Close

Yengeç Burcu

 

Çok ilginç ve bir o kadar da çalkantılı yılı geride bırakıyorsunuz sevgili yengeçler. Yaşamınızda çok fazla değişimler yaşandı ve bu yılda evinizde tam olarak 6 tutulma yaşanacak. Normalde 2 tutulma olurken 6 tutulma yaşanması bazı değişimlere neden olacağını haber veriyor. Yengeç burcununyönetici gezegeni Ay’dır, bu da tutulmanın yaşanması durumunda sizleri epey etkileyeceği görünüyor. Bu süreç sizleri korkutmasın zaman zaman değişimler iyi gelir ama bunu iyi değerlendirirseniz.

Duygusal olan yengeçler şunu diyebilirler, tüm galaksinin çilesini ben mi çekeceğim? Fakat geçmişe bir göz atıldığında bu durumlara mahal veren sadece burcunuzdaki değişimler değil, sizlerin de bu ortamı yaratmış olmanızdır. Bu yıl tam olarak net sonuçlar alacağınız, belirsiz hiçbir durum kalmayacağı bir yıl olacaktır.

2020 Yengeç Burcuna Aşkı Getirecek mi?

Evet bu yıl artık tüm sıkıntılardan bir arınmış ve ferahlamış olan yengeçler, tutulmalarla birlikte aşkı da beraberinde getirecekler. Bu aşk onları hayata bağlayan yeni umutları olacak. Yengeçler için ocak- şubat ayları oldukça önemli görünüyor bu süreci başarıyla geçerlerse yengeçler yılın diğer kısmını daha huzurlu bir ilişki içinde geçirebilirler. Evliliği bitmiş bir yengeç iseniz, yeni bir yolculuğa kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Uranüs 11. evinizde yedi yıl boyunca kalacak ve hayatınızı değiştirecek yeni olaylar ve dostluklar getirecektir.

Yengeç burçları 21 Nisan-28 Nisan ve 1 Mayıs-6 Mayıs ilişkilerinde radikal sonuçlar yaşayabilirler. 7 Mayıs’tan sonra ilişkiler konusunda daha rahat nefes alacağınız romantik bir sürece adım atacaklardır. İçinizdeki eksikliği giderecek kişiyle tanışabilirsiniz. Bekar olan kişiler içinse yeni bir ilişki filizlenebilir. Haksız yere iftiraya ve suçlamalara maruz kalan kişilerinde haklılıkları anlaşılacağı bir yıl olacaktır.

2020 Yengeç Burcunun Kariyer Haritasında Neler Bekleniyor?

Mars bu yıl yengeç burcunun evreninde epey bir zaman geçirecek, bu durum 28 Haziran’dan itibaren evrenin yörüngesine girecek. Bu süreç size kariyer fırsatı sunabilir. Tüm bu süreçler yaşanırken yengeç burcu kendini koruma içgüdüsüyle gardını alabilir. Yengeç burcu bu dönemi sükûnetle geçirdiği sürece bu durumdan alnının akıyla çıkmayı başaracaktır. Duygusal ve fevri bir davranış içerisinde bulunursa bu durum ona hukuksal bazı sorunlar yaşatabilir hatta yüklü miktar para kaybına sebebiyet verebilir.

2020 Yengeç Burcunun Finansal Durumu?

İş hayatınız ve sorumluluklarınız mayıs ayından sonra farklı sürece girecektir. Yengeç burçları evcimenliğini iş yaşamında da göstermek isteyip aile işletmesi kurma bu tarz yatırımlara girmek isteyeceklerdir. Yalnız bu aile kuruluşları ile ilgili planlarında büyük kayıplar yaşayabilirler. Kendinizi sorgulayacağınız, çalışanlarınıza karşı tüm sorumluluklarınız sizi bambaşka boyutlara sokacaktır. Finansal durumunuz kendi potansiyelinizle birlikte var olacaktır. Bu doğrultuda yengeç burçları davranışlarını analiz edecek duygularına bir süre gem vuracaklardır.

Ne olursa olsun bu yıl sizin yılınız olabilir sevgili yengeçler yapmanız gereken duygusal ve anlık alınganlıklardan vazgeçip geleceğe odaklanmanız hayatınıza yere pencereler açacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top