Close

Oral Seksin Püf Noktaları

Seks, çiftler arasında ilişkiyi canlı tutan bir aktivitedir. Seks yapma sıklığınızın yanında seks pozisyonu ve seksi nasıl yaptığınızda alacağınız zevk açısından önem taşır. Uzun süreli ilişkilerde partnerlerin birbirlerine olan heyecanlarını canlı tutabilmeleri, farklı deneyimler yaşamaları ile mümkün olur. Partnerinize güvenin ve kendinizi onun kollarına bırakın. Zevkin doruklarına çıkabilmek için birbirinizin isteklerini dinleyin.Ancak  partnerinizin onay vermediği bir şey için onu asla zorlamayın. Sağlıklı bir cinsel ilişkinin temel taşları bunlardır. Cinsel ilişki sırasında deneyebileceğiniz pek çok farklı pozisyon vardır. Oral seks de bunlardan biridir. Partneriniz ile oral seksi denemeden önce, mutlaka onun da istediğinden emin olmalısınız. Böylece karşılıklı zevk almanız kaçınılmaz olur. 

Oral Seks Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sadece oral seks değil, cinsel ilişki sırasında hijyene mutlaka önem vermelisiniz. Partneriniz ile sağlıklı bir cinsel deneyim yaşayabilmek için kendinizi temiz tutmalısınız. Cinsel ilişki öncesi duş almayı ritüellerinizin arasına eklemenizi öneririz. Ayrıca güzel kokulu ve afrodizyak etkisi yaratacak bir parfüm sıkmak da hoş bir detay olur. Güzel kokular her zaman insanları cezbeder. Karşınızda istekli bir partner görmek de seks sırasında alacağınız zevki iki katına çıkarır. Oral seks sırasında bir diğer dikkat etmeniz gereken şey de partnerinizin bu pozisyondan hoşlanıp hoşlanmadığından emin olmanızdır. Herkes, her pozisyondan aynı keyfi alamayabilir bu konuda açık olup konuşmak ve emin olmak sizi rahatlatacaktır. Partnerinizin isteklerine kulak verin ve ondan sonra yolunuzu belirleyin. Cinsel ilişkiyi başlatmanın en keyifli yollarından biri olan oral seksi, kötü bir deneyim haline getirmemek için partnerinizle ortak karar olmanız ve bu şekilde zevkin doruklarına çıkmanız mümkün olur.

Oral Seksin Püf Noktaları Nelerdir?

Oral seks yapmanın pek çok yolu vardır. Klasik pozisyonların dışına çıkarak ve farklı deneyimlere kucak açarak seks hayatınızı renklendirebilirsiniz. İlk adım olarak, karşınızdaki dinleyin. Bırakın o sizi yönlendirsin. Zevk aldığı noktaları keşfederek aldığı hazzı artırabilirsiniz. Oral seks yaparken utanmayın. Vücudunuzu rahat bırakın ve ritme kendinizi bırakın. Ayrıca partnerinizin sizi izlemesine izin verin. Oral seks sırasında izlemek zevki artıran bir diğer şeylerden biridir. Kesinlikle aceleci olmayın. Hızlı bir ritim kimi zaman zevkli olsa da yavaş ritim daha fazla keyif verici olabilir. Seksin karşılıklı zevk alarak yapılması gereken bir şey olduğunu unutmayın. Oral seks sırasında ne yaptığınız kadar, partnerinizin hareketlerini izlemek de önemlidir. Yüz ifadesinden yaptığınız şeyden zevk alıp almadığını görebilirsiniz. Aralıklı olarak göz teması kurarak karşınızdakinin zevk aldığından emin olmalısınız. Ayrıca ellerinizi kullanmaktan da çekinmeyin. Yaptığınız şeyin adı oral seks olabilir ama ellerinizi de kullanmanın hazzı ikiye katlayacağından emin olabilirsiniz. Belirli sürelerle ağzınızı ve ellerinizi kullanarak partnerinizi adeta bulutların üzerine çıkarabilirsiniz. Yavaş bir ritim ile başlayarak, partnerinizin tepkilerine göre ritmi artırabilirsiniz. Böylece daha fazla uyarılma sağlayabilir ve onu mutlu sona ulaştırabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top