Close

En iyi 6 eyeliner

En iyi 6 eyeliner

En iyi 6 eyeliner

En iyi 6 eyeliner hangisi? Çok fazla kafa yormamanız gereken bazı makyaj ürünleri var ama eyeliner bunlardan biri değil. Sonuçta, kötü bir eyeliner çekmek neredeyse imkansız. Çok kuru, çok soluk, çok çabuk tükenen, çok kalıcı dövme yapan, çok kolay aktarılan ya da o kadar belirsiz olabilirler ki, herhangi bir tüylü kedi gözü veda öpücüğü öpücüğü verebilirsiniz.

O zaman sadece bir eyeliner ile hayatta gezinmenin imkansızlığı var. 60’ların rüya kızına beyaz olmadan hizmet edemezsin. Karbon siyahı bir su hattı gerekliliğidir. Harika bir kalem olmadan kirpik sıkma ve suya dayanıklı siyah sıvı olmadan kedi gözü olmaz. Makyajsız makyaj yapmaya çalışmak, optimum kahverengi tonunu gerektirir ve iyi bir jel astarın masaya ne getirdiğine başlamamıza gerek yok. En iyi 6 eyeliner hangisi?

Tabii ki, her eyeliner ihtiyacını karşılayacak en iyi ürünü bulmak zorlu (ve pahalı) bir süreç olabilir, bu yüzden sizi ve cüzdanınızı deneme yanılmadan kurtarmak için en iyi eyelinerlerin en iyisini bir araya getirdik. Güzel olan gözlerinizi daha da güzelleştirmek için en iyi 6 eyeliner listemize göz atmayı unutmayın!

Eyeliner nasıl çekilir?

Eyeliner nasıl çekilir? Eyeliner, gözlerinizin öne çıkmasına veya daha büyük görünmesine yardımcı olabilir ve hatta şeklini değiştirebilir. Daha önce hiç eyeliner sürmemiş olsanız bile, makyajınızı bir sonraki seviyeye taşımak için biraz pratik yapmanız yeterli!

Mükemmel kanatları çizmek veya göz kalemi ile gözlerinizin güzelliğini vurgulamak oldukça zorlu bir iştir. Tabii ki, profesyoneller her seferinde oyunu başarır. Ancak yeni başlayan biriyseniz, kesinliği sağlamak için biraz pratik yapmanız gerekebilir. Eyeliner nasıl çekilir? Bu nedenle, eyeliner’ı mükemmel şekilde uygulama konusunda adım adım bir eğitimle size yardımcı olmak için buradayız. Peki, ne bekliyorsun?

Eyeliner Çeşitleri

Gel Eyeliner:

Bu ilk başta korkutucu görünse de, o kedi gözlerini seviyorsanız, muhtemelen en iyi arkadaşınız olacak. Ben, bir kere, onun üzerine yemin ederim. Genellikle tencerelerde gelirler, bu yüzden bunun için bir fırça kullanmanız gerekecek. Maybelline’den Eye Studio Kalıcı Drama Jel Eyeliner’ı şiddetle tavsiye ederim.

Sıvı Eyeliner:

Hassas uygulama için sıvı eyeliner en iyisidir. Bu astarlar, son derece ince ve hassas bir daldırma fırçasına sahip küçük bir şişe benzeri şişe ve keçe uçlu bir işaretleyici tipi kalem olmak üzere iki tür ambalajda gelir. Yeni başlayan biriyseniz, ikincisine gitmenizi öneririm. Too Faced’in Sketch Marker Liquid Art Liner, keçeli astar için iyi bir seçimdir.

Pencil Eyeliner:

Bu tür eyeliner genellikle hepimizin ilk başladığı şeydir. Su hattını hizalamak ve ayrıca dumanlı bir görünüm oluşturmak için en iyi şekilde kullanılır.

Eyeliner Mükemmel Bir Şekilde Nasıl Uygulanır?

Adım 1: Gözlerinizi Hazırlayın

Bu oldukça gözden kaçan bir adım ama aslında en önemli adım. Yüzünüzü temizledikten sonra yüz için nemlendirici ve göz çevresine göz kremi sürün. Göz kremi, erken kırışıklara yardımcı olur ve bölgenin yakınındaki herhangi bir kızarıklık veya renk değişikliğini giderir.

Adım 2: Temiz Bir Temelle Başlayın

Eşit ve temiz bir taban elde etmek için göz kapağınıza, göz altlarınıza ve her türlü göz makyajının yapılacağı genel göz çevresine az miktarda göz astarı uygulayın. Astarın ana görevi cildi daha pürüzsüz hale getirmek ve böylece makyajı daha kolay uygulamaktır . Bu size kusursuz bir sonuç verir ve ayrıca makyajı uzun süre yerinde tutar. Göz kapağının üstüne ve göz altlarına bir kapatıcı uygulayın. İyice karıştırın ve bir ayar tozu ile sabitlediğinizden emin olun.

