Close

En iyi yastık markaları 2022

En iyi yastık markaları 2022

En iyi yastık markaları 2022

En iyi yastık markaları 2022de göz dolduruyor.. Yataklar gibi, yastıklar da ne kadar iyi uyuduğunuzda önemli bir rol oynar ve doğru olanı bulmak zor olabilir. Günümüzde alışveriş yapanların kompozisyon ve dolgu, kalınlık, dayanıklılık, sıcaklık regülasyonu ve ağrı kesici açısından göz önünde bulundurmaları gereken çok şey var. Yeni bir yastık ararken kişisel faktörleri de dikkate almalısınız.

Boyun ve omuz ağrısı olan kişiler ortopedik bir şekle sahip bir yastığa ihtiyaç duyabilirken, ağır horlayıcılar genellikle başlarını dik tutmak için yüksek çatı yastığına ihtiyaç duyarlar. Uyku pozisyonunuz, kilonuz ve vücut mekaniğiniz yastığınızın nasıl hissettiğini etkileyebilir. En iyi yastık markaları 2022 listemizi sizler için hazırladık. 

Aşağıda listelenen en iyi seçimlerimiz, diğer faktörlerin yanı sıra dolgu, inşaat ve kaliteyi inceleyen kendi şirket içi testlerimize dayanmaktadır. Test ekibimiz, değişen ağırlık ve uyku alışkanlıklarına sahip yan, sırt ve mide traverslerini içerir. En iyi yastık markaları 2022 için seçimlerimiz, derinlemesine araştırma ve analiz ile birlikte testçilerimizin puanları kullanılarak seçilir.

Birçok insan lüks peluş yastıkların keyfini çıkarır, ancak bazı uyuyanlar baş ve boyun çevresinde yetersiz destek ve aşırı batıklıktan şikayet eder. Kuş Tüyü yastık öne çıkan bir üründür çünkü her biri farklı bir his ve destek seviyesine sahip üç farklı tasarım mevcuttur.

Peluş yastık, derin uyuyanlar için ideal olabilecek olağanüstü yumuşaklık için saf beyaz tüy içerir. Orta Peluş seçeneği, peluş hissinden ödün vermeden ilave destek için bir tüy çekirdeği ve bir dış aşağı tabaka ile odacıklı. Sağlam seçenek aynı zamanda odacıklıdır, ancak baş ve boyun çevresinde ekstra takviye için daha fazla tüy ve daha az tüy içerir.

Yastığın tüm versiyonları, saten örgüsünde ipeksi yumuşak pamuktan yapılmış kabuklarla kaplanmıştır. Yastıkların  temiz ve kuru gerektiği gibi yastık temiz nokta olabilir ama zararlı bakteri savmak amaçlı antibiyotik tedavisi verilir. Çevre boyunca çift dikiş, ortalamanın üzerinde dayanıklılık sağlar ve dolgu kaçma potansiyelini azaltır. Standart ve kral boyutları mevcuttur. 

Peluş yastıklar Orta Peluş veya Sert modellerden daha pahalıya mal olsa da, fiyatlar genel olarak makul. En iyi yastık markaları 2022 müşterileri için özel yastıklardandır.. Gecelik bir uyku denemesini yapın ve farkı görün.. 

En iyi ortopedik yastıklar 

En iyi ortopedik yastıklar uyku için önemlidir.. Uyku, insan biyolojisinin normal bir parçasıdır ve yıllarca süren uygulamalardan sonra çoğu insan bu konuda iyi olduklarını düşünür. Ancak, bazılarımız yanlış yaptığımızın farkında bile değiliz. İnsanlar bir yere gitmiyor görünen sırt deneyim nedeni budur. Başka bir senaryoda, tam bir gece dinlendikten sonra yorgun uyanırsınız.

En iyi ortopedik yastıklar uyku duruşunuzu düzeltmenize ve yanlış uyku pozisyonlarından kaynaklanan sorunları ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilir. Sırtınızın düz kalması için vücut parçalarınızı doğru şekilde yerleştirmek için bunları kullanabilirsiniz. Bu şekilde, uyurken uzun süreli yaralanmalara maruz kalmazsınız. Diğer faydalar, iyi dinlendiğinizde daha iyi çalıştığınızdan gün boyunca daha fazla üretkenlik içerir.

Bir veya daha fazla ortopedik yastık arayışındaysanız, seçtiğiniz yastığın en iyi ortopedik yastıkların size hizmet ettiğinden emin olmalısınız. Bu, yastığın içini yapmak için kullanılan malzemenin farkında olmak anlamına gelir, çünkü yastığın nasıl hissettiğini, ne kadar sürdüğünü ve işini ne kadar iyi yaptığını etkileyecektir.

Yastığın kapağı da önemlidir, çünkü sık sık yıkamanız gerekecek ve siz ve yastık arasında çok fazla sürtünme olacağından yeterince yumuşak olması gerekir. Uyurken hareketlerin yüzünden saman içinde uyanmak istemezsin. Şekil ve sıkılık da ideal en iyi ortopedik yastıkların yapımında rol oynar.

En iyi ortopedik yastıkların önceki kullanıcıları, ürünlerin yatakta nasıl performans gösterdiğine dair size en doğru açıklamayı verecektir. Bu nedenle, üreticinin sitelerindeki bilgileri analiz ederken, en iyi ortopedik yastıklara ve tek tıkla yorumlarına ulaşabileceğiniz listemiz aşağıda..

Yataş Visco Therapy Spa Medical Yastık

Yataş Visco Therapy Spa Medical Yastık üst yüzeyinde bulunan kanallı dokusu ile gece boyu baş ve boyun bölgenize masaj yapar. Isıya duyarlı yapısı sayesinde başınızın ve boynunuzun şeklini alır. Böylece gece boyu tam olarak boyun ve başınıza uygun şekillenen bir yastıkta rahatlıkla yatarsınız. 

Açık hücre teknolojisi ile üretilen yapısı sayesinde gece boyu hava kanalları ile hava geçişi sağlar ve terlemeyi engeller. Daha konforlu ve rahat bir uyku için kullanıcılar tarafından önerilen bir ortopedik yastık modelidir. Yıkanabilir yapısı ile yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. İndirimli fiyatı ile öne çıkan Yataş Visco Therapy Spa Pedical Yastık modelini ortopedik yastık arayanlar rahatlıkla tercih edebilir. 

En iyi yastık markaları 2022
En iyi yastık markaları 2022

Viscofoam 

Boyun destekli Viscofoam Yastık Visco elastik teknolojisi ile üretilmiştir. Isı ve basınca dayanıklı olduğu için başınızın ve boynunuzun şeklini alır. Bu sayede tüm gece rahat ve konforlu bir şekilde uyuyabilmenize olanak sağlar. Aynı zamanda boyun ve omuz kaslarınızı da destekleyerek olası ağrıları da ortadan kaldırır. 

Sahip olduğu çift taraflı boyun destek kavisi ile size mükemmel bir uyku sunar. Bunun yanı sıra gece boyu dönmelerinizi de azaltır ve kan dolaşımınızı rahatlatır. Boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi gibi sorunlarla karşılaşan kişilere önerilen Viscofoam ortopedik yastık uykunuz boyunca omurganızı da destekler. Horlama problemi olan kişiler için de tavsiye edilen Visco ortopedik yastık boynunuzu doğru bir şekilde tutmanızı sağlayarak nefes alışverişinizi kolaylaştırır. Böylece gece boyu nefes alışverişinizi düzeltir. 

En iyi yastık markaları 2022
En iyi yastık markaları 2022

VİSCOTEX Ortopedik Boyun Destekli Yastık

VİSCOTEX Ortopedik Boyun Destekli Yastık özellikle yan ve sırtüstü yatanlar için idealdir. Özel olarak geliştirilmiş boyun yükseltisi ile boynunuzu destekler. Özel şekli ile uykunuzda nefes alışverişinizi de düzenleyerek horlama gibi sorunların da önüne geçer. Omurganız için ihtiyacınız olan desteği sağlayarak daha konforlu bir uyku sağlar. 

Özel termal kılıfın içerisinde bulunan havalandırma kanalları ile ideal bir sıcaklık yönetimi sağlar. Böylece uykunuzda terleme ve benzeri sorunların da önüne geçer. Özellikle yastık alerjisi olanların da rahatlıkla kullanabildiği bir yastık olarak öne çıkmaktadır. %100 pamuk iç astara sahip olan Viscotex ortopedik yastık uygun fiyatı ile ortopedik yastık arayanlar için ideal bir tercihtir. 

En iyi yastık markaları 2022
En iyi yastık markaları 2022

Yataş Visco Therapy Free Medikal Yastık

Yataş Visco Therapy Free Medikal Yastık konforlu bir uyku isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Alışılmış ortopedik yastık modellerine göre daha yumuşak olan Yataş Free Medikal Yastık boynunuzu zorlamaz. Bu sayede gece boyu rahat bir şekilde uyumanıza imkan tanır. 

Yıkanabilir olduğu için de uzun süre rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ağartma ve kurutma yapılmadan yıkayabileceğiniz ortopedik yastık modeli uygun fiyatı ile öne çıkmaktadır. İçeriğinde bulunan boncuk elyaf ve visco parçacıklar ile daha yumuşak bir deneyim sunar. Poly-Cotton örme kumaş kullanılmıştır. Cildinize herhangi bir zarar vermeyen örme kumaş yastığın hava almasına da imkan tanır. 

En iyi yastık markaları 2022
En iyi yastık markaları 2022
scroll to top