Close

Yay Burcu

 

2020 yılı yay burçları için fırsatları değerlendirme ve şimdiye kadarki yaşadıklarından ders çıkararak geleceğe daha iyi yön verme yılıdır. Elinizde bulunan fırsatları ve bulunduğunuz konumu iyi değerlendirmek için 2020 yılı yay burçları açısından bir fırsattır. Genellikle iş dünyası açısından çok dikkatli olursanız iyi fırsatları elinize geçirebilirsiniz. 2019 yılında gerçekleşen Güneş tutulması yay burçlarının 2020’de yaşayacağı bazı olaylarda etkili olabilir. Yeni kararlar ya da başlangıçlar yapacağınız bir yıl olma ihtimali vardır. Yay burçlarının 2020 yılını yorumlarken Ay tutulması da önemli bir etkendir. Bu yıl yaşanması beklenen Ay tutulması bu burcun ruhsal anlamda etkilenmesini ve ikili ilişkilerinde bazı sorunları beraberinde getirebilir. Bu nedenle özellikle 10 Ocak tarihine dikkat etmek gereklidir.

2020 Yılı Yay Burcunda Aşk 

2020 yılı aşk hayatında mantıklı kararlar almanız için oldukça iyi bir yıldır. Bu nedenle aşk hayatınızda yaşanan ya da yaşanacak olan değişimlerde duygulardan ziyade mantığınızı dinleyin. Yılın ilk yarısı yay burçlarının duygusal hayatı açısından çok zorlayıcı olmasa da ikinci yarısında sakin kalmanızı gerektirecek bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle dikkatli ve atacağınız adımları daha çok düşünerek hareket etmenizde fayda vardır. Ayrıca yılın ilk yarısında aşk hayatınızda evlilik yada nişan gibi bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Evliyseniz de evliliğinizde sizin hoşunuza gidecek şeyler yaşamanız mümkündür. Ancak bu duyguların heyecanına kapılarak herkesle paylaşmayın.nazara gelme ihtimaliniz olabilir. 

2020 Yılı Yay Burcu Sağlık

Yılın ilk evresinde sağlığınızla ilgili çok fazla problem görünmemekle birlikte tedbiri elden bırakmamakda fayda vardır. Bununla birlikte özellikle bahar aylarında alerjik reaksiyonlara karşı dikkatli olmalı ve eğer en ufak bir belirti görürseniz doktora başvurmalısınız. Önemsemediğiniz takdirde hoşunuza gitmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısına gelindiğinde ise sağlık problemlerinin biraz artacağı görünür. Ancak 2020 sizin kontrolü elden bırakmadığınız takdirde lehinize bir yıl olacağından sağlığınız hususunda da bu durum geçerlidir. Eğer dikkatli davranır ve en ufak bir problemle karşılaştığınızda tedbiri elden bırakmazsanız sağlık açısından güzel bir yıl yaşayabilirsiniz. 

2020 Yılı Yay Burcu İş Hayatı 

2020 yılı yay burçları açısından daha olumlu geçecek gibi tahmin edilmektedir. Genellikle birkaç yıldır iş hayatında süregelen olumsuzlukların yavaş yavaş yerini rahatlamaya bırakacağı aşikardır. Bu durum parasal anlamda biraz esnek davranmanıza neden olabilir. Ancak harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. Israfçı bir tutum sergilemek sizin için ileriki dönemlerde olumsuz sonuçlar doğurabilir. Her şeyden önce ailenizi de düşünerek bir miktar para biriktirmeniz doğru olacaktır. Bu yıl sizin için her ne kadar olumlu geçse de geçmişte yaşadığınız maddi sıkıntıları unutmamalı ve bu tarz problemleri bir daha yaşamamak için 2020 yılında tedbirli davranmalısınız. İş hayatınızda yenilikler yapmayı düşünüyorsanız bu yıl ideal bir yıl olabilir. Eğitim ya da sertifika gibi programlara katılarak bu yılı iş hayatınız açısından verimli geçirebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top