Close

Koç erkeği ile çıkmak

Koç erkeği ile çıkmak

Koç erkeği ile çıkmak

Koç erkeği ile çıkmak nasıldır? Biriyle ilk çıkmaya başladığınızda keşfedilmesi gereken birkaç temel şey var. O nereli? Yaşamak için ne yapıyor? Oh, ve kesinlikle , onun doğum günü ne zaman? Bu sadece “doğum günün kutlu olsun :)” metnini ne zaman göndereceğinizi hatırlamak için değil! Potansiyel bir boo’nun burcunu bilmek, davranışını anlamada gerçekten yardımcı olabilir.

Astroloji, kişilik özelliklerini, evcil hayvan huylarını ve evet, hatta flört kalıplarını parçalamamıza yardımcı olur. Onun işaretine bakmak ve sizinkinin onunkiyle nasıl çalıştığını görmek eğlenceli ve bilgilendirici olabilir.

Sadece bir Koç erkeği hakkında hayal kuruyorsanız, onu yönlendirmenize yardımcı olmak için buradayız. Bu ateşli koçlar iddialı, rekabetçi ve biraz fazladan ama gözünüz korkmasın – onların da gerçekten yumuşak bir yanları var. Koç erkeği ile çıkmak nasıldır?

Neyse ki astroloji, kişilik özelliklerini, evcil hayvan kabuklarını ve çok daha fazlasını deşifre etmemize izin veriyor. Ve bize güvenin, bir Koç erkeğinin başlangıçta fark ettiğinizden çok daha fazlası var. Koç erkeği ile çıkmak nasıldır? Yani, erkeğiniz 21 Mart ile 19 Nisan arasında doğduysa, bir tedavi içindesiniz, ancak herhangi bir işarette olduğu gibi, dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var.

Koç erkeği ile çıkmak
Koç erkeği ile çıkmak – Koç erkeği ile çıkmak

Doğum Günü: 21 Mart – 19 Nisan

Modalite: Kardinal

Öğe: Ateş

Yönetici gezegeni: Mars

Temsil eden: koç

Anahtar Kelimeler: Cesur, hırslı, vahşi, heyecan verici, enerjik, rekabetçi, meraklı, azimli, tutkulu, oyuncu, iddialı, rekabetçi, ekstra

Aşk marşı: Lady Gaga’dan “Love Game”

Ünlü Koç erkekleri: Lil Nas X, Paul Rudd, Chance the Rapper, David Oyelowo, Ewan McGregor, Michael Fassbender, Pharrell Williams, Conan O’Brien, Eddie Murphy, Seth Rogen, Hayden Christensen, Robert Downey Jr., Big Sean.

Koç erkeği ile çıkmak
Koç erkeği ile çıkmak – Koç erkeği ile çıkmak

KOÇ ERKEĞİ İÇİN EN İYİ EŞLEŞMELER

Ateş burçları olan Aslan ve Yay, Koç’un yüksek tempolu yaşam tarzına, sağlıklı rekabet sevgisine ve gerçekten eşsiz kişiliğine bayılacak. Aynı element olan bu yangın işaretleri, birbirleriyle sürtünmesiz uyumluluğa sahiptir ve büyük olasılıkla iyi geçinirler. Koç, özellikle Yay’ın maceracı doğasına ve Aslan’ın dramatik yeteneğine ilgi duyuyor. Çift ateş burcu çifti asla sıkılmaz!!!

Koç ayrıca İkizler’in merakını ve Kova’nın eksantrikliğini sever. Son olarak, Koç, diplomatik Terazi ile karşıtları çeken bir tarza sahiptir ( zodyakta tam anlamıyla zıttırlar. ) Ve tabii ki, kim diğerinden daha bir Koç için daha iyi bir eşleşme olabilir.

KOÇ ADAMI İÇİN EN KÖTÜ EŞLEŞMELER

Koç, Mars tarafından yönetilir, en agresif gezegendir, bu yüzden evet, herkesle anlaşamazlar. Özellikle Koç, sulu Yengeç ile çatışır . Koç’un yanlışlıkla bu hassas küçük yengeç bb’nin duygularını incitmesi çok kolay! Öte yandan Koç ve Oğlak bazı zorluklarla karşılaşabilir. Oğlak burcunun, Koç’un bulabileceği beş yıllık planlar üzerinde beş yıllık planları vardır, şey, biraz sıkıcı.

Bununla birlikte, uyumsuz Güneş işaretlerine sahip olmak, ilişkinizin mahkum olduğu anlamına gelmez – bu sadece birbirinizi gerçekten ~ elde etmek için biraz çalışmanız gerekebileceği anlamına gelir. Uyumluluk zaten Güneş burcunuzdan çok daha fazlasıdır, bu nedenle Ay işaretleriniz veya doğum haritanızın başka bir kısmı iyi örtüşüyorsa, yine de astrolojik olarak kutsanmış bir eşleşme olabilirsiniz.

Ancak doğum haritanız Oğlak burcu yerleşimleriyle dolu olsa bile, Koç burcunuzu anlamak için çaba harcarsanız – ve tam tersi – harika bir ilişkiniz olabilir. Ve, ~astrolojik gerilim~ genellikle ~cinsel gerginliğe~ yol açabilir, bu yüzden “uyumsuzluk” için söylenecek bir şey var!

