Close

En iyi 12 saç serumu

En iyi 12 saç serumu

En iyi 12 saç serumu

En iyi 12 saç serumu hangileri? Saç bakımında kullanılan bir çok ürün, saçın yapısını ve saç derisini besleyerek saçın içten dışa güçlenmesini sağlıyor. Yapılan bir çok araştırmada içeriği bakımından zenginleştirilmiş doğal ürünlerin tercih edilmesi saç için gerekli olan ihtiyaçları karşılayarak saçların daha sağlıklı uzamasını ve daha güçlü saç telleri oluşumunu sağlamaktadır ve unutmadan söylemek gerekir ki belli ürünler kesinlikle saç dökülmesini engelleyici olarak, belli ürünler de yeni saç oluşumuna destekleyici etkisi bulunmaktadır.

En iyi canlandırıcı saç serumları 

En iyi canlandırıcı saç serumlarını gelin birlikte seçelim. Saç bakım ürünlerinden biridir ve saçın ihtiyaç duyduğu bakımı yapmakla görevlidir. Silikon bazlı sıvı bir madde olan saç serumu, yorulmuş ve cansız saçların yenilenmesi için kullanılır. Koparak dökülme, tararken zorlanma, uçlardaki kırıklık gibi problemlerle uğraşıyorsanız siz de saç serumu kullanarak saçlarınıza en iyi bakımı yapabilirsiniz.

Kozmetik mağazalarında en iyi canlandırıcı saç serumları, saç uzatma serumu gibi serum türleri satılmaktadır. Reyondaki serumlardan saç tipinize göre olan serumu alıp bakım yapabilirsiniz.

En iyi canlandırıcı saç serumları ne işe  yarar diyenler için bir hatırlatma yapalım. Saç serumları saç diplerine kadar ulaşan, saçların sağlıklı uzamasına yardım eden, kepeklenme ve kırılma gibi sorunları önleyen bir bakım ürünüdür. Kadın ve erkeklerde kullanıma uygundur. Genellikle duştan sonra ıslak saça uygulanmaktadır.

Saç probleminizi doğal yöntemlerle çözmek ister misiniz? Sizlere bu sayfada en iyi canlandırıcı saç serumları hangileridir sorusunun yanıtını verdik. Bitki bazlı malzemeler kullanarak saçınızın ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri kullanabilirsiniz. En iyi canlandırıcı saç serumları listesine ulaşmak için mutlaka yazının sonuna kadar okumalısınız.

  • Alterna Bamboo Smooth Pure Kendi Oil Treatment Oil
  • Sachajuan Hair Repair
  • Kerastase Resistance Therapiste Hair Mask
  • Bumble and Bumble Repair Blow Dry
  • Tresemmé Split Remedy Split End Sealing Serum

İşlem gören, ihtiyacı olan bakımı ve nemi alamayan saç uçları kırılmaya mahkûm. Bazı hatalı uygulamalar nedeniyle saçlarımıza zarar verebiliyoruz. Düzenli kuaför randevuları ile kırıklardan kurtulmak kolay olsa da saçlarını uzun tutmak ve daima bakımlı görünmek isteyenler için yeni kırıkların oluşmasını engelleyecek en iyi canlandırıcı saç serumlarını bir araya getirdik. Umarım faydalı olmuşuzdur.

Kerastase Resistance Serum Therapiste

Kimyasal veya mekanik aşınma nedeniyle zayıflamış olan saçların içindeki özü yeniden inşa ederek gücünü ve dayanıklılığını geri kazandırır. 230°C’ye kadar ısıya karşı koruma sağlar. Saç tellerini güçlendirir ve dolgunlaştırır. Pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlar.

En iyi 12 saç serumu
En iyi 12 saç serumu

Schwarzkopf Bonacure Q10 Time Restore Serum

Q10 etkin seviyesi saç köklerini uyararak saç uzamasını etkileyen iki temel keratinin üretimini stabilize ederken, Nutrifiller yapısal boşlukları doldurarak saça gücünü yeniden kazandırır.  Chitosan ve Panthenol içeriği ile saç derisinin nemini dengeler, gerginliği azaltır ve saç derisinin doğal bariyerini geri kazanmasına yardımcı olur. En iyi 12 saç serumu Listemizin vazgeçilmezidir.

En iyi 12 saç serumu
En iyi 12 saç serumu

Aveda Nutriplenish Çok Amaçlı Saç Bakım Yağı

Saç bakım serumu kadar etkili olan bu ürünün 100% doğal içerikli formülü 5 farklı konsantre yağ içerir ve tüm saç tiplerini derinlemesine nemlendirir ve parlaklık katar. İhtiyaç duydukça kullanılabilen bu kür ile saç kaybolan nemi geri kazanır.

En iyi 12 saç serumu
En iyi 12 saç serumu

Botanic Kuru Saçlar İçin Nemlendirici Serum

Kuru ve nemini kaybetmiş saçlar için özel olarak geliştirilmiş Hindistan Cevizi Yağı ve Amino Asit Kompleksi içeren formülü saçları besler ve yumuşatır. Saç telini güçlendiren bu serum ve saçın doğal parlaklığına kavuşmasını sağlar. Yoğun nemlendirme sağlar. Kırık saç uçlarını onararak, saç görünümünü düzeltir. Kuru ve nemini kaybetmiş saçlar için günlük kullanıma uygundur.

