Close

İş arkadaşları için en iyi 12 hediye

İş arkadaşları için en iyi 12 hediye

İş arkadaşları için en iyi 12 hediye

İş arkadaşları için en iyi 12 hediye konusunda size yardımcı olmaya geldik. Dokuzdan beşe kadar çalışarak geçirdiğimiz onca zaman göz önüne alındığında, en yakın arkadaşlarımızdan bazılarının aynı zamanda iş arkadaşlarımız olması şaşırtıcı değil. Bu, bir noktada, iş karınızın doğum günü için mükemmel hediyeyi veya en sevdiğiniz ofis arkadaşınızın beşinci yıl dönümü için muhteşem bir hediyeyi bulmanız gereken bir fırsat her zaman ortaya çıkacaktı.

Tatiller neredeyse yaklaştığına göre, çevrenizdeki iş arkadaşlarınız için en iyi hediyelerle takdirinizi göstermenin sayısız yolu var. Alışveriş kriterleriniz ne olursa olsun, ihtiyacınız olanı bulmakta sorun yaşamayacağınızdan emin olmak için internetteki en masa başı teklifleri derinlemesine inceledik. Ortaya iş arkadaşları için en iyi 12 hediye listesini çıkardık.

İş arkadaşına alınabilecek hediyeler

İş arkadaşına alınabilecek hediyeler nelerdir? Diğer herhangi bir hediyede olduğu gibi, iş arkadaşlarınız için en iyileri düşünceli ve yürekten gelecek. En iyi seçimlerimiz yalnızca hediye alan kişinin ilgi alanlarına ve kişiliklerine hitap etmekle ve bütçe parametreleriniz dahilinde çalışmakla kalmaz, aynı zamanda açık alanda, evet, hatta Zoom üzerinden görüntülendiğinde ofisin geri kalanını kıskançlıkla yeşertir! Gelecek yıllarda övünecekleri 12 inanılmaz bulgu için okumaya devam edin.

İş arkadaşına alınabilecek hediyeler nelerdir? İş arkadaşları için alışveriş yapmak, hiç bitmeyen, hafif çam kokulu mumlar, hediye kartları ve ayın çoğu için bir masa çekmecesinde emekli olmak için gönderilen şekerlerden oluşan bir geçit törenine dönüşebilir. En yakın sevdikleriniz için düşünülmüş, etkileyici hediyeler almak daha kolaydır ve iş yerinin inceliklerini ve profesyonelliğini eklediğinizde zorlaşır.

Ama orada dağlar kadar harika iş arkadaşı hediyeleri var. Ve pahalı olmaları gerekmiyor – aslında, muhtemelen olmamalılar. Mevcut ideal iş arkadaşı düşünceli, benzersizdir ve malzeme dolabından ataçları yeniden hediye etmek ile tüm masrafları karşılanan Karayipler gezisi arasında sıradan bir orta zeminde bir yere iner.

Yeni iş hediyeleri 2022

Yeni iş hediyeleri 2022 yılında da ilgi çekiciliğini koruyor. Yeni bir işe başlıyorsunuz ve bulunduğunuz ofise birkaç gün boyunca sürekli olarak hediyeler geliyor. İtiraf edin bu hepimiz için yeterince mutlu edici ve heyecanlandırıcı bir durumdur. İş arkadaşları için en iyi 12 hediye listemizde bu heyecanlandırıcı ve mutlu edici hediyelere göz atıyoruz.

Aslında karşınızdaki kişinin zevklerini çok iyi tanıyorsanız bu konuda seçim yapmak sizin için çok daha kolay olacaktır. Ancak işinizi şansa bırakmadan yalnızda yeni iş hediyeleri 2022 yolundan gidip kendinizi emanete almak istiyorsanız, zaten sizin için en iyisini yaptık. Sonuçta iş hediyesi denildiği zaman akla gelen bir sürü seçenek var.

Ancak burada biraz daha ilginç olanlardan da bahsediyoruz. İş arkadaşlarınıza verilen hediyeler, iş arkadaşlarınızın sağladığı işbirlikleri ve dostluklar için takdir, hayranlık ve yürekten şükran ifade ettiğiniz fiziksel mekanizmalardır. İyi bir iş arkadaşı, iş arkadaşlarıyla olan bağları güçlendirebilir, morali yükseltebilir ve basitçe söylemek gerekirse, insanları mutlu edebilir.

İş arkadaşlarınız için mükemmel hediyeler bulmanın bir sırrını duymak ister misiniz? Alışveriş deneyiminizin tadını çıkarın! Hediyenizi bir zorunluluk olarak kabul edin ve bunu gösterecektir; eğlenin ve neşe parlayacak. İş arkadaşları için en iyi 12 hediye için alışveriş yaparken eğlenmek için aşağıdaki meslektaş hediyesi fikirleri listesine dalın.

