Close

En etkili penis sertleştiriciler

En etkili penis sertleştiriciler

En etkili penis sertleştiriciler

En etkili penis sertleştiriciler Hangileridir? Günümüzdeki anlamı ile “ereksiyon sağlayan ilaçlar” veya “ereksiyon ilaçları” denildiğinde ereksiyonun fizyolojik mekanizmasına erkek cinsel organı peniste kan akımını artırarak ereksiyon sağlayan ve cinsel ilişkiyi kolaylaştıran ilaçlar anlaşılmaktadır. Bu ilaçlar ereksiyon (penis sertleşmesi) rol oynayan bir enzim olan fosfodiesteraz 5 enziminin penisteki etkisini engelledikleri için tıbbi olarak “Fosfodiesteraz 5 İnhibitörleri” olarak da adlandırılırlar.

Ereksiyon ilaçlarını kimler kullanabilir?

En etkili penis sertleştiriciler diyince akla ilk ilaç Çeşitleri gelir… İlaçlar, ereksiyon tedavisinde birinci basamak tedavi olarak kabul edilmektedir. Genel sağlık durumunu bilmeyen bir kişinin rastgele bu ilacı kullanması bir takım istenmeyen sorunlara neden olabilir.

 • Uzun ya da kısa etkili nitrat içeren ilaç kullanmayanlar
 • Ciddi kardiyak bozukluğu olmayan kişiler
 • Son 6 ay içerisinde miyokart enfarktüsü geçirmemiş kişiler
 • İleri derecede karaciğer ve böbrek yetmezliği olmayanlar
 • Retinitis pigmentosası(Tavukkarası hastalığı) olmayan her türlü hasta için uygun, kullanılabilir ilaçlardır.

Diğer taraftan bazı viral hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlarla birlikte kullanımında da dikkatli olunmalı ve doktor önerisi alınmalıdır.

Ereksiyon ilaçlarının yan etkileri var mıdır?

Risk faktörlerine sahip olmayan kişiler ve her yaş grubu ereksiyon ilaçlarını kullanabilmektedir. Ancak genç yaş grubunda olanlar ereksiyon ilaçlarını genellikle performans arttırıcı ilaç olarak kullanmaktadır.

Ereksiyon ilaçlarının hepsinin ortak yan etkileri;

 • Ateş basması
 • Çarpıntı
 • Baş ağrısı
 • Baş dönmesi
 • Görme bozukluğu
 • Terleme
 • İştahsızlık
 • Burun dolgunluğu
 • Sırt ve bacak kaslarında ağrı
 • Yüzde kızarıklık hissi gibi genellikle minimal yan etkiler göstermektedir

Ancak bunun yanında gizli bir kardiyak hastalık gibi genel sağlık durumunu bilmeyen bir kişinin ereksiyon ilaçlarını kullanması kardiyak sorunlara, ani kardiyak ölümlerine sebep olabilir.

Diğer taraftan genç yaş grubunda yüksek dozda ya da yanlışlıkla aşırı dozda kullanılması uzun süreli ereksiyon yani priapizme çok nadir de olsa neden olabilir. Bu yüzden dikkatli kullanılması, öneri altında kullanılması, genç yaş grubunda performans arttırıcı olarak kullanılıyorsa düşük ya da ortalama dozlarda kullanılması önerilmektedir. En etkili penis sertleştiriciler yazımızı sizin için hazırladık okumaya devam edin.. 

Ereksiyon ilaçlarının içeriği nedir?

Ereksiyonu engelleyen enzimleri bloke etmeye yarayan ereksiyon ilaçlarının amacı penisteki kanlanmayı artırmaktır. Bunun sağlanması için farklı içerikler kullanılmaktadır. Aktif madde olarak;

 • Tadalafil
 • Vardenafil
 • Sildenafil
 • Avanafil
 • Udenafil
 • Lodenafil
 • Mirodenafil içeren ilaçlar bulunmaktadır

.Bu ilaçların etkileşim açısından sadece başlangıç süreleri, gıda ile etkileşimleri ve etki süreleri birbirinden farklıdır. Etkinlikleri ve yan etkileri birbirlerine benzemektedir.

Ülkemizde bu iaçlardan piyasaya çıkış sırasına göre Sildenafil, Vardenafil, Tadalafil ve Avanafil bulunmaktadır. Vardenafil ve Sildenafil aktif maddesi içeren ilaçlar hızlı etki gösterirken etki süreleri diğerlerine göre daha kısadır. Tadalafil ve Avanafil içerikli ilaçlar ise daha geç ereksiyon sağlarken etki süresi diğerlerine göre daha uzundur.

Sertleşmeye en iyi ilaç 

Sertleşmeye en iyi ilaç önerilerini sizin için hazırladık.. Erkeklik kavramı, erkekler için özgüven ve kendilerini ifade edebilme konusunda önemli bir parametredir. İşte tam da bu sebeple insanlığından başlangıcından bu yana, erkekliği artırmanın öneminden ve yöntemlerinden söz edilir. Günümüzde penis sertleştirme amacıyla üretilen çeşitli ürünlerin sunulması da tam da bu erkeklik kavramını artırabilmek içindir. Her gün pek çok erkek, yataktaki performansını artırmak ve partnerine büyülü bir rüya yaşatabilmek amacıyla sertleşmeye iyi gelen ilaçlar kullanıyor. 

