Close

Uygun fiyatlı bebek arabaları

Uygun fiyatlı bebek arabaları

Uygun fiyatlı bebek arabaları

Uygun fiyatlı bebek arabaları denince akla ilk olarak yeni (veya yakında) bir anne veya baba olacak kişiler gelmektedir. Yapılacaklar listenizde çocuğunuz için en iyi bebek arabasını bulmak da dahil olmak üzere çok şey var. 

Güvenlik nedenleriyle, bebek arabasının maksimum ağırlık ve boy kapasitesine dikkat etmek her zaman önemlidir. Örneğin bazı bebek arabaları yalnızca 30 pound’a kadar olan bebekleri taşıyabilirken, diğerleri 65’e kadar ağırlayabilir

Yaş sınırına bakmak da önemlidir: örneğin, tüm bebek arabaları yeni doğanlar için güvenli değildir. Yeni doğmuş bir bebeği asla derin bir yatar koltuk veya beşiği olmayan bir bebek arabasına koymak istemezsiniz, çünkü o yaşta kesinlikle hala boyun desteğine ihtiyaç duyarlar. Değilse, boyun kontrolü daha fazla olan bir bebekle kullanmak için dört ila altı ay arasında beklemeniz gerekecek. Tabii bunun yanında en uygun fiyatlı bebek arabalarını bulmak da önemli

Bebek kıyafetleri için alışveriş yapmak teoride heyecan verici geliyor, ancak sonsuz bebek arabası incelemelerinin tavşan deliğine düştüğünüzde, gerçeklik biraz daha az heyecan verici olabilir. İnternette günlerce dolaştıktan sonra, hala bir seyahat sistemi mi yoksa bağımsız bir bebek arabası mı seçeceğinizi ve bir kuruşla dönen bebek arabasının gerçekten savurganlığa değer olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz

Ama daha fazla stres yapmayın, çünkü bebek arabası alışverişinin tüm yükünü sizin için aldık. İster gösterişli ve şık, ister basit ister ve işlevsel olsun, yeni bebeğiniz için en güvenli bebek arabasını seçme kılavuzumuzu okuduktan sonra, aileniz için en iyi en uygun fiyatlı bebek arabalarını bulacaksınız.

En iyi bebek arabaları

En iyi bebek arabaları aşağıda sizin için listeledik. Umarım ihtiyaçlarınıza en uygun bebek arabası tipini belirlemişsinizdir. Bunu yaptıktan sonra, test sürüşüne başlamak için koridorlara çıkabilir veya sadece yorumları okuyup sepetinize ekleyebilirsiniz! İşte bugün piyasadaki en güvenli bebek arabaları ve en iyi bebek arabaları markalarının listesi.

UPPAbaby Vista Bebek Arabası

Bu bebek arabası için güzel bir kuruş ödeyecek olsanız da, binlerce ebeveyn bunun her kuruşuna değdiği konusunda hemfikir. Ünlü ebeveynler bile bu şık bebek arabasına onay damgasını vuruyor, çoğu zaman magazin dergilerine yansıdı ve en iyi bebek arabaları listesinde birinci sıradan  gerçek sokak kredisi kazandı.

Uygun fiyatlı bebek arabaları
Uygun fiyatlı bebek arabaları

BOB Revolution Pro Bebek Arabası

BOB, bir bebek arabasının canavarıdır, ancak aynı zamanda oradaki herhangi bir bebek arabasının en iyi yol tutuşuna ve şok emilimine sahiptir. Bu bebek arabasının en iyi bebek arabaları arasında olmasının yanında tek bir serçe parmağınızla pratik olarak nasıl itebildiğinize şaşıracaksınız.

Uygun fiyatlı bebek arabaları
Uygun fiyatlı bebek arabaları

Britax B-Agile Hafif Bebek Arabası

Bu bebek arabası, tek elle açılıp kapatılabildiği için sadeliği ve rahatlığı ile popülerdir. Puset aynı zamanda bebek arabasıyla birlikte kullanışlı bir seyahat sistemiyle birlikte gelir.

Uygun fiyatlı bebek arabaları
Uygun fiyatlı bebek arabaları

Bugaboo Buffalo Komple Bebek Arabası

Bu tam boy bebek arabası, herhangi bir blogcu annenin sahip olması gereken en iyi bebek arabası olarak kabul edeceği gibi, üst düzey bir kullanışa sahip. Özellikler sınırsız ve renk seçenekleri şu anda ekstra paramızdan tasarruf etmemiz için yeterli!

