Close

İktidar hapı kullanmak

İktidar hapı nedir, ne işe yarar?

İktidar hapı son dönemlerde oldukça kullanımı artmış olan cinsellik üzerine üretilmiş bir haptır. Bu hapı kullanan erkeklerin kullanma sebebi ise sevişme sırasında yaşadıkları sertleşme sorunudur. Bunun bir çözümü olarak geçici süreliğine bu durumu ortadan kaldırmaya yarayan bu iktidar hapı hakkında kullanıcılar daha çok bilgiye sahip olmalıdırlar.

İktidar hapı nedir?

İktidar hapı son dönemlerde kullanımı özellikle de yaşı 35 üzeri olan erkeklerde kullanımı yaygınlaşmış bir cinsel destek hapıdır. Bu hapın kullanım amacı ise sevişme sırasında erkeklerde yaşanabilecek penis sertleşmemesi sorununu ortadan kaldırmaktır. Bu probleme halk arasında iktidarsızlık denmektedir ve ilerleyen aşamalarında erekte olamama gibi birtakım sorunlara yol açabilmektedir. Aynı zamanda erkeklerde psikolojik bir çöküntüye sebep olabilir. Bu gibi durumları önlemek için iktidar hapı adını verilen bu hap giderek yaygınlaşmıştır. 

İktidar hapı kullanım dozajı ne seviyede olmalıdır?

İktidar hapı kullanımı öncesinde kesinlikle doktordan tavsiye alınmasını gerektiren konulardan biridir. Bu hap için uygun olmayan değerlerde kullanım, vücudun sağlığını kötü etkileyebileceği gibi ani ölümlere de sebebiyet verebilmektedir. Kullanım öncesinde ise yaşanılan sertleşme sorununun büyüklüğü tespit edilmeli ve buna uygun derecede yüksek dozajda kullanılmalıdır. Yani sertleşmede fazla güçlük yaşamıyorsanız düşük dozajda, yaşıyorsanız yüksek dozajda kullanmanız gerekmektedir. 

Erkekler arasında bu hapın biraz daha yaygın olmasını sağlayan sebeplerden bir diğeri ise erkeklerin sevişme esnasında performansı üstte tutmak ve birden fazla kez orgazm olma isteğidir. İktidar hapı cinsel ilişkide uzun bir süre yüksek bir performans vadederken uzmanlar tarafından bu niyetle kullanılması pek uygun görülmemektedir. Bunun sebebi ise ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlara yol açabilecek olmasıdır.

İktidar hapı kullanmanın zararları nelerdir?

İktidar hapı yaşı ilerlemiş erkek bireyler tarafından daha fazla kullanılmaktadır fakat bu çok da doğru bir davranış değildir. Bunun sebebi ise bu tarz hapların vücudun performansını bir anda arttırıyor olmasıdır. Yaşlanmış bedenlerin bunu kaldırma şansı çok daha düşük olacağından kullanılan dozajın olabildiğince düşük tutulması tavsiye edilmektedir.

Bütün erkekler için de birtakım sorunlar oluşturmaktadır. Fazla dozda kullanıldığı takdirde ileride yüksek oranda cinsel sorunlara yol açabilmekte ve kullanım sonrası kasıkta yüksek miktarda ağrı bırakabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top