Saçı ağırlaştırmaz. Hayvansal kaynaklı bileşenler içermemektedir. %100 vegan içeriği uluslararası akredite laboratuvarlarda kanıtlanmış ve sertifikalandırılmıştır. En iyi 12 saç serumu listemizin en favorisidir 

En iyi 12 saç serumu
En iyi 12 saç serumu

Mutis Saç Bakım Serumu

Mutis Saç Bakım Serumu zengin botanik içeriği sayesinde saçlara derinlemesine nüfuz eder. Günlük kullanımda saçın daha hacimli görünmesini, göz alıcı bir parlaklık kazanmasını sağlar. Düzenli kullanımda saç yoğunluğunu arttırır, hızlı uzamasına yardımcı olur. Bileşimindeki procopil ile, yıpranmış saç uçlarının yeniden yapılanmasını sağlarken saçı dış etkenlere karşı korur. İçeriğindeki bitkisel protein ve minarellerle saçları besler.

En iyi 12 saç serumu
En iyi 12 saç serumu

MisBahçe Onarıcı Saç Bakım Yağı

Saç bakım serumu kadar etkili olan bu üründe A ve E vitaminleri, argan yağı, zeytinyağı, ipeksi yumuşaklık katan, doymuş yağ asitleri açısından zengin Hindistan Cevizi yağı, saçları besleyen tatlı badem yağı, nemlendirici Shea yağı, saçı kökten güçlendiren biberiye yağı, dengeleyici Ylang Ylang ve besleyici lavanta yağı bulunuyor. Bu bakım yağı renklendirme, ısıyla şekillendirme ve yıpranmanın bir sonucu olarak saçınızdaki hasarlı bağları kalıcı olarak yeniden oluşturur.

En iyi 12 saç serumu
En iyi 12 saç serumu

Insight Hair Repair Complex Onarıcı Serum

Saç kırıklarının tamir edilmesini sağlar. Saçlarınızın yumuşak ve parlak olmasını sağlar. Yüksek ısıya ve neme karşı saçlarınızı korur. Kuşburnu yağı ile saçlarınızı yeniler ve korunmasına yardımcı olur. Ebegümeci, hatmi ve calendula özleri ile saçlarınızın onarılmasına yardımcı komplex içerir. En iyi 12 saç serumu listemizin en keyifli ürünüdür..

En iyi 12 saç serumu
En iyi 12 saç serumu

Yves Rocher Yıpranmış Saçlar için Kırılma Karşıtı Serum

Saça tüm ihtiyacı olan bakımı sunan kırılma karşıtı serumun formülündeki Organik Agav, saç köklerinin derinlemesine beslenmesine yardımcı olur. Organik Jojoba yağı ise; saç tellerinin onarılmasını sağlar, saçın kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur. 230 dereceye kadar saçları ısıdan korur.

En iyi 12 saç serumu
En iyi 12 saç serumu

Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saç Bakım Serumu

Taranması zor, kuru ve hasar görmüş saçları korur. Saç kırılmalarını önlemek ve yapılandırmak için enzimlerden oluşan bakım bileşeni, ilk kullanımdan itibaren gözle görülür fark yaratır.  Sod enzimi, pamuk çiçeğinden elde edilen enzimler ve küçük tahıllar sayesinde saçı en iç katmanına kadar besler ve yapılandırır. 5.0 pH değeriyle cildi yormaz.

En iyi 12 saç serumu
En iyi 12 saç serumu

Urban Care Makademya Yağı&Keratin İçeren Yoğun Nemlendirici & Onarıcı Saç Serumu

Makademya yağı ile keratin içeren, yoğun nemlendirici ve onarıcı saç bakım serumu, işlem görmüş ve yıpranmış saçlar için geliştirilmiştir. İşlemlerden dolayı yıpranan, zarar gören ve canlılığını kaybeden saçların onarımını sağlar. Canlı ve sağlıklı görünümü geri kazandırır. İçerdiği özel aktiflerden oluşan kompleks onarıcı tabaka oluşturur ve saçları çevresel hasarlara karşı korur. Elektriklenme ve kabarmayı önler.

En iyi 12 saç serumu
En iyi 12 saç serumu

Botanica Comfort Yavaş Uzayan ve Yıpranmış Saçlara Özel Argan Bakım Yağı

Argan yağının içeriğinde bulunan Omega 9, Omega 3 ve E vitamini ile saçı kökten uca besler, güçlendirir ve hızlı bir şekilde uzatırken saçların kırılmasını önler. Saçı doğal olarak nemlendirir, karışmasını engelleyerek taramada kolaylık sağlar.

Özellikle uzun saçlarda saç taramada ve kurutmada meydana gelecek koparak dökülmeleri en aza indirger. Zor şekil alan saçları kolaylıkla şekillendirmeye yardımcı olur. Saçları UV ışınlarından gelen zararlı etkilere karşı korur. Aşırı yağlanan saçlarda sebum seviyesini dengeler.

En iyi 12 saç serumu
En iyi 12 saç serumu

Skinfood Argan Oil Silk Plus Kıvırcık Saçlar İçin Saç Bakım Serumu

E vitamini zengini Fas Argan yağı ve ipek özütü içeren formulü ile, özellikle kuru, yıpranmış, kırılgan ve solgun saçlarınızı sağlıklı, parlak ve ışıl ışıl görünüme kavuşturan muhteşem bir saç bakım serumu.

En iyi 12 saç serumu
En iyi 12 saç serumu

 

scroll to top