İş Arkadaşları İçin Toplu Hediyeler

Bu kış takım arkadaşlarınız için mükemmel bir şenlik hediyesi. Tek bir hediye ile gitmeyip kocaman bir kutu şenlik hediye etmek isteyenler içindir. Bu tatil sezonunda harika tatil hediyelerini stoklarken iş arkadaşlarınızın duyularıyla temasa geçmesine yardımcı olun. Bu paket, tatil şarkılarını çalmak için zarif bir kablosuz hoparlörün yanı sıra kokulu mumlar ve özelleştirilebilir bir kupa gibi diğer yağmalama ürünleri içerir.

İş arkadaşları için en iyi 12 hediye
İş arkadaşları için en iyi 12 hediye
 • CB Gift Erkeğe Yeni Iş Tebrik Doğum Günü Özel Gün Hediye Kutusu CB048
 • REGALOGİFT Yeni Iş Doğum Günü Özel Gün Öğretmenler Günü Beni Affet Hediyesi Sevgili Hediyesi Arkadaşa Hediye iset35
 • Kuru Kahveci Mehmet Efendi Filtre Kahveli Yeni İş Hediye Paketi 32 YİHP32

Teknoloji sevenler bölümü

İş arkadaşlarınızın bağlantıda kalmasına ve delicesine üretken kalmasına yardımcı olmak için ideal bir hediyedir. İş arkadaşlarınız, iş günlerini kolaylaştıracak mavi ışıklı gözlükler, bir Döşeme takip cihazı ve taşınabilir şarj cihazı gibi olmazsa olmaz bu öğeleri açmaktan heyecan duyacaklar.

İş arkadaşları için en iyi 12 hediye
İş arkadaşları için en iyi 12 hediye
 • Sony Wh-ch510 Siyah Kablosuz Bluetooh Kulak Üstü Kulaklık WHCH510B
 • TEKNOHANE Powerbank 10000 Mah 18w Pd 3.0 Qualcomm Power Bank Hızlı Şarj 10-POWERBANK
 • B-Block Hera Erkek Yeşil Mavi Işık Korumalı Gözlük ( Bilgisayar Ekran Gözlüğü ) Heramanoptik

Kahve severlere özel

En iyi kahve çeşitleri, taze olarak teslim edilir. Kutu, mükemmel fincan için tatma notları ve demleme ipuçları içerir! Aynı zamanda tek bir şekilde de alabilirsiniz veya direkt olarak kupa, termos gibi baş çeşitlerden de ilerleyebilirsiniz. Ne de olsa kimsenin kahveye hayır diyebileceğini düşünmüyoruz ki özellikle bir iş ortamından, ofis ortamından bahsediyorsak, alabileceğiniz hediyenin kahve ile ilgili olmasına kimse hayır demeyecektir. Ne de olsa konu zaten her zaman kahve!

İş arkadaşları için en iyi 12 hediye
İş arkadaşları için en iyi 12 hediye
 • KOCATEPE KAHVE Kocatepe Filtre Hediye Paketi K910
 • YES HEDİYES French Press Coffee Mug Filtre Kahve Hediye Seti Hgyes020 KEYİF11
 • Deep Box Dünya Kahveleri Deneme Hediye Kutusu 5 Farklı Ülke + French Press Kupa PRA-3157297-1216

Kırtasiye canavarları

Bir sürü not defteri, ajanda, kalemler, renkli kalemler, bantlar, takvimler, fotoğraflıklar, kalem kutular, kalemlikler, stikerlar, not kağıtları, dosyalar, dosyalıklar, ve daha sayabileceğimiz o kadar çok alabileceğiniz kırtasiye ürünleri var ki! Aynı zamanda bu ürünleri bir kutu içerisinde de bulabilirsiniz, direkt öyle alabilirsiniz veya kendiniz bir kutu haline getirebilirsiniz. Küçük notlar yazmayı aksatmayın! Hatta bakın aklımıza ne geldi, küçük ışıklı lambalar veya kar küreleri de alabilirsiniz. Tabii ilk önce karşınızdakinin sevip sevmeyeceği detayını da düşünmeyi unutmayınız.

İş arkadaşları için en iyi 12 hediye
İş arkadaşları için en iyi 12 hediye
 • CMKStore Masa Üstü Tel Pano Ahşap Metal Fotoğraf Askılığı Tel Pano 25×25 cm PRA-3987748-4620
 • Victoria’s Journals 2022 Spiralli Haftalık Ajanda – Graffiti 1500
 • kagito Çift Taraflı Brush Pen 60’lı Set 8682333701056
scroll to top