Close

Kadınlar için en iyi seks oyuncakları

Kadınlar için en iyi seks oyuncakları

Kadınlar için en iyi seks oyuncakları

Kadınlar için en iyi seks oyuncakları için burada olanlar çift tıklasın! Seks oyuncakları almaya çalışırken kendinizi bunalmış hissettiyseniz, yalnız değilsiniz. Sonuçta, çok fazla çeşit var. İster tek başınıza anın tadını çıkarmak için seks oyuncakları arıyor olun, ister çiftler için seks oyuncakları arıyor olun, bir sonraki satın alma işleminizi burada daraltmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bunu denemeye ve satın almaya değer oyuncaklardan oluşan ana listemiz olarak kabul edin.

İster başlangıç ​​seviyesinde ister profesyonel olun, seçeneklere bakmadan önce kendinize bir oyuncakta ne aradığınızı sormanız her zaman yardımcı olur. Uyarımı mı? Ya da belki nasıl kullanmak isterseniz isteyin sizi kurtaracak kadar çok yönlü kadınlar için en iyi seks oyuncakları arıyorsunuz.

Ayrıca, karışıma biraz yağ koyarsanız daha iyi vakit geçireceğinizi unutmayın. Yağlama ile daha iyi yapılmamış bir oyuncak bulmakta zorlanacaksınız. Su bazlı, silikon bazlı veya yağ bazlı arasından seçim yapabilirsiniz, ancak genel bir şemsiye yağı olarak tüm seks oyuncakları ve prezervatif kullanımı için güvenli olan su bazlı kayganlaştırıcıları öneriyoruz.

İyi bir kayganlaştırıcı, işleri çok daha zevkli hale getirecektir – daha önce hiç kasten yağlamadıysanız, seks hayatınızın değişmesine hazırlanın. Üçüncüsü, her zaman iyi seks oyuncağı hijyeni uygulayın. Oyuncaklarınızı sabun ve suyla yıkayabilirsiniz, ancak gerçekten dışarı çıkmak istiyorsanız, kullanmak için belirli bir seks oyuncağı temizleyicisi de almak kötü bir fikir değildir.

Kadınlar için en iyi seks oyuncakları listemizde herkese göre bir şeyler var ve bu listemizi tüm yazımız boyunca göreceksiniz.

Kadınlar için en iyi seks oyuncakları
Kadınlar için en iyi seks oyuncakları
  • LilituShop 30 Fonksiyonlu Titreşimli Klitoris Dil Uyarıcılı Teknolojik Vibratör BI-014795
  • SEXYLASHES 10 Farklı Güçlü Titreşim Uzaktan Kumandalı Şarjlı Orgazm Vibratör Gizli Paket Ücretsiz Kargo 2134
  • Durex Intense Delight Bullet Titreşimli Vibratör 5038483994757

Kadın seks oyuncakları

Kadın seks oyuncakları listemizi tüm yazımız boyunca görebilirsiniz. Dünyanın kadın seks oyuncakları konusunda neden bu kadar suskun olduğunu tam olarak anlamadıkları için bunu kaç kez biriyle konuştuğumu bilmiyorum. Görünüşe göre, işler eskisi kadar kötü olmasa da tabu hala güçleniyor.

O zamanlar kadınlara resmen tanınan bir orgazm olma lüksü bile yoktu. Sadece üremek için yaratıldığına inanılan kadın cinsel organı, yakın zamana kadar ana akım tarafından neredeyse göz ardı edildi. Ve uzmanlar bunu kabul etmediğinden, yatak odasındaki pek çok ortak da kabul etmedi. Sonuç olarak, biz kızların seks ve mastürbasyondan zevk alma biçiminde kaçınılmaz bir değişiklik oldu.

Cinsel olarak hüsrana uğramış kadınlar sonunda orgazm baskısına karşı ayaklandı ve dünyanın en büyük endüstrilerinden biri haline gelen şeyin lansmanına ilham verdi. Artık hayali olarak görülmeyen kadın orgazmı sadece tanınmakla kalmıyor, aynı zamanda özellikle zayıf cinsiyetin anatomisine göre tasarlanmış yenilikçi seks oyuncakları aracılığıyla destekleniyor ve araştırılıyor.

Sorun artık kadın cinselliğinin bastırılması değil. Tam tersine, günümüz piyasası o kadar çok seçenekle dolu ki, hiç kimse ilk etapta bir kıtlık olduğunu tahmin bile edemez. Seçimlerle dolu ve biraz yanıltıcı olabilen dikkat çekici reklamlarla suratına tokat atan ortalama bayan, bırakın parasını neye harcayacağını, neye bakacağını bilemiyor.

Kadınlar için en iyi seks oyuncakları
Kadınlar için en iyi seks oyuncakları – Kadınlar için en iyi seks oyuncakları
  • coolove Anal Ve Vajinal 25 Cm Sıralı Jel Mor Zevk Topları Anal Plug COO-023
  • sex toys Tilki Kuyruğu Anal Plug Gri Beyaz 78247849
  • coolove Taşlı Anal Plug ve Tıkaç 7 cm MT-01SCO1

Bir zamanlar, kadın seks oyuncaklarının aynı olduğuna dair bir inanç vardı – bir yapay penis, bir yapay penis, tabiri caizse, bir yapay penisti. Bununla birlikte, onlarca yıllık deneme yanılma sürecinden sonra, aramızdaki en anlayışlı kadınlar, en büyük etkiyi, ince farkların yarattığını keşfetti.

Bu nedenle, seks oyuncak pazarı, üreticiler artan talebi karşılamaya çalıştıkça daha büyük bir şeye dönüştü. Dünyanın azgın balları daha sonra hazine sandığının bir haritası için huzursuz olmaya başladı, bizim gibi blogcular ise enkazı elemelerine yardımcı olacak kısa ama kapsamlı bir rehber oluşturmak için çabaladılar.

Ve kimsenin size bunları öğretmediği gerçeğini göz önünde bulundurursak, bir seks oyuncağıyla tamamen kendi kendine zevk alma fikrine tamamen sırt çevirmek çok kolay olabilir.

Kötü oyuncaklar ve/veya kötü oyuncak seçiminin bir kişinin tüm tavrını mahvettiğini gördük. İşler kesinlikle karmaşık, ancak yüksek kaliteli bir ürün satın almak isteyen bayanlar için hala bir umut ışığı var. İşte kadınlar için en iyi seks oyuncakları!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top