Ayrıcalıklarıyla Penis Sertleştirici Haplar

Keyif ve verim verici bir cinsellik yaşamak, tutku ile dolu bir masal içinde kaybolmaya benzer. Bu dünyayı penis İçin sertleşmeye en iyi ilaçlar ile daha renkli ve şehvet ile sarılı hale çevirmek mümkün. İnsanlar için cinsellik, barınma ve beslenme ile aynı kategoriye giren ihtiyaçlardandır. Geçmişten beri kadın ve erkek arasında süregelen bu temel içgüdü, önceleri taşıdığı mecburiyet kostümünden sıyrılarak günümüz modern dünyasının giysilerini giydi. 

Yani günümüzde cinsel haz, cinsel güç ve performans gibi konular önem taşıyor. İnsanlığın evrimi ile birlikte değişime uğraması beklenen bu alan, cinsel sağlık ve takviye ürünleri ile zenginleştirilerek daha şık bir hal aldı. Böylece erkek ve kadın arasındaki cinsel birliktelikler daha keyifli ve zevk verici hale geldi. 

Artık günümüzde haz ve paylaşım gibi çeşitli boyutlar ile ele alınan cinsel duygular dünyası, bedensel temasının  çok da ötesinde konular ile ele alınıyor. Bir erkek için cinsellik yalnızca biyolojik bir faaliyet değil, kendini ve partnerini olabilecek en yüksek seviyede mutlu etme aracı. Yatak odasında yeni maceralara yelken açmak isteyen veya sertleşme sorunu ile mücadele eden pek çok erkek bu sebeple penis sertleştirici ilaçlar ve etkilerine başvuruyor. 

Zaman içinde evrilen cinsellik gerekliliklerinden biri olan bu ürünler ile yeni hazlara yelken açan birçok çift var. Siz de penis sertleşme ürünleri ile tanışabilir ve yatak odanızın bütün ivmesini tek bir ürün ile değiştirebilirsiniz. sertleşmeye en iyi ilaç ve kremlerin kışkırtıcı etkisiyle tanıştıktan ve eşinizle paylaşımınıza olan etkisini gördükten sonra yeniden kullanmak için can atacaksınız!

Erkeklerin yaşamış olduğu en büyük sorunlardan birisi de ilişki sırasında yeterli ereksiyona sahip olamama olarak gösterilmekte. Bu durum ilişkinin oldukça kısa süre sürmesine, çiftlerin tatmin olmamasına kadar giden sonuçlar meydana getirebilmekte. Bu konu üzerine yapılan bilimsel çalışmalar bazı ilaçların yapılmasına olanak sağlamış durumda. Bizler de bu yazımız içerisinde Sertleşmeye en iyi ilaç Ve krem tavsiyeleri üzerine konuşmaya çalışacağız.

En İyi Sertleştirici Önerilerimiz

Sertleştirici kremler aynı zamanda geciktirici etkilere de sahip olmakta. İlişki süresini 30 dakikalara kadar yükselten bu kremler, çiftlerin hem cinsel hayatlarını hem de sosyal hayatlarının düzene girmesine olanak sağlamakta. Bu tür ürünler için sizlere yukarıda da belirttiğimiz üzere Sertleşmeye en iyi ilaç Ve krem tavsiye yazısı hazırlamaya çalıştık.

Ero Prorino 100 ml

Erkekler için piyasada bulunabilecek en iyi sertleştirici ürünlerden birisi olarak gösterilen Ero Prorino 100 ml, penise masaj şekli ile uygulandıktan 20 dk sonra etkisini göstererek istediğiniz ereksiyonun oluşmasına olanak sağlamaktadır. Gün içerisinde en fazla 3 kez kullanımının yapılması önerilmektedir.

En etkili penis sertleştiriciler
En etkili penis sertleştiriciler

 

Shiatsu Power Penis Sertleştirici Krem

İlişkiden önce ortaya çıkan heyecan erkeklerde iktidarsızlık adı verilen sertleşme sorunlarının meydana gelmesine neden olmakta. en iyi sertleştirici krem tavsiye yazımız içerisinde sizlere daima faydalı olabilecek, ereksiyonunuzu kolayca geri kazanabileceğiniz ürünlerden bahsetmeye çalışacağız. Shiatsu Power Penis Sertleştirici Krem, masaj yolu ile penise uygulandıktan 15 dakika sonra etkisini göstererek sertleşme sorununuzu ortadan tamamen kaldırmakta. 

En etkili penis sertleştiriciler
En etkili penis sertleştiriciler

 

Hot V-Aktiv Power Penis Sertleştirici Krem

Krem şeklinde penise masaj yolu ile uygulanmasından dolayı bu tür ürünlerin sağlığa herhangi bir şekilde olumsuz etkisinin bulunmadığı ifade edilmekte. 15-20 dakikalık bekleme süresi sonrasında etkisini göster

En etkili penis sertleştiriciler
En etkili penis sertleştiriciler

 

scroll to top