Koç erkeği ile çıkmak
Koç erkeği ile çıkmak – Koç erkeği ile çıkmak

Koç erkeği özellikleri

Koç erkeği özellikleri nelerdir? Size burada koç erkeği özellikleri ile alakalı her şeyi anlatacağız. Arkanıza yaslanın ve kendinize bir kahve yapın çünkü size anlatacaklarımız var! Koç burcunun ve kişiliğine yansıyan bahar mevsiminin ilk burcudur. Doğal bir öncü ve yeni olan her şeye ilgi duyuyor, bu da ona doğuştan gelen çocuksu merakını ve yaratıcılığını kazandırıyor. Koç, her an maceraya hazır, parlak gözlü ve gür kuyruklu bir tavır takınır. Sürekli hareket halindedir ve burcunuz ne olursa olsun, doğal iyimserliği evrensel olarak çekicidir.

Kendinizi kötü hissettiğinizde Koç, sizi neşelendiren ekstra bir espresso shot gibidir. En kötü günlerinizde bile, Koç ateşi ruh halinizi iyileştirebilir ve size gülümsemek için bir neden verebilir. Burcu, iddia ve ego gezegeni Mars tarafından yönetiliyor ve bu onu çok rekabetçi yapıyor ve her şeyi kolayca kazanılması gereken bir oyun olarak görüyor. Bu yüzden, SİZ takımındayken, altınları eve getirmenize yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapar!

Koç erkeği özellikleri nelerdir? O, iyi niyetli gerçekten iyi bir insan ve bir Koç ile birlikteyken, her zaman gerçek bir en iyi arkadaşla birlikte olmak gibi. İlişkinizde tipik romantizm eksikliğini telafi eden belirli bir platonik unsur var ve masaya getirdiği kendiliğindenliğin tadını çıkarmayı öğreneceksiniz.

Kalbini kazanmak için çekiciliğini nasıl kullanacağını biliyor, ama o gerçekten tam bir tatlım. Kalp kırıcı olabilir, elbette, ama asla kasıtlı değil – sadece eğlenmeyi seviyor, bazen daha büyük resme bakıyor ve sonuç olarak biraz saf davranıyor.

Koç erkeği özellikleri nelerdir? Seks söz konusu olduğunda, her zaman harekete geçmeye hazırdır ve canlı libidosu ona, söndürülmesi neredeyse imkansız olan, ebediyen yanan bir azgınlık hissi verir. Bu, yüksek enerji seviyesi ve memnun etme arzusuyla birleştiğinde onu cinsel dinamit haline getiriyor.

Zirveye tırmansanız veya baskın bir rol üstlenseniz bile, yine de bir dereceye kadar kontrol ve katılım isteyecektir. O anın sıcağında onunla yaşadığınız yoğunluk buna değer ve nadiren (eğer varsa) daha fazlasını istemekten vazgeçiyor.

Tüm bu ateşli hisler ne kadar harika olsa da, bazı olumsuzluklar da var. Yine, zodyakın teknik bebeği olduğu için Koç, herkesin bildiği gibi muhtaçtır. Kendi başına bencil değildir, ancak belirli bir miktar şımarıklık gerektirir ve meydan okumaya hazır bir ortağa ihtiyacı vardır – düzenli olarak vereceksiniz, vereceksiniz.

Koç erkeği ile çıkmak
Koç erkeği ile çıkmak – Koç erkeği ile çıkmak

Koç’un duyguları çok fazla olabilir, bu da tutkulu aşk beyanlarına yol açar, aynı zamanda işler yolunda gitmediğinde ciddi huysuzluklara yol açar. Bir süreliğine kriz geçirecek ama neredeyse başladığı kadar çabuk bitiyor ve işler normale dönüyor. Koç erkeği özellikleri nelerdir?

Ancak, karşılığında size iyi davranmak istediğinde, bu her zaman büyük bir anlaşmadır. Koç’un sloganı “büyük ol ya da eve git”, bu yüzden senin için bir şey yapmak istediğinde anıtsaldır. Onun işareti size yatakta kahvaltı hazırlayan, işinize kocaman bir buket çiçek gönderen ve sırf canı istediği için size el yazısıyla yazılmış aşk notları veren bir işaret. Elbette, üstesinden gelmesi gereken çok şey var ve altın kalbi olmasaydı, pek çoğu Koç burcuyla uğraşmanın zorluğunu kabul edemezdi.

Koç erkeği özellikleri nelerdir? Bütün sabah yatakta size sarılacak, kanepede tembel bir Pazar gününün tadını çıkaracak veya hassas tarafını gösterecek bir işaret arıyorsanız, yanlış ağaca havlıyorsunuz. Koç burcuyla ilişki, en kötü durumda bir çocuğa bakıcılık yapmak gibidir ve arketipsel koçla kafa karıştırmak tam bir baş belasıdır!

Ancak, düşüklerle başa çıkabilirseniz, ilişkinizin yüksek noktaları inanılmaz derecede ödüllendiricidir. Koç burcuyla birlikte olmak, kendi gençlik pınarınıza sahip olmak gibidir – onun çocuksu merakı sizi birçok maceraya götürmeyi vaat ediyor, memnun etme hevesi sevimli ve sevimli ve birlikte harika anılar yaratmanız garanti!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top