Close

En iyi elektrikli scooter aksesuarları

En iyi elektrikli scooter aksesuarları

En iyi elektrikli scooter aksesuarları

En iyi elektrikli scooter aksesuarları hangileridir? Bu aksesuarlar ne için var ve ne işe yarar? He bilgi hem de aksesuarlara yönelik tavsiyeler bulabileceğiniz bu yazımızda Xiaomi markasına yönelik en iyi elektrikli scooter aksesuarları hazırladık. Bakalım neler öğrenirken ne gibi alışveriş listeleri yapacağız. Gelin bakalım.

Hobi scooter’ınızı işe gidip gelme ve günlük görevleriniz için güçlü bir müttefik haline getirebilecek ve hayatınızı çok daha kolaylaştıracak olan aksesuar bulunmaktadır. Bu aksesuarlarının faydası yadsınamaz. Aksesuar olarak başlayan pek çok ürün, bazı modellerde standart ekipman parçaları haline geldi. Bu, scooter’ınızın kutudan bazı aksesuarlarla birlikte gelmesinin mümkün olduğu anlamına gelir. En iyi elektrikli scooter aksesuarları hangileridir?

En iyi elektrikli scooter aksesuarları hangileridir? Pek çok aksesuar standart modeller dahil olmak üzere çok büyük ya da çok özel, ama daha sonra, genellikle piyasa yükseltme sonra kullanılabilir bile. Aksesuar listesine bir göz atın, belki scooter’ınızı nasıl daha kullanışlı veya eğlenceli hale getireceğinize dair bir fikir edineceksiniz. En iyi elektrikli scooter aksesuarları hangileridir?

Elektrikli scooter kaskı

Aslında, bir bakıma, gerçekten bir aksesuar sayılmaz, daha çok hem sağduyuyla hem de sağlık ve tedbir gereği gerekli ekipman gibidir. Elektrikli scooter’ınız için yalnızca bir ekstra ürün satın alabilirseniz, kask olmalıdır. Önemi abartılamaz, kelimenin tam anlamıyla yaşam ya da ölüm arasındaki fark olabilir. Bir kask seçmek aslında çok eğlencelidir ve sizi ve scooter’ınızı daha da ileriye götürecek birçok harika görünümlü kask vardır.

Ön ve arka ışık

Farlar standart bir ekipman parçasıdır ve her scooter ile birlikte gelmelidir. Çin’den çok ucuz marka dışı scooter satın alan ve ancak o zaman farlarının olmadığını fark eden bazı korkutucu hikayeler var. Ama kural şu ki, scooter’ınız bir farla gelecek. Bazı modellerde far, arka lamba veya her ikisi de bulunmaz. Bunlardan herhangi biri scooter’ınız için geçerliyse, scooter’ınızın sokakta yasal olduğundan emin olmak için eksik ışıkları satın almanız gerekecektir.

Farınız çalışmayı durdurursa, scooter’ınızın ve özellikle farınızın hala garanti süresi içinde olup olmadığını kontrol edin. Eğer durum buysa, size ücretsiz olarak yeni bir tane verilebilir. Farınızın garantisinin süresi dolmuşsa veya farınız iyi bir iş yapmak için çok zayıfsa, daha güçlü bir fara ihtiyacınız olacaktır. Arka lambalar bazen scooter’dan kutudan eksik olabilir. Yine, bu saygın bir markadan popüler, yüksek kaliteli bir scooter için asla geçerli olmayacak, ancak yine de olabilir.

Floresan dönüş sinyali yelek

Hala harika bir fikir. Diğer katılımcılara trafikteki konumunuzu bildirirler ve bazen hem sizin hem de başkaları için yol güvenliğinde kritik bir rol oynayabilirler. Bu yüzden sadece yasalara uymakla kalmayacak, aynı zamanda sürüş sırasında güvende kalmak için her şeyi yaptığınızdan emin olacaksınız. Sadece normal floresan ışığı gibi karanlıkta parlamakla kalmaz, aynı zamanda sizin için ekstra bir dönüş sinyali görevi gören bir dönüş sinyaline sahiptir. Eski okul yeleğini büyük ölçüde geliştiren çok akıllı bir ek.

En iyi elektrikli scooter aksesuarları
En iyi elektrikli scooter aksesuarları – Xiaomi elektrikli scooter aksesuarları
  • Walkerbug Xiaomi M365 Pro Elektrikli Scooter Alt Koruma Sacı

  • Elektrikli Scooter Koltuğu Amortisörlü Xiaomi M365 ve Pro Uyumlu Siyah

  • Xiaomi Mija M365 M365PRO Ekran Koruyucu Silikon Su Geçirmez Siyah

Güvenlik zırhı / ceketi

Bu, elektrikli bir scooter sürmek için standart güvenlik donanımı olarak kabul edilenin bir parçasıdır. Nadiren 12 mil / 20 kmh’nin üzerinde sürerseniz gerekli olmayabilir. Bunu yaparsanız ve özellikle çok hızlı sürüyorsanız, güvenlik yeleği çok iyi bir fikirdir. Kask kadar kritik değil ama yine de gövde ve kollarınızdaki ciddi yaralanmaları önleyebilir.

Diz ve dirsek pedleri

Bu, emniyet dişli setinin bir diğer önemli parçasıdır. Zorunlu olmasa da özellikle daha yüksek hızlarda sürüyorsanız iyi bir fikirdir. Ayrıca, yeni başlayan biriyseniz harika bir fikirdir, çünkü o zaman muhtemelen scooter’ınızdan en çok düşeceksiniz. Dizler ve dirsekler düştüğünüzde en savunmasız vücut parçalarıdır ve pedler ciddi bir kırılmayı önleyebilir. Ve yine, kesinlikle size bazı ekstra harika puanlar ekleyecekler.

Kilit

Scooter’ınızı veya bisikletinizi çaldırdıysanız veya bu durum birçok kez olduysa, o zaman güçlü ve güvenli bir kilidin önemini bileceksiniz. Burada sizin için bazı kötü haberlerim var. Her kilit atlanabilir. Kararlı hırsızlar onu kırabilir, kesebilir, dondurabilir, hackleyebilir, kara büyü kullanabilir ya da tatlı tatlı konuşabilirler…hepimiz oldukça yaratıcı olabileceklerini biliyoruz. Neyse ki, hırsızların sadece çok küçük bir kısmı daha kaliteli bir kilidi devre dışı bırakacak kadar yetenekli. Genellikle, çoğu ciddi şekilde caydırılacak ve muhtemelen daha kolay bir hedefe geçecek ve scooter’ınızı yalnız bırakacaktır.

Bagaj veya saklama çantası

Scooter’ınızda bir bagaja sahip olmak, eğlenceli bir hobi yolculuğu ile günlük görevlerinizde yararlı bir müttefik arasındaki fark olabilir. Kesinlikle scooter’ınızda olması gereken en kullanışlı aksesuarlardan biridir. Bazı açılardan, bir bagaj sepetten daha iyi olabilir. Bir sepetin sahip olduğu tüm avantajlara sahiptir, ancak ekstra güvenlik için de kapatabilirsiniz. Arkaya daha motosiklet görünümlü bir sepet takmak da mümkün olabilir.

Alarm

Elektrikli scooter’ınızın zaten yerleşik bir hırsızlık önleme alarm sistemine sahip olma ihtimali düşüktür. Olmazsa, bu sizi çok fazla gönül yarasından kurtarabilecek harika bir ucuz yatırımdır. Burada bir darboğaz var ve bu da scooter’ınızın kumandası. Bu tür bir aygıtla çalışabilmesi için uzaktan başlatmayı desteklemesi gerekir.

Dönüş sinyalleri

Çoğu scooter dönüş sinyalleri ile gelmeyecek. Bu sizin için önemliyse ve doğru seçimi yaptıysanız, ek dönüş sinyalleri almak zorunda kalmazsınız. Bu öğeyi önerilen listeye dahil etmememin nedeni, gerçekten bu kadar katkıda bulunmamasıdır. Elbette, fazladan olması harika, ama gerçeği söylemek gerekirse, çok az insan scooter’ınızdaki dönüş sinyallerini fark edecek. Her neyse, eğer tamamen güvenlikle ilgiliyseniz, bunlar iyi bir ektir.

En iyi elektrikli scooter aksesuarları
En iyi elektrikli scooter aksesuarları – Xiaomi elektrikli scooter aksesuarları
  • Scootersan Elektrikli Scooter Telefon Tutucu

  • Walkerbug Universal Elektrikli Scooter Çantası Xiaomi

  • Xiaomi Elektrikli Scooter Fren Kolu Kılıfı

Kanca

SAP üzerindeki küçük kanca çok kullanışlı küçük bir özelleştirme olabilir. Çantalarınızı ve hatta sırt çantanızı, çantanızı veya diğer asılı eşyalarınızı asmak için çok uygun bulacaksınız. Birçok popüler scooter’ın SAP üzerinde bir kanca ile gelmesi nadir değildir. Bazı scooterlarda, kanca aslında katlama mekanizmasının bir parçası olacak ve arka çamurluğa bağlanmak ve katlandığında scooter’ı kilitlemek için kullanılacaktır.

Ayna

Bir ayna (veya iki), özellikle çok fazla trafikte geziniyorsanız veya çok fazla gidip geliyorsanız, scooter’ınız için çok kullanışlı, ancak çok ucuz bir aksesuar olabilir. Bir veya iki ayna ile birlikte gelen bazı scooterlar var. Ancak, çoğu yok. Bu eşya ile acele etmenize gerek yok. Scooter’ınızı bir süre deneyin ve arkanızı kontrol etmek için başınızı sürekli çevirmeniz gerekip gerekmediğine bakın. Bunu yaparsanız, aynalar muhtemelen scooter’ınız için harika bir yatırım olacaktır.

Telefon tutacağı

Bu size çok zaman kazandıracak, kol hareketi yapacak ve muhtemelen sürüş sırasında çıkardığınızda telefonunuzun elinizden kaymasını önleyecek oldukça kullanışlı bir aksesuardır. İlk olarak, sürüş sırasında telefonunuza bakmanın gerçekten kötü bir fikir olduğunu bilmelisiniz. Eğer sorumlu bir biniciyseniz ve bunu asla yapmazsanız, iyi! Bununla birlikte, çoğumuz gibiyseniz ve telefonunuza 7/24 erişime ihtiyacınız varsa veya sadece bir harita, scooter uygulaması veya sürüş sırasında kullanışlı başka bir uygulamaya sahip olmak istiyorsanız, bir telefon tutucu bir cankurtarandır.

Koltuk

Koltuklu bir scooter seçtiyseniz, bu bölümü atlayabilirsiniz. Bununla birlikte, koltuk ekleme seçeneğini gerçekten desteklemeyen bir scooter seçtiyseniz, muhtemelen bu bölümü de atlayabilirsiniz. Çerçeveyi kendiniz yüklemeyi deneyebilirsiniz, ancak bunu denemeden önce ne yaptığınızı bilmelisiniz. Aksesuar olarak bir koltuk satın almak, koltuğu destekleyebilen ancak olmayan scooterlar için ayrılmıştır. Ayrıca, eski koltuğunuz kırılmışsa başka bir koltuk almak isteyebilirsiniz.

Xiaomi elektrikli scooter aksesuarları

Xiaomi elektrikli scooter aksesuarları tavsiyelerimizde sıra. Yukarıda bir scooter üzerinde neye ihtiyacınız olabileceği ile alakalı sizlere gerçekten tüm detayları ile uzun uzun bilgi vermeye gayret gösterdik. Yukarıdaki bilgilendirmeleri ve önerileri okuduktan sonra artık scooter’ınız üzerinde neye ihtiyacınız olup olmadığı ile alakalı tam bir bilgi sahibi olabileceksiniz.

Şimdi ise xiaomi elektrikli scooter aksesuarları konusunda bazı ürün önerilerimize kısaca göz atmak ve sizlere güvenilir ürünler konusunda da tavsiyeler vermek istiyoruz. Bunların hepsinin en iyi elektrikli scooter aksesuarları olduğundan emin olabilirsiniz. Ekibimiz büyük bir özenle incelemesini yaptı ve sizler için xiaomi elektrikli scooter aksesuarları listesini meydana getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top