in

Toksinlerden Kurtulma Zamanı! Biosante Detoks

Biosante detoks nedir

 

Doğal yaşamdan uzak olmak, binalar ve beton yaşantısına ayak uydurmak adına sağlığımızdan feragat ediyoruz. Hem beslenmemize dikkat edemiyoruz hem de spora yeterince zaman ayıramıyoruz. Çevre kirliliğinden, gürültü kirliliğine, ilişki stresinden, iş stresine, bütün bunların etkisiyle birlikte vücudumuza birçok toksinin girmesine olanak sağlıyoruz. Bu toksinler yüzünden de çok çabuk hasta olabiliyoruz. Bu toksinlerden kurtulmak için yapabileceğiniz bir sürü yol bulunuyor. En bilinen yöntemlerden biri ise detoks uygulamalarıdır. Sadece kilo vermek için kullanılan bir diyet programı olarak bilinen detoks aslında öyle değildir. Kilo vermek için elbette faydaları bulunur. Fakat hakiki amacı vücutta bulunan toksinlerden kurtulmaktır. İhtiyacınız neyse ona göre detoks tarifleri bulabilirsiniz. Toksinlerden kurtulmak için en bilinen tarif Biosante detoksdur.

Biosante Detoks Kürü

Biosante detoks nedir5

Bu kür sayesinde insanlar detoks yaparak birçok yararından faydalanır. İçeriğinde en ufak bile katkı maddesi içermeyen bir detoks kürüdür. Biosante firması tarafından üretilmekte olan bu kür tamamen doğaldır. Laboratuvar ortamında üretilmesinin faydalarından biri de vitamin dengesini ve mineral dengesini tam anlamıyla korumasıdır. Sabah ve akşam detoksu olarak ikiye ayrılmakta olan uygulama biçimi vardır. Bu kür devamlı ve düzenli kullanılması sayesinde çok faydalı olur.

Biosante Nedir?

Biosante detoks nedir2

Aslına bakılırsa biosante bir detoks ürünüdür. Çok hızlı kilo vermeye yardımcı olan bir yapıya da sahiptir. Bunun sebebi ise sindirim sistemi üzerinde düzenleyici etkisinin olmasıdır. Yani kürü kullanırken de nasıl besleniyorsanız öyle beslenirsiniz. Farklı bir beslenme biçimi uygulamanız beklenmez. Tabii besinlerinizin sağlıklı besinler olması büyük önem taşır. Normalde detoks uygulamasında birden fazla malzeme bir araya gelir ve püre halini alır. Çok zahmetli olduğu için yapmayı bırakanlar olabilir. Biosante sayesinde çok uğraştırıcı olan bu işlemi önceden sunduğu için herhangi üşengeçlik durumuna yol açacak bir yoruculuğu yoktur. Bu kür sadece suya karıştırılır ve tüketilir. Hem pratik olduğu kadar uygun bir fiyatı da vardır.

Biosante Detoksu Bırakılırsa Kilo Aldırır mı?

Biosante detoks nedir3

Bu detoksun kullanımında beslenmenizde değişiklik olması beklenmediği için normal beslenmenize bağlı kalarak detoks uygularsınız. Bu sayede detoks kullanırken kilo verseniz bile düzenli ve sağlıklı bir beslenme düzenine sahipseniz kilo alımı olmaz. Diyet yapanlarda karşılaşılan bir sorun olan bırakınca kilo almak Biosante kürünü kullananlarda olmaması sayesinde diyetten daha faydalı olduğu söylenebilir. Biosante kullanımı sayesinde sindirim sisteminiz düzeldiği için kilo vermeye başlamanız çok doğal. Bırakmak istediğinizde eğer hala istediğiniz kiloya ulaşmadıysanız, aralıklar ile kullanmaya devam ederek belirlediğiniz kiloya ulaşarak kullanımı isteğinize bağlı olarak bırakabilirsiniz.

Detoksun Faydaları

Biosante detoks nedir4

Biosante detoksu sayesinde; yağ yakımınız hızlanır ve vücut yağ oranlarınız normale doğru ilerler. Güne hazır olmanız adına direnç kazandırır. Toksinlerden kurtulmanızı sağlar. Lif ve posa içeriği sayesinde tokluk hissi yaratır ve öğününüz azalır. Ter bezlerini çalıştırdığı için kilo vermenizde fayda sağlar. Alkali yapısı sayesinde asit baz dengesini istenen düzene sokar ve vücuttaki sıvılarda bulunan ph değerlerinin sabit kalmasına yardımcı olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Clexane igne nedir3

Clexane İğne

hamilelik doneminde mide yanmasi2

Hamilelik Döneminde Yaşanan Mide Yanması