Close

İkizler burcu olanlar son 2 aya dikkat!

Haziran ayına kadar maddi meselelerle uğraşmak zorunda kalan İkizler, Haziran ayının 12’sinden itibaren parasal konularda gelişmeler yaşayacak.

Yılın ikinci kısmında gelirlerine, elde ettiklerine ve yatırımlarına odaklanabilme imkânı yakalayacak olan İkizler, 13 Haziran’da meydana gelecek olan Yeniay sayesinde kişisel girişimlerinizde desteklenecek. Kendisi ile ilgili önemli kararları bu tarihten itibaren alması tavsiye edilen İkizler’in yüzü, beklenmedik yerlerden gelecek olan para sayesinde gülecek.

26 Temmuz tarihinde Merkür’ün, İkizler burcunun iletişim evinde gerilemesi ile birlikte iş hayatında randevuların karışması, bazı evrakların kaybedilmesi gibi sıkıntılar yaşanabileceğinden bu tarihlerde İkizler burcunun önemli işlerden ve başlangıçlardan uzak durması gerekecek.

Ağustos ayının sonunda yaşanacak olan Dolunay, İkizler burcunun kariyerinde ve kendinizi göstereceği alanlarda hassas oluşumları beraberinde getirecek. Bu dolunayda toplum önü işlerin başarılı bir şekilde dengelenmesi zorlaşacak.

11, 12, 13 ve 16 Eylül tarihleri, 2019 senesinin ikinci yarısında İkizler burcunun yüzünü güldüren tarihler olacak. 16 Kasım tarihinde Venüs gerilemesinin sona ermesi ile birlikte parasal konularda yaşanan sıkıntılar sona erecek ve İkizler burcu, kariyer hayatında enerjisini göstermeye başlayacak.

İKİZLER BURCU İÇİN AŞK HAYATINDA FIRSATLAR OLACAK

26 Haziran tarihinde gerileyen Mars, 13 Ağustos tarihine kadar İkizler burcunun arkadaşlarıyla sorunlar yaşamasına neden olacak.
Jüpiter’in 10 Temmuz tarihinde düzelmesiyle birlikte ise İkizler’in evine ve yuvasına daha fazla zaman ayırabilmesini sağlayacak. Sevdiklerini çok fazla eleştirme hatasına düşmemesi için özen göstermesi gereken İkizler, ailesi ile güzel işler çıkartacak.

7 Ağustos itibariyle İkizler’in aşk hayatında sevgisini gösterebileceği ve dengeyi sağlayacağı bir dönem başlayacak. Partileri, eğlenmeyi seven İkizler, flörtüz olmaktan mutluluk duyacak. Hayatınızda birisi varsa onunla paylaşımları artan İkizler burcu, sevdiği insanla birlikte plan yapmaktan mutluluk duyacak.

Eylül ayının sonlarına doğru hayatında eğlenceli bir döneme giriş yapan İkizler burcu, Ekim ayında oluşan Yeniay ile birlikte aşk hayatında ya da çocuğuyla ilgili konularda adımlar atacak ve başlangıçlar yapacak. Bu süreç İkizler için sanatsal açıdan da verimli geçecek.

Ekim ayının sonlarına doğru aşk hayatında sevgisizliğe veya sevgi konularına dikkat etmesi gereken İkizler, bu dönemde eski aşklarıyla karşı karşıya gelebilecek. Kasım ayında Jüpiter’in yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte İkizler burcu bu tarihten itibaren bir sene boyunca güzel fırsatlarla karşılaşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top