Close

Rüyada Eski Sevgiliyle İlişkiye Girmenin Anlamı

 

Rüyada eski sevgiliyle ilişkiye girdiğini görmenin yorumu rüya sahibinin hayatında sevgilisi olup olmamasıyla ilgili değişkenlik gösterir. Rüyada eski sevgiliyle yeniden cinsel ilişkiye girdiğini görmek, iyi bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin eski sevgilisiyle sevişmesi, çok sevdiği birine açılmasına ve akabinde büyük rahatlığa kavuşacağına delalettir. İş hayatında büyük başarı elde edeceği, günden güne olumlu yönde ilerleyerek maddi manevi rahatlayacağı anlamına gelmesinin yanında rüya sahibinin, büyük bir sosyal çevreye sahip olacağına da işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada eski sevgiliyle ilişkiye girmek, rüya sahibinin eski sevgilisinden alacağı büyük ve mutlu haberin işaretidir. Aynı zamanda rüya sahibinin eski sevgilisinden büyük bir yardım göreceğini ve eski sevgiliye karşı bir ömür boyu minnet duyacağına da delalet eder. Sevgilisi olduğu halde rüyada eski sevgilisiyle ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibinin şu anki ilişkisinden sıkılıp bunaldığına ve aklında eski sevgilisinin olduğuna işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek 

Rüyada eski sevgiliyi görmek, ya onu unutamadığınıza delalettir ya da unutulmadığınıza alamettir. Bazı rüya yorumcularına göre ise eski sevgilinize duyduğunuz kin ve nefretiniz rüyanıza yansımış olabilir. 

Rüyada eski sevgili ile yakın temasta bulunmak, rüya sahibinin amacına ulaşacağı ve çok istediği bir işi başaracağı anlamına gelir. 

Rüyada eski sevgiliyi öpmek, rüya sahibinin arzu ettiği bir durumu elde edeceğine ve bununla beraber mutlu olacağı anlamına yorulur. Bazı rüya tabircilerine göre de bekar rüya sahibi için yakın zamanda evliliğe ve kuracağı mutlu yuvaya alamet eder.

Rüyada Bir Erkekle Sevişmenin Anlamı

Rüyada herhangi bir erkekle sevişmek, rüya sahibinin evli ya da bekar olmasıyla alakalı değişkenlik gösterir. Rüya sahibi, henüz evlenmemiş olan bir kadın ise rüya sahibi için hayra yorulmaz. Rüya sahibinin, çıkarları üzerine pis işlere bulaştığı, büyük günahlar işlediğine ve dini olarak yanlış yola saptığına işaret eder. Kişinin tövbe etmesi ve tekaradan doğru yola dönmesi tavsiye edilir. Rüyada kendi kocası ile cinsel ilişkiye girdiğini gören rüya sahibi, tez zamanda hayırlı haber alır. Görülen rüya, rüya sahibinin maddi manevi rahatlığa erişeceğine işaret eder. Rüyasında tanımadığı bir erkekle cinsel ilişkiye girdiğini gören evli rüya sahibi için bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin eşinden sakladığı büyük bir sırrın olduğuna ve kişinin günah işlediğine delalet eder.

Rüyada Bir Kadınla Sevişmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir kadınla sevişmek; rüya sahibi, henüz evlenmemiş bir erkek ise en kısa zamanda sevindirici haber alacağına, mutlu olacağına ve huzurlu yuva kuracağına işaret eder. Evli rüya sahibinin karısından başka bir kadın ile ilişkiye girmesi, işlerinin ilerleyeceğine, kazancının kat kat artacağına ve erişeceği mal, mülk gibi büyük servete delalet eder.

 

scroll to top