Uygun fiyatlı bebek arabaları
Uygun fiyatlı bebek arabaları

Maclaren Mark II Bebek Arabası

Diğer şemsiye bebek arabaları dayanıksız olsa da, Maclaren kulağa lüks gelen adının hakkını veriyor ve en iyi bebek arabaları listesinde yerini koruyor bunun yanında kullanım kolaylığı ve üstün seyahat yetenekleri sunuyor.

Uygun fiyatlı bebek arabaları
Uygun fiyatlı bebek arabaları

JOOVY New Groove Ultra Hafif Şemsiye Arabası

Bu şemsiye bebek arabası, diğer bazı hafif bebek arabalarında sorun olan uzun gidonlara sahiptir. Aynı zamanda iyi idare eder ve makul bir fiyat noktasında gelir.

Uygun fiyatlı bebek arabaları
Uygun fiyatlı bebek arabaları

Baby Jogger City Select Çift Bebek Arabası

İkili bir bebek arabası arıyorsanız en iyi bebek arabaları başında, City Select ebeveynler arasında oybirliğiyle en iyi seçimdir. Bu bebek arabası, çift bebek arabaları kadar şık ve kullanımı kolaydır ve fiyatına değer.

Bugaboo Donkey2 Komple Mono Bebek Arabası

Piyasadaki en güvenli en iyi bebek arabalarından biri olan bu üst düzey lüks yolculuk, katları ile kapıdan çıkmayı çok kolaylaştıracak. Bebek arabasını bir beşik, araba koltuğu veya iki kişilik yan yana oturacak şekilde düzenleyin.

Uygun fiyatlı bebek arabaları
Uygun fiyatlı bebek arabaları

Graco Ready2grow LX

En iyi bebek arabaları denildiğinde akşam gelen bir diğer marka sürekli olarak en güvenli bebek arabası markalarından biri olarak bilinir ve her yerde güvenilir, uygun fiyatlı ürünler sunar. Bu kurulum, uzun vadeli bir seçenek isteyen birçok ebeveyn için uygun bir seçimdir.

Uygun fiyatlı bebek arabaları
Uygun fiyatlı bebek arabaları

Britax B Agile

Bu hafif seyahat sistemiyle paranızın karşılığını en iyi şekilde alın. Araba koltuğu bebek arabasına kolayca bağlanır ve gelecek yıllar boyunca alışır.

Bebek Arabası Çeşitleri

Bebek arabası çeşitleri denince sizin ve aileniz için ne tür bir bebek arabasının en iyi olduğunu bilmeden önce seçeneklerinizi karşılaştırmanız gerekir. İşte kadro. Günümüzün bebek arabası çeşitleri  aşağıdakiler de dahil olmak üzere beş temel tipte gelir:

  • Tam boy bebek arabaları: Günümüzde yaygın kullanılan bebek arabası çeşitlerinden biridir. Bebeğinizi bebeklikten yeni yürümeye başlayan döneme kadar götürecek tüm özellikleri içerir, ancak hantal ve saklaması zor olabilir.
  • Şemsiye bebek arabaları: Piyasadaki en uygun fiyatlı ve taşınabilir tür olan, ancak bebekler için çalışmayan ve yönlendirmesi daha zor olabilen hafif bir bebek arabası.
  • Koşu bebek arabaları: Çocuklarla koşmaya gitmek isteyen veya bir kuruş açıp şoku absorbe edebilen bir bebek arabasına değer veren ebeveynler için harika. Bu bebek arabaları ağırdır ve bir arabaya sığması zor olabilir.
  • Çift bebek arabası: Birden fazla çocuğa sığdırmak için mükemmel bir uzun vadeli seçenek, ancak dar alanlarda manevra yapmak ve saklaması zor olabilir.
  • Seyahat sistemleri: Araba koltuğu adaptörüne ihtiyaç duymadan bebek araba koltuğu ve uyumlu bebek arabasını bir arada almanın uygun ve uygun maliyetli yolu. günümüzde yaygın kullanılan bebek arabası çeşitlerinden biri olan seyahat sistemleri bebeğiniz büyüdüğünde yine de yeni bir araba koltuğu satın almanız gerekecek.

Her bebek arabası türünün kendine has özellikleri vardır ve birçok anne ve baba, ebeveynlik yolunda her türden birini toplar. Ancak blokta yeni bir ebeveynseniz, her türü hemen almak konusunda endişelenmenize gerek yok. Bir bebek arabası, eğer tercih ederseniz, bir veya iki olası alternatif bebek arabası ile kesinlikle yeterli olacaktır.

scroll to top