Close

Boğa Burcu Bebeğinin Özellikleri

 

Dünyadaki en güzel duygulardan biri çocuk sahibi olmaktır. Bu nedenle bebek sahibi olmak dünya üzerindeki birçok insanın hayalidir. Her bebek kendine has bir kişilik barındırır tıpkı her birey gibi, bazı bebekler annelerine zor zamanlar yaşatmadan mışıl mışıl uyurlarken bazı bebekler de tüm gece aile bireylerini uyutmazlar. Kimi bebekler oldukça iştahlı olurken kimisi de hiçbir şey yemezler. Bazı bebekler her mamayı seve seve yerken bazıları ise çok nadir mamaları severek tüketirler. Bu noktada annelerin ve babaların bebeklerini anlamaları için devreye astrologlar giriyorlar ve bebeklerin astroloji dizimine göre anne ve babaların bebeklerini daha iyi anlamalarını sağlıyorlar.

Boğa Burcu Bebekler Ne Zaman Doğarlar?

20 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında doğan bebekler boğa burcu bebeklerdir. Boğa burcu bebekler anne rahmine 25 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında düşerler. Bu tarihlerde hamile kalan kadınlar dünyaya bir boğa burcu bebeği getirirler. Burcu ve yıldız haritası doğduğu andan itibaren bebeğinizin bazı özelliklerini burcuna göre gelişmeye başlayacaktır. Boğa burcu bebek annesi olanlar bilmelidir ki ileride para harcamayı, yemek yemeyi seven ve rahatına düşkün çocukları olur.

Boğa Burcu Bebeklerin Özellikleri Nelerdir ?

Genellikle boğa burcu bebekler beklenen daha geç dünyaya gelirler ve annelerini bu zamanlama sorunları ile korkutabilirler. Boğa burcu bebekleri anne karnındaki rahatlığını bırakmaz istemez ve dünyaya ne kadar geç gelselerde bu durum boğa burcu bebekleri için normaldir. Boğa burcu bebeği annelerini doğumun gecikmesini normal karşılamalılar çünkü bebeğiniz anne karnındaki konforu devam ettirebilmek için olabildiğince geç doğmaya çalışacaktır.

Zodyak’ın en güzel görünümlü bebekleri bu burçtan çıkarlar ve daha doğdukları anda bu bebeklerin güzelliği karşısında büyülenirsiniz. Boğa burcu bebekleri daha bebek odasında bile tüm güzelliği ile tüm gözleri kendi üzerine çekecektir. Büyüdüğü zaman durumlar nasıl olacak bilinemez ama bebekliklerinde güzellikleri göz dolduracaktır.

Boğa burcu bebekleri uykuyu sanata dönüştürmeyi gayet iyi bilirler. Bundan dolayıdır ki boğa burcu bebeklerinin anneleri her annenin zorlandığı en önemli konuda oldukça şanslı olacaklardır. Boğa burcu bebekleri mışıl mışıl uyumayı oldukça çok severler. Boğa burcu bebeklerinin karnının tok olması ve uyuyacak yerlerinin olması onlar için yeterlidir. Mızmızlanıp, ağlayan bebekler değildirler. Boğa burcu bebeklerini uyutmak için çaba harcamanıza gerek yoktur onlar zaten kendi kendilerine uyuyacaktır. Boğa burcu bebeklerinin tek sorunları açlık ve uykusuzluktur. Uykusu geldiği zaman hiç beklemeden olduğu yerde uyuyan bu bebekler karnı acıktığı zaman ise bunu ailesine yüksek çığlıkları ile hemen belli edecektir. Zira boğa burcu bebeklerinin açlığa asla tahammülü yoktur. Yemek yemeği ve uyumayı oldukça çok seven bu bebekler annelerini ve babalarını rahat ettirecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top