Adım 3: Uzaklaşın!

Şimdi ana kısım geliyor – eyeliner. Yanında gelen fırçayı kullanabilir veya bir tane satın alabilirsiniz. Kirpiklerinizin üzerinde bir çizgi ile başlayın. Küçük çizgiler ve vuruşlar kullandığınızdan emin olun. Onu inşa etmek her zaman daha iyidir. Çok kalın yaparsanız ortalık karışabilir, bu nedenle vuruşları küçük tutun. Bir gözünüz tatmin olduğunda, diğeriyle aynı şeyi yapın. Mümkün olduğunca simetrik tutmaya çalışın.

Adım 4: Çıkarın!

Sadece göz kapağındaki eyelinerda asla duramam. Sanırım onu ​​dışarı atmak gibi istemsiz bir tepkim var. Bir şekilde beni tamamladığını hissediyorum. Tamam, bu görünümü nasıl elde ettiğinize devam edin. Doğru açıyı bulmanın püf noktası, alt kirpik çizgisinin doğal çizgisini takip etmektir. Alt kirpik çizginizden bir çizgi uzarsa, astarınızın dışarı çıkması gereken yer burasıdır. Çizginin haritasını çıkarın ve yavaşça doldurun. İlk başladığınızda bununla zaman ayırın, çünkü batırırsanız baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Adım 5: Görünümü Bitirmek!

Astarınızı başarılı bir şekilde çıkardıktan sonra (tebrikler sırada!), Alt kirpik çizginizi (sadece dış yarısında) bir kalem kalemi ile çizebilir ve lekeleyebilirsiniz. Biraz maskara uygulayın ve bitirdiniz!

Mükemmel eyeliner seçimleri

Maybelline Hyper Precise Eyeliner

Kozmetik konusunda dünya devi olan Maybelline’in Hyper Precise eyeliner modeli, kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye ediliyor. Kolay bir şekilde kullanılabilen ürün, özel olarak tasarlanmış ucu sayesinde kusursuz çizgiler çekebiliyor. Ergonomik tasarıma sahip olan eyeliner, uygun fiyatıyla listemize girmeye hak kazanıyor.

En iyi 6 eyeliner
En iyi 6 eyeliner

Beaulis Eyeliner

Yüksek renk gücüyle karşımıza çıkan Beaulis, tüm gün kalıcı olması sebebiyle tercih ediliyor. Kullanım sonrası çabuk kuruyan ürün, keçe uçlu eyeliner severlerin kesinlikle denemesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Waterproof özelliği bulunan Beaulis eyeliner bu sayede suya karşı dayanıklılık gösteriyor.

En iyi 6 eyeliner
En iyi 6 eyeliner

Flormar Disk Uçlu Eyeliner

Listemizin 3. sırasında yer alan Flormar Roll’n Go eyeliner, gün boyu kalıcı olması ve mat çizgiler çekmesi sayesinde birçok kişi tarafından tavsiye ediliyor. Ürün, yuvarlak diski sayesinde tek hareketle mükemmel sonuçlar doğurabiliyor. Bir kere kullananların tekrar kullanmak istediği bu eyeliner, sürüş esnasında veya gün içerisinde asla akma yapmıyor.

En iyi 6 eyeliner
En iyi 6 eyeliner

Golden Rose Perfect Lashes Eyeliner

Kozmetik konusunda adını duyurmayı başaran Golden Rose’in Perfect Lashes eyeliner modeli, uygun fiyatıyla listemize girmeyi başarıyor. Çabucak kuruyan yapısı sayesinde sıkça tercih edilen ürün, gözünüzde gün boyu kalabiliyor. Özel olarak tasarlanan fırçası bulunan Golden Rose, bu sayede kirpik diplerine kadar istediğiniz incelikle kullanılabiliyor.

En iyi 6 eyeliner
En iyi 6 eyeliner

Gabrini Likit Eyeliner

Likit eyeliner kategorisinde yer alan Gabrini, uygun fiyatı ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor. Anti alerjik olarak üretilen ürün, oldukça mat siyah çizgiler çekebiliyor. 12 saate kadar kalıcılık sözü veren bu eyeliner, suya karşı dayanıklılık gösteriyor.

En iyi 6 eyeliner
En iyi 6 eyeliner

New Well Ultra Black Eyeliner

Listemizin en çok satın alınan ürünleri arasında yer alan New Well Ultra Black eyeliner, profesyonel mühendisler tarafından tasarlanan ucuyla oldukça kolay bir sürüş imkanı veriyor. Suya dayanıklı olan ürün, yaz sıcaklarında terlemeden, kış soğuklarında yağmurdan dolayı akma yapmıyor.

En iyi 6 eyeliner
En iyi 6 eyeliner

 

scroll to top