Close

Rüyada bebek görmek bakın ne anlama geliyor

Rüyada bebek görmek en çok aranan rüya tabirlerinin başında geliyor. Rüya bastırılmış duygularımızın bilinçaltımızda açığa çıkma halidir. O gün sürekli üstünde durduğunuz ya da hiç aklınızda olmayan her şeyi rüyanızda görmeniz mümkündür. Rüyanızda görebileceğiniz şeylerden biri de bebeklerdir. Genel anlamda mutluluk ve neşenin habercisi olarak yorumlanan bebekler ayrıca sizin için şanslı günlerin geleceğinin de bir göstergesidir. Bu yazımızda sizlerle rüyada bebek görmenin ne anlamlara geldiğini paylaşmak istiyoruz. Rüyada farklı şekilde bebek görmenin hepsinin başka anlamlara geldiğini bu yazımızda bulabilir kafanızdaki soru işaretlerini de bu sayede ortadan kaldırabilirsiniz.

EVLİLİĞİN HABERCİSİ: RÜYADA OĞLAN BEBEK GÖRMEK

Rüyada görülen oğlan bebek genelde çok istenilen bir şeyin olacağının bir habercisi oluyor. Eğer bekar genç bir kadın rüyasında oğlan bebek görüyorsa bu onun yakın zamanda evleneceğine işaret ediyor. Aynı şekilde genç bekar bir erkek rüyasında oğlan bebek görüyorsa bu da onun evlilik vaktinin yaklaştığını gösteriyor. Rüya sahibinin iş hayatı kötü gidiyorsa ve rüyasında oğlan bebek gördüyse bu onun mesleki hayatında bir yükselişe geçeceği anlamına geliyor. Eğer rüyada bebek kundaktaysa rüya sahibinin başına gelmiş ya da gelecek olan bir sıkıntıdan kısa sürede kurtulacaktır.

KAZANCINIZ ARTACAK: RÜYADA KIZ BEBEK GÖRMEK

Huzurlu bir yaşama işaret eden rüyada kız bebek görmek aynı zamanda iş hayatınızda bol kazançlı bir döneme gireceğinizin habercisi. Buna bağlı olarak rüya sahibinin kız bebekle neşeli bir şekilde gülüp onunla oynadığını da görmek kazancının miktarını da olumlu anlamda etkiliyor ve maddi anlamda başarı kazanacağınızı gösteriyor. Rüya sahibi rüyasında bebeğe sarılıyorsa bu onun aile yaşantısında mutluluğa ereceğini gösteriyor. Hamile bir kadın rüyasında kız bebek görüyorsa bu da onun sağlıklı bir evlat dünyaya getireceğine işaret ediyor.

MİRAS GELEBİLİR: RÜYADA CAMİ AVLUSUNA BIRAKILMIŞ BİR BEBEK GÖRMEK

Rüyada cami avlusuna bırakılmış bir bebek ya da terk edilmiş bir bebek görmek yakın zamanda bir mirasa kavuşacağınızın habercisi olabiliyor. Bu sayede borcunuzla ilgili bir sıkıntınız varsa borçlarınızın ödenmesine gene kazanacağınız bol kazançlara işaret ediyor.

KORKMANIZ GEREK YOK: RÜYADA KONUŞAN BEBEK GÖRMEK

Normal yaşantımızda bebeklerle konuşuyoruz ve onlardan gülmek, kolların ve bacakların sürekli hareket halinde olması, ağlamak gibi tepkiler alıyoruz. Yani bebekler bize konuşarak değil de bu şekilde vücut dilleriyle dertlerini anlatmaya çalışıyorlar. Eğer rüyanızda konuşan bir bebek gördüyseniz uyanınca şaşırabilirsiniz tabii ama korkmanıza hiç gerek yok. Çünkü iyi anlamda yorumlanan rüyada konuşan bebek görmek; dini olarak ahiret yaşantınızın oldukça iyi olduğunu gösteriyor.

BAŞARILI ÇOCUKLARIN HABERCİSİ: RÜYADA BEBEK EMZİRMEK

Rüyada bebek emzirmek rüya sahibiyle olmaktan ziyade rüya sahibinin varsa çocukları ile ilgilidir. Rüya sahibinin çocuklarının herhangi bir alanda başarılı olacaklarına, onlardan aldıkları başarı haberlerinden sayesinde sevinip mutlu olacağına işaret ediyor. Eğer rüyada kız bebek emzirildiği görülüyorsa rüya sahibi bekarsa evleneceğine; evliyse ileride çocuk sahibi olacağını gösterir. Rüyada erkek bebek emzirildiği görülüyorsa iş hayatında bulunduğu girişimlerden güzel ve başarılı sonuçlar elde edeceğini gösterir.

PİŞMANLIK BELİRTİSİ: RÜYADA AĞLAYAN BEBEK GÖRMEK

Bir pişmanlık göstergesi olan rüyada ağlayan bebek görmek kişinin psikolojik anlamda çok günahkar olduğunu düşünüp af dilediğine işaret ediyor. Rüyanızda ağlayan bir bebeği susturmaya çalışıyorsanız iş hayatınızda bir şeyleri başarmak için fazlaca çaba harcayacağınız anlamına geliyor.

UYARI NİTELİĞİNDE: RÜYADA ÖLÜ BEBEK GÖRMEK

Rüyaları çeşitli sebeplerden dolayı görebileceğimizden dolayı rüyada ölü bir bebek görmeyi de bir uyarı niteliğinde algılamanızda fayda var. Çünkü rüyada ölü bebek görmek yakın zamanda bir arkadaşınızın, dostunuzun ya da aile bireylerinden birinin hayata veda edeceğine işaret ediyor. Rüya sahibinin ulaşmak istediği bir hedefe istediği gibi ulaşamayacağı ve sonunun hayal kırıklığı ile biteceği anlamına da gelen rüyada ölü bebek görmek; içinde bulunduğunuz durumdan memnun olmanız gerektiğinin de göstergecisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top