Close

Akrep erkeği hakkında bilmeniz gereken her şey

Her burç bir gezegeni ve elementi temsil etmektedir. Akrep burcu erkeği ise yıldızlararası pozisyonu ve tarih çizelgesi gereği Mars gezegenini ve Plüton’u temsil eder ve elementi sudur.

AKREP BURCU ERKEĞİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Gündüz oldukça somut durumlarla ilgilenen ve iradesinden ödün vermeyen akrep burcu erkeği, gece yastığa başını koyduğunda tüm duygusallığı ortaya çıkar ve hisleriyle baş başa kalır. İçindeki karamsarlığı ve çekingenliği günlük hayatta oldukça enerjik, aktif ve eğlenceli davranarak maskelemeye çalışır. Burç tablosunda cinselliği ve ölümü temsil eder. Bu konularda hassastır.

AKREP BURCU ERKEĞİNİN OLUMLU ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Son derece dobra ve güvenilirdir. Karşısındakinden de bu özellikleri göstermesini bekler. Sorumluluk sahibidir. İlişkide yaratıcı ve tutkuludur. Ne istediğini bilir ve bunu elde ederken oldukça da hırslı davranır. Sevdiklerine karşı çok sabırlıdır ve onları kaybetmemek için elinden geleni yapar.

AKREP BURCU ERKEĞİNİN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Kincilikleri ve ilişkide baskın çıkmalarıyla bilinirler. İnatçılıkları ve kimi zaman aşırıya kaçan hırslarıyla birlikte karşısındakilere şüpheci yaklaştıkları durumlar da fazladır. Dürüstlüklerine inanmadıkları partnerlerini suçlayıp tartışmayı bu şekilde kazanmaya çalışabilirler.

AKREP BURCU ERKEĞİ AŞK HAYATINDA NASILDIR?

Hayatı boyunca derin bir bağ kurabileceği bir partner düşleyen akrep burcu erkeği, onu bulana kadar aşka kapılarını kapatmaz. İlişkiye başladıktan sonra da şüphelerine devam eden ve en ufak detayda soğuyabilen akrep erkeği, partnerini hemen sevgiye boğmaz ve temkinli yaklaşır. Fakat partnerini sevdiğini mutlaka hissettirir. Tutkuya çok önem verir ve karşısındakinden de aynı güveni bekler.

Gizemli halleri, çekici tavırları ve keskin bakışları ile istediği kişiyi kolayca etkileyen akrep erkeği, girdiği ortamda kolayca dikkat çeker. Her ne kadar aşırı özgüvenli gözükse de, içinde korkak bir küçük çocuk yatıyor olabilir. Onu sadece hayatının aşkını bulduğuna inandığında gösterecektir.

AKREP BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

Ne istediğini pek belli etmeyen akrep burcu erkeği, bu konuda çevresindekileri zora sokabilir. Bu aşamada onu detaylıca incelemeli ve neye nasıl tepki verdiğine dikkat kesilmelisiniz. Anılara ve duygulara çok önem veren bu burcun erkekleri, satın alınandan ziyade üzerine uğraşılmış bir hediyeye daha önem verecektir.
Fakat hırsını ve derin arzularını tetikleyecek olan pahalı ve gösterişli hediyelerle de gönlünü hoş tutabilirsiniz. Genel tarzlarına uygun olan dikkat çekici parçalar, sanat zevklerini yansıtan bir tablo, özgürlükçü ruhlarını tetikleyecek bir seyahat bileti onları çok mutlu edebilir.

AKREP BURCU ERKEĞİNİN İLGİ ALANLARI NELERDİR?

Derin konular hakkında düşünmeyi ve bunları yorumlamayı seven akrep erkekleri, vizyonlarını genişletecek belgeseller, araştırmalar, kitaplar, filmler ve hatta insanlarla ilgilenmekten hoşlanırlar.

AKREP BURCU ERKEĞİNİN STİLİ NASILDIR?

Bir ortamda dikkat çekmeyi seven akrep burcu erkekleri, kıyafet seçiminde oyunu siyahtan yana kullanacaktır. Siyah ve kırmızı onların tüm arzularını ve hırslarını temsil eder. Siyah güneş gözlükleri ve takacakları iddialı bir saat ile karizmalarını artıracak, deri ceketleri ile tüm gözlerini üzerlerine toplayacaklardır.

AKREP BURCU ERKEĞİ İŞ HAYATINDA NASILDIR VE UYGUN MESLEKLER NELERDİR?

Pratik zekalarına güvenildiğinde oldukça karlı çıkılan akrep erkekleri, iş hayatında da oldukça hırslı davranırlar. Özgün olmayı sevdiklerinden, takım çalışmasından çok, tek başlarına çalışmayı tercih ederler. Özgür ruhlarını doyuracak denizcilik, toplumda saygınlıklarını artıracak doktorluk ya da mühendislik, gizemlerini koruyabilecekleri dedektiflik, onları tatmin edebilecek meslek gruplarındandır.

AKREP BURCU ERKEĞİ HANGİ BURÇLARLA İYİ ANLAŞIR?

Her burç öncelikle kendi elementiyle iyi anlaşmaktadır. Dolayısıyla akrep burcu erkeği için Yengeç ve Balık burcundaki partnerler onların duygusallıklarını tatmin edecektir. Boğa, Başak ve Oğlak burçları ise onların hırslarını dengeleyecektir.

 

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One Comment
scroll to top