylaştırır ve beş yerleşik hız, hassas bölgelere daha düşük basınç uygulamanıza veya özellikle gergin kaslara daha yoğun basınç uygulamanıza olanak tanır. BestBuy.com’da bir yorumcu, “Theragun Pro, hem sporcular hem de profesyonel terapistler için mükemmel bir masaj tabancasıdır” dedi. Pro, ergonomik bir tasarıma ve kullanımı kolay sezgisel bir arayüze sahiptir. Bu cihaz en iyi masaj tabancalarından biridir çünkü etkin tedavi tedavisi için gücü hız ile birleştiren Aktif Tork Kontrolü ile üretilmiştir. Bazı yorumcular bu modelin hala gürültülü olduğunu ve maliyetten şikayet ettiğini söyledi.

Therabody Theragun Mini Theragun-mini

En iyi masaj aletleri 2021
En iyi masaj aletleri 2021

Theragun Mini, vurmalı masajın tüm avantajlarını alır ve her şeyi çok küçük ve hafif bir pakette sarar. Kalın ve büyük boy bir gitar penasına benzeyen Mini, avucunuza rahatça sığar ve hedeflediğiniz kas gruplarına yeterli baskı uygulamanıza olanak tanır. Mini’nin üç hızı vardır: 1750, 2100 ve 2400 PPM (dakikada perküsyon). Hız ayarı, mevcut PPM’yi gösteren üç ışıkla, cihazın yan tarafındaki tek bir düğme ile yapılır.

Mini’nin dezavantajlarından biri, yalnızca bir bilye eki ile gelmesidir, ancak her şey düşünüldüğünde, standart top vücudun çoğu yerinde etkili bir şekilde kullanılabilen iyi bir her şeyi yakalayan bir ataşmandır. Mini ayrıca Theragun’un tüm 4. nesil ataşmanları ile uyumludur, bu nedenle mevcut başka bir Theragun modeline sahipseniz, her zaman ataşmanlarından herhangi birini Mini’nize takabilirsiniz. Bunu yapmazsanız, ekler ayrı olarak satın alınabilir.

Mini’nin gerçekten üstün olduğu yer taşınabilirliğidir – çoğu çantaya, sırt çantasına ve spor çantasına kolayca sığabilir ve masaj tabancasını spor salonuna veya bir sonraki denizaşırı maratonunuza götürmeyi bir keyif haline getirir.

scroll to top