Close

Anestol Pomad

 

Anestol Pomad tipik olarak belirli bir bölgede ve dokudaki hissi azaltmak için kullanılır. Bu lokal anestezik krem, düşük maliyeti ve minimal yan etkileri nedeniyle popülerdir. Bir kez uygulandığında, anneseti hissi etki etmeye başladıktan sonra yaklaşık dört dakika sürer ve dozaja bağlı olarak etkiler yarım saat ile üç saat arasında değişkenlik göstererek sürebilir. Anestol Pomad’ın ana faydalarından biri, hızlı etki ediyor olmasıdır; cerrahi prosedürler için daha güçlü veya daha uzun etkili maddeler tercih edilebilirken, Anestol Pomad’ın hızlı etkili yapısı, bir yaradaki ağrıyı azaltmak için çok uygundur. Hatta epilasyon öncesi uygulandığında, acıyı neredeyse ortadan kaldırabilir.

Bir hastanın sistemik ağrı kesici uygulanmasına ihtiyacı olabilir; ancak Anestol Pomad uygulaması da yaraların lokal ağrısını hafifletmeye yardımcı olmak için çok etkilidir. Anestol Pomad belli bir yara üzerinde çok uzun süre kullanıldığında, kesinlikle yaraların iyileşmesine yardımcı olur. Anestol Pomad uygulanan yaraların cerrahi enfeksiyon oranı, diğer kremlere göre çok daha düşüktür.

Anestol Pomad Nasıl Kullanılır?

Bir yaradaki ağrıyı tedavi ederken, pansumana az miktarda, yaklaşık 1-2 gram Anestol Pomad uygulayın. Daha sonra, kremin sürüldüğü tarafı yaraya sürün. Viskoz yapısı nedeniyle, Anestol Pomad her tür pansumanda kullanılabilir. Pansumanın kenarına Anestol Pomad sürerek yaraya uygulayabilirsiniz. Etkisini birkaç dakika içerisinde gösterir ve ağrı kesici benzeri bir etki yaratabilir. Günlük olarak veya gerektiği kadar pansumanı değiştirin ve gerekirse daha fazla sistemik ağrı kesici uygulayın. Bu nedenle, yara bakımı için Anestol Pomad kullanmadıysanız, kullanmaya başlamayı düşünebilirsiniz. Sonuçtan oldukça memnun kalabilirsiniz.

Anestol Pomad Aşağıdakilerin Neden Olduğu Ağrının Önlenmesi ve Rahatlaması İçin Etkilidir.

Küçük cilt tahrişleri

Güneş yanığı dahil olmak üzere küçük yanıklar

Küçük kesikler

Böcek ısırığı

Doktorlar ve estetik uzmanları bu cilt uyuşturucu jeli bir dizi tıbbi ve güzellik bakımı için kullanırlar. Ama ürünün kullanımının özel durumunuz ve uygulamanız için uygun olup olmadığını doktorunuzla görüşmelisiniz.

Anestol Pomad reçetesiz satılan bir cilt uyuşturma jelidir. Çevrimiçi satılmanın yanı sıra, doktorlar (özellikle dermatologlar ve plastik cerrahlar), estetik uzmanları (elektrologlar, kalıcı makyaj sanatçıları, dövme sanatçıları), ağda salonlarında, lazer epilasyon kliniklerinde, lazerle dövme kaldırma kliniklerinde sıklıkla kullanılır. Vücudun geniş bölgelerine bu kremi uygulamayın. Bozulmamış ciltten çok daha fazla emilim nedeniyle mukoza zarlarında kullanılması önerilmez. Kırık veya iltihaplı ciltlerde kullanmamalısınız. Kulak memesinin ötesinde kullanılması önerilmez. Kullanmadan önce mutlaka ilaç prospektüsünü okuyun. Anestol Pomad, tipik olarak 3 saate kadar sürebilen bir etkiye sahip geçici bir analjeziktir. Bu uyuşma etkisi, sadece ağrı hissettiğiniz bölgedeki ağrı reseptörlerini uyuşturmaya özen gösterir. Çoğu talimat 7 gün boyunca günde en fazla 4 kez uygulamanız gerektiğini söylerken, kronik veya daha uzun süreli ağrı ile başa çıkmak için kullanılmamalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top