Close

Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucu

Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucu

Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucu

Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucuları hakkında detaylı bilgi almak İçin hoş geldiniz! Günümüz teknolojisinde teknolojik cihazların artmış olması ile beraber akıllı cep telefonlarının kullanımı da oldukça yaygınlaştı. Akıllı cep telefonlarının kullanımının yaygınlaşması ile beraber telefon kullanıcılarının büyük yardımcıları olan cep telefonu aksesuarları da kullanılmaya başlandı. 

Sık sık araba ile seyahat eden ve sürekli cep telefonu ile meşgul olması gereken kişilerin en çok tercih ettiği cep telefonu aksesuarlarından bir tanesi araç içi telefon tutuculardır. Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucu günümüzde hemen hemen her arabada bulunuyor.

Araba içerisinde cep telefonuna ulaşmak her zaman kolay olmuyor. Ayrıca araç içinde cep telefonu ile uğraşmak ve telefonla konuşmak maalesef güvenli değildir. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için üretilen uygun fiyatlı araç içi telefon tutucuları ihtiyaca ve cep telefonu modellerine göre çeşitlilik gösterebilir. Araç içi telefon tutucuların mıknatıslı modelleri mevcuttur. 

Bu modeller ekonomik olarak uygun fiyatlı ve kullanım olarak pratiktir. Bu telefon tutucuları cep telefonunuzun arkasına yapıştıracağınız küçük bir mıknatıs ve arabanın içine yerleştireceğiniz metal parçası ile araç içine tutturarak kullanım sağlayabilirsiniz. Bu metal, cep telefonunuzu sabit tutarak telefonunuzu elinize almadan kullanabilmenizi sağlar.

Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucuların çeşitleri arasında kendi telefonunuza uyumlu olan modeller de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra her telefona uyumlu olan araç içi telefon tutucular da mevcuttur. Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucu modelleri arasında yer alanlardan bir tanesi de araç içine monte edilen modeller de mevcuttur.

Bu modelleri arabanın içine yerleştirip telefonunuzu tutturabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu modellerin şarj etme özelliği olanları da mevcuttur. Şarj etme özelliği bulunan araç içi telefon tutucuların üzerine telefonunuzu bıraktığınızda otomatik olarak cep telefonunuzu şarj etmeye başlar.

Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucuları navigasyon cihazına ihtiyacınız olmadan rotanızı ve yol durumunu cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Bunun yanı sıra cep telefonunuzu elinize almadan telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Bu şekilde elleriniz serbest olacağı için trafikteki güvenliğinizi tehlikeye sokmazsınız. 

Araç içi telefon tutacağı seçerken dikkat etmeniz gereken şeyler öncelikle ihtiyacınıza hangisinin uygun olup olmayacağıdır. Araç içerisinde cep telefonunuzu şarj etme ihtiyacı duyuyorsanız şarj özellikli telefon tutacaklarını tercih edebilirsiniz. Eğer araç içerisinde görsel olarak fazla yer kaplamasını istemiyorsanız mıknatıslı modelleri tercih edebilirsiniz.

Kaliteli araç telefon tutucuları

Kaliteli araç telefon tutucuları neler? Araç içi telefon tutucu, sürücülerin yollarda ki en büyük yardımcılarından birisidir. Çünkü araç sürücüleri yolculuk esnasında telefonlarını nereye koyacaklarını çoğu zaman kestirememek tedbirler. Bu nedenle gelen aramaları cevaplandıramamakta veya navigasyon takibi yapamamaktadırlar. Tüm bu sorunlara çözüm niteliğinde olan kaliteli araç telefon tutucuları sizler için tasarlanmıştır.

Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucu
Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucu
 • OKMORE Araç İçi Telefon Tutucu platoon araç telefon tutucu
 • Streak Araç Içi Telefon Tutucu Vakumlu Ultra 360 Ayarlanabilir Universal BW3620
 • HİMO Vlike Vl-4 Vatuzlu Araç Içi Telefon Tutucu VLİKE-VL321

Günümüzde hepimiz işlerimizin büyük bir bölümünü telefonlardan yürütmekteyiz. Araçlarımızda da bu durum çoğunlukla geçerlidir. Telefona bakarak veya konuşarak araç kullanmak büyük riskler taşımakta ve zor olmaktadır. Telefonun göz önünde sabit olarak durması tüm araç sürücülerinin işini kolaylaştıracak bir durumdur. Bu ihtiyaca binaen üretilen telefon tutucular herkes tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. 

Kullanımı oldukça basittir ve fazla yer kaplamamaktadır. Araç içinde telefonunuzun durmasını istediğiniz yere telefon tutucuyu sabitlemeniz yeterli olacaktır. Kaliteli araç telefon tutucuları ile uyumlu olan bu ürün yolculukta en büyük yardımcılarınızdan birisi olacaktır.

Her ne kadar araç içinde telefon kullanmanın büyük riskleri olsa da araç telefon tutucular sayesinde artık akıllı telefon kullanıcıları güvenli bir şekilde konuşma, iletişim kurma ve müzik dinleme gibi işlevleri gerçekleştirirken aynı zamanda navigasyon özelliğinden de faydalanabilir.

Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucu
Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucu
 • Kılıfreyonum Araba Içi Mıknatıslı Telefon Tutucu TOPTUTUCU
 • Kılıfreyonum Araç Içi Vantuzlu Mıknatıslı Cam Ve Torpido Üstü Uzayabilen Telefon Tutucu Tutacağı MKN38
 • NovStrap Dikiz Aynası Telefon Tutucu Araç Içi Dikiz Aynasına Takılan Uzunluk Ve Açı Ayarlı Telefon Tutucu

Araç İçi Telefon Tutucu Modelleri 

Telefon tutucuların mıknatıslı ve araç içine monte edilme özelliklerine sahip 2 adet modeli bulunmaktadır. Kullanıcılar tarafından her ikisi de tercih edilmektedir. Burada ki seçim tamamen kullanıcın zevkine ve amacına göre belirlenmektedir. Mıknatıslı telefon tutucu modeller, şık görüntüleri ve kullanışlı durumları ile araç içinde hoş durmaktadır.

Telefon arkasına yapıştırılacak küçük bir adet mıknatıs ve araç içinde arzu ettiğiniz yere koyabileceğiniz metal bir yüzey bulunmaktadır. Telefona takılan mıknatıs ayrıca telefonu diğer metal yüzeylere sabitlemek içinde kullanılabilir. Zarif tasarımı sayesinde araç içinde göze kötü görünmeyecek şekilde aksesuar olarak durabilir. Her model telefon ile uyumlu olarak tasarlanmışlardır.

Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucu
Uygun fiyatlı araç içi telefon tutucu
 • i-Stone I Stone V Tipi Ayarlı Araba Telefon Tutacağı Siyah 6297001889107
 • Techmaster Kontrol Paneli Araç Göğsü Telefon Tutucu Tutacağı Tüm Modeller 80969
 • Spigen Evrensel Manyetik Araç Tutacağı Tüm Cihazlara A200 Black SGP11583


Kaliteli Araç Telefon Tutucuları Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Neredeyse hepimiz araçlarımızı sürerken navigasyon, konuşma veya müzik dinlemek için telefonlarımızı kullanıyoruz. Araç içi telefon tutucular, yolculuğumuzu daha güvenli kılan araçlar ancak uygun olanı bulmak biraz vakit alabilir.

 • Telefonu sağlamca tutmalı, ani hızlanma veya sarsıntı durumlarında bile telefonu düşürmemeli ya da çok sarsmamalı. Hem dikey hem yatay olarak kullanılabilmesi, farklı açılara kolayca ayarlanıp, o açıda sabitlenebilmeli.
 • Telefonunuz ve tutucunuz, bir yandan kolayca görebileceğiniz ve ulaşabileceğiniz, diğer yandan da görüş alanınızı kaplamayacak şekilde monte edilebilmeli.
 • Telefon tutacağı, telefonunuza boyut, taşıma limitleri ve mıknatıslı bir model seçeceksiniz manyetik olarak uygun olmalıdır.
 • Telefon, telefon tutucuya, sürüş güvenliğini tehlikeye atmayacak şekilde konumlandırılıp, kolayca alınabilmeli. Sürücü, tek elini kullanarak, gözünü yoldan ayırmasına gerek kalmadan, telefonuna erişebilmeli.
 • Son olarak malzeme kalitesine güvenebilmelisiniz, piyasadaki birçok ürün yorumlarından anlaşıldığı üzere birkaç gün içinde çöpe dönmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top