Close

Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Trendyol kış dekorasyon ürünleri ile evlerinizi kış aylarına göre dekore etmek ister misiniz? Evinize kışa uygun bir doz eklemenin zamanı geldi. Neyse ki, kış için süslemek kolaydır. Anahtar, doğal unsurları, yeşillik dokunuşlarını, biraz parlaklığı ve kış beyazının yatıştırıcı tonunu kullanmaktır.

Trendyol kış dekorasyon ürünleri listemizdeki örneklere göz atmadan önce birkaç fikir fırtınası yapmamız gerektiğini düşündük ve bu ürünleri nasıl veya nerede kullanabileceğinize dair tavsiyeler hazırladık. Hepimiz iyice meraklandıysak ve heyecanlandıysak bu tavsiyelerimize hızlıca giriş yapalım diyoruz.

Şömineyi Vurgulayın

Şömineniz varsa, bu daha soğuk aylarda vurgulanması gereken en önemli noktadır. Ve eğer yapmazsan, hala bu mantel ve masadaki gibi bir sürü mum ile süsleyebilirsin. Derin, zengin renkler geleneksel olarak kış dekoru için kullanılırken, bu alan her şeyi aydınlık ve aydınlık tutar. Ancak ateşe yakın çekilen koltuklar hala rahat bir his uyandırıyor.

Basit bir Kış Merkezi Parçası Yapın

En iyi kış masa örtüleri çeşitli doğal elementler kullanır. Ev Hikayeleri A’dan Z’ye, bir ahır geyik boynuzu, küçük çam kozalakları, birkaç yeşillik kupürü ve birkaç kış açan çiçek dalıyla dolu gümüş bir çömleğin muhteşem bir örneğini sunuyor. Basit olmasına rağmen, bitmiş ürün benzersiz ve etkileyicidir.

Kolay Kış Detayları Ekleyin

Favori bir alana kış dekoruna bir dokunuş katmanın ne kadar basit olduğunu fark edin. Tek gereken bir grup kar tanesi süsleri, mumlar ve birkaç minyatür saksı. Sonuç basit, ucuz ve güzel.

Kış için Ön Kapınızı Süsleyin

Çelenkler ve kapı asmaları her mevsimi kutlamanın klasik bir yoludur. Bu sepeti özelleştirmek ve elinizde bulunan dekoratif unsurları kullanmak kolaydır. Kış bittikten sonra, bahara yeni bir görünüm kazandırmak için sepet içeriğini kurutulmuş çiçeklerle değiştirin.

Fuayenize Kışlık bir Dokunuş Ekleyin

Kış için fuayenizi düzenleyerek hem misafirler hem de sakinler için sahneyi ayarlayın. Kışlık bir ilk izlenim yaratmak için mükemmel bir iş çıkarır. Sahte veya gerçek köknar dallarını bir giriş tezgahı veya masa boyunca yayın, yeşillik bir çelenk asın, birkaç kış çiçek açan ampul ve huş ağacı dalı ekleyin ve sahneyi bir buz pateni ve kış atışı ile bitirin. Giriş yolunuz artık zarif bir kış harikalar diyarı.

Fikirler kafamızda uçuşmaya başladığına ve trend belirlendiğine göre şimdi yavaş yavaş trendyol kış dekorasyon ürünleri listemize yaklaşabiliriz. Aşağıdaki trendyol kış dekorasyon ürünleri listemizde yer alan parçalardan esinlenebilirsiniz. Veya farklı modellerine kendi zevkinize göre göz atabilirsiniz.

Ev dekorasyon ürünleri

Ev dekorasyon ürünleri şu ana bakıldığında hiçbirimizin sayamayacağı kadar çok marka ve modeli içeriyor. Belki de herkes evlerini kendi zevkine göre dekore etmeyi elbette ki sever. Ancak bir de dekorasyona aşırı takıntılı olan ve seven kişilerde mevcuttur. İşte bu kişiler için dekorasyon süreleri ve süreçleri de mevcuttur.

Yaz, Kış, Sonbahar, İlkbahar, Yılbaşı, Sevgililer günü, Cadılar Bayramı günü gibi birçok dekorasyon süreçleri vardır ve bu zamanlara göre evlerin dekorasyonları da değişiklik gösterir. Mağazalar veya online alışveriş sitelerinde bu özel günlerde meydana çıkan ev dekorasyon ürünlerine rastlarız.

Bazen de dekorasyonu kendi imkanlarımız ile ellerimizle kendimiz yaparız. Aslına bakarsanız her ikisi içinde zevkleri çok ayrı ve güzeldir. Şimdi burada ev dekorasyon ürünleri içerisinde kış versiyonuna göz atacağız. Malum zaman geldi de geçiyor bile. O yüzden kışa uygun ev stilleri de hızlıca rağbet görüyor.

O zaman sizleri şöyle trendyol kış dekorasyon ürünleri listemize doğru alalım diyoruz. Kendi zevkine göre bir tane bulabileceğine eminiz. Ancak linklere tıklayarak farklı modellerini de inceleyebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Hadi başlayalım!

Bohemyuva Zodiac Serisi 6’lı

Trendyol kış dekorasyon ürünleri
Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Kışın birazda koyu tonlarından aslına bakarsanız yararlanabiliriz diye düşündük. Yatak başlığınızın üzerine asabilirsiniz veya evin giriş bölümünde kullanabilirsiniz. Tamamen size kalmış. Ancak bohem tarzları seviyorsanız eminiz ki buna da bayılacaksınız!

IdMuDecoration Salamanca Model Ahşap Duvar Süsü

Trendyol kış dekorasyon ürünleri
Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Yine kahve tonlarının hakim olduğu bir ürün ile devam ediyoruz. Duvara monte edebileceğiniz bu ürün özellikle balkonunuzda eminiz ki çok şık duracaktır. Ledli yapay çiçekten oluşan ürün hem de monte etmesi çok kolaydır.

Kuru Çiçek Deposu Şoklanmis Küçük Yeşil Okaliptus Demeti

Trendyol kış dekorasyon ürünleri
Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Kışın yeşillikleri olmazsa olmaz! Koyu bir tema ile bütünleştirirseniz harika bir arka plan yaratacağına eminiz. Yine eviniz giriş bölümünde kullanabileceğiniz gibi TV ünitenizin üzerinde raflarınızda veya masanızın üzerinde kullanabilirsiniz.

Her desıgn atelıer Yılbaşı Çam Ağacı Runner Takımı Kırmızı Supla(6 Supla)

Trendyol kış dekorasyon ürünleri
Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Yemek masalarını süsleyen ve vazgeçilmezi haline gelebilen runner takımlar. Malum kış sezonu deyince akıllara ilk gelen zamanlardan biri de yeni yıl zamanıdır. O yüzden bu tür tavsiyeleri eklemezsek olmazdı.

ALAÇATI HEDİYELİK Kızılçam Kozalak 25.li

Trendyol kış dekorasyon ürünleri
Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Cam büyük bir fanus veya yuvarlak tepsi alarak içerisine yerleştirebilirsiniz. Hazırladığınız aranjman ile istediğiniz yeri dekore edebilme şansına sahipsiniz ki bu en iyi kış dekorasyonunu elde edebileceğiniz bir seçenektir.

Hestia Home Ponponlu Kırlent Ponpon Yastık

Trendyol kış dekorasyon ürünleri
Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Hem salonun hem de yatak odasının vazgeçilmezi ve yıldızı olan yastıklar kış için ekstra bir önem taşımaktadır. Bunu unutmayın! Beyaz ve krem renk ağırlıkta yastıklar tercih ederseniz kış havasını da katmış olacaksınızdır.

Reynes Kabak Biblo 4 Lü Set Yeşil Kombin

Trendyol kış dekorasyon ürünleri
Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Her köşeye yeşil küçük dokunuşlar kış renklerini tamamlamak için bir numaralı elemanlar olacaklardır. Akıllara da balkabağı figürlerinin gelmesine şaşmamalı. Bu ürünleri aynı zamanda sonbahar zamanlarında da kullanabilirsiniz.

LYN HOME & DECOR Ikili Amber Mum Siyah Etiket

Trendyol kış dekorasyon ürünleri
Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Evlerinde mum olmayan var mı? Birkaç tane mutlaka edinmelisiniz diye düşünüyoruz. Hem güzel koku hem loş ışık hem de dekorasyon açısından çok büyük katkıları vardır. Yazın gelen vanilya kokunu da seviyoruz. Aynı zamanda sandal ağacı kokularını da kullanabilirsiniz.

Madame Coco Chéri Welsoft Baskılı Tv Battaniyesi

Trendyol kış dekorasyon ürünleri
Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Sıcacık olmak istediğimiz zamanlarda aklımıza ilk gelen şeylerden biri olan battaniyelerimiz. Hem tv battaniyeleri hem de yatak üstü battaniyelerden kış dekorasyonu konusunda da yararlanabilirsiniz. Alanın havasını değiştirebileceği gibi inanılmaz da dekorasyon katacaktır.

ZEYHOME 6 Adet Yeşil Yaprak Desenli Amerikan Servis Ve Runner 

Trendyol kış dekorasyon ürünleri
Trendyol kış dekorasyon ürünleri

Yine yeşili bir yere serpiştirme operasyonlarına devam ediyoruz! Mutfak masanız veya salonda bulunan yemek masanızın üzerine yerleştirebilirsiniz. Bunun için yemek yenmesi gerekmez dekoratif amaçlı da çok şık bir şekilde kullanabilirsiniz.

scroll to top