Close

Erkekleri Yatakta Mutlu Etmenin 15 Yolu!

erkekleri-yatakta-mutlu-etmenin-15-yolu

erkekleri-yatakta-mutlu-etmenin-15-yolu

Güçlü bir cinsel hayatın anahtarı partnerlerin birbirini karşılıklı mutlu etmesinden geçiyor. Kadınların yatakta ne istediği her daim konuşulur. Cinsel birlikteliklerinde tatmin olmak kadar partnerinin orgazm olmasıyla da zevk alan erkekleri yatakta mutlu etmenin birçok yolu var. Bazen yeni bir mekan, bazen seksi bir konuşma, bazen zevk noktasına yapacağınız güzel bir dokunuş erkeği yatakta mutlu etmek için yeterli olacaktır.

Peki erkekler yatakta ne istiyor? Erkeklerin seks fantezilerini 15 maddede toplamaya çalıştık.

Erkekler Yatakta Ne İster?

Her erkeğin seks hayatına dair özel fantezileri vardır. Bu özel fantezilerini gerçekleştiren kadınlar erkekleri yatakta son derece mutlu edebilir. Cinsel birlikteliklerinde sınırların kaldırılmasından her daim zevk alan erkeklerin yatakta mutlu hissetmek için neler beklediklerini listeledik. İşte erkeklerin yatakta bir kadından beklentileri:

Seksi Uzun Süreye Yayın
Seksi Uzun Süreye Yayın
 1. Seksi Uzun Süreye Yayın

Erkekler aslında bilinenin aksine uzun süreli cinsel ilişki yaşamaktan keyif alırlar. Yani oldu bitti olmasındansa fantezilerini gerçekleştirebileceği uzun süreli cinsellik yaşamaktan zevk alırlar. Bu nedenle kurulan fantezilere dahil olacak bir partner erkeği heyecanlandıracaktır. Ön sevişmeyi kısa tutarsanız, seks doyurucu olsa da çabuk biten bir akşam yemeğine benzetilir. Ancak ön sevişme yöntemlerinizi çeşitlendirirseniz, erkeğin yatakta mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Rahat Hissedebileceği Bir Ortam Yaratın
Rahat Hissedebileceği Bir Ortam Yaratın
 1. Rahat Hissedebileceği Bir Ortam Yaratın

Erkekler zaman kavramı kadar mekana da önem verirler. Cinsel performansını dilediği gibi sergileyebileceği geniş ve rahat bir ortam, erkeğin yatakta daha iyi performans göstermesini sağlayacaktır. Bu nedenle erkeğin zevk alması için cinsel birlikteliğin yaşanacağı ortamın kesinlikle rahat olması gerekir. Erkekler, rahatsız hissettiği bir ortamda sevişirken kendi alacağı hazzı ve eşine vereceği tatmin seviyesini düşürür.

Seksi Konuşun Ya da Çığlık Atın
Seksi Konuşun Ya da Çığlık Atın
 1. Seksi Konuşun Ya da Çığlık Atın

Erkekler yatakta seksi güçlendirecek sesler çıkarılan birliktelikler isteyebilir. Araştırmalara göre erkeklerin büyük çoğunluğunun partnerinin seks esnasında ses çıkarmasından haz aldıklarını göstermiştir. Yatakta çığlıklar atan ya da cesaret verici soluk alışverişlerinde bulunan bir partner, erkeğin seksten çok büyük keyif almasını sağlayacaktır. Ancak ses düzeyine dikkat edilmesi gerekir.  Ayrıca “Dirty Talk” olarak da tabir edilen erotik sözler ile konuşulmasından son derece zevk alan erkekler, partnerinin ses tonuyla seksi sözler ile onu tahrik etmesinden mutlu olurlar. Ayrıca partnerinin sesinden adını duymaktan da son derece haz alırlar.

Duyu Organlarına Hitap Edin
Duyu Organlarına Hitap Edin
 1. Duyu Organlarına Hitap Edin

Erkekler yatakta iyi görsellik, seksi bir ses tonu ve güzel kokudan zevk alırlar. 5 duyu organına hitap eden tüm güzellikler erkek için cinsel hazzı artırır. Öz bakımına ve kıyafetine dikkat eden bir kadın cinsellikte erkeğin aldığı zevki arttıracaktır. Çıkarılacağı kesin olsa bile seksi iç çamaşırları her erkeğin tahrik olabileceği detaylardan sadece biridir.

Yatak Odasıyla Sınırlı Kalmayın
Yatak Odasıyla Sınırlı Kalmayın
 1. Yatak Odasıyla Sınırlı Kalmayın

Erkekler sınırlardan hoşlanmaz. Bu durum partneriyle seks yaptığında da geçerlidir. Tek bir mekan ya da ortamla sınırlı kalmaktan pek de keyif almazlar. Bu sebeple birçok noktada cinselliğin başlatması onlar için heyecan vericidir. Bazen mutfak tezgahı, kimi zaman banyoda şevişme ya da hiç beklenmedik bir mekanda seksi başlatacak bir hareket, erkeğin hazzını yükseltecektir.

Sabah Seksi Onları Mutlu Eder
Sabah Seksi Onları Mutlu Eder
 1. Sabah Seksi Onları Mutlu Eder

Erkekler, kan dolaşımının hızlı olduğu ve sertleşme sorunu yaşamadıkları günün ilk saatlerini verimli geçirmekten keyif alırlar. Erkekler gecenin geç saatlerine göre daha istekli ve enerjik olduğu sabah saatlerinde daha iyi performans gösterdikleri için bundan zevk alırlar. Güne keyifli bir başlangıç yapmak her erkeği mutlu edecektir.

Onu Tahrik Etmekten Çekinmeyin
Onu Tahrik Etmekten Çekinmeyin
 1. Onu Tahrik Etmekten Çekinmeyin

Erkekler yatakta onu tahrik eden kadınlardan hoşlanır. Herhangi bir şey olmasa bile sevişmek istediğinizi ona belirtecek seksi hareketler yapmanız onu mutlu edecektir. Erkeğin yatakta zevk alması için onun bedenindeki hassas noktalarının uyarılması haz almalarını arttıracaktır. Erkekler omuzlar, boyun, ense, alt karın bölgesi, diz kapağı, dil ve dudak gibi noktalardan tahrik olurlar. Ayrıca cinsel organına ellerinizle dokunmanızdan da büyük zevk alırlar. Erkeğin cinsel organına peş peşe ellerinizi değiştirerek dokunmanız ya da oral seks isteğine karşılık vermeniz de ona inanılmaz hisler yaşatacaktır.

Masaj Onlar İçin Zevk Vericidir
Masaj Onlar İçin Zevk Vericidir
 1. Masaj Onlar İçin Zevk Vericidir

Sevişmek istemek erkek için tahrik edici durumlardan biridir. Masaj bunu belli etmenin yollarından biri olabilir. Erkekler yatakta yapılan masajdan son derece zevk alırlar. Sonuç odaklı cinsel ilişkide ilerlemek performans kaygısı yaratacağından dolayı sekse başlamadan önce partnerinin onu masajla rahatlatması, kan dolaşımını ve erotik hazzın arttırılması için oldukça önemlidir.

Cinsellikte Mahremden Hoşlanırlar
Cinsellikte Mahremden Hoşlanırlar
 1. Cinsellikte Mahremden Hoşlanırlar

Erkekler partnerleriyle yaşadıkları cinsel deneyimleri kimseye anlatmaktan hoşlanmazlar. Aynı davranışı eşlerinden de beklerler. Çevrelerinin bildiği cinsel birliktelik erkek için sorun yaratır ve bu durumun sonucunda sertleşme güçlüğü ve orgazm yaşayamama gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu nedenle erkeği yatakta mutlu edebilmek için mahremiyete önem verilmeli.

Yeni Deneyimlerden Keyif Alırlar
Yeni Deneyimlerden Keyif Alırlar
 1. Yeni Deneyimlerden Keyif Alırlar

Erkekler yatakta yeni deneyimler yaşamaktan haz alırlar. Kadınların izin verdiği kadar tecrübe sahibi olmak haz dolu zevk deneyimi yaşamalarını sağlar. Rutine girdiğinizi hissettiğinizde, tabu olan yerlerde seks yapmak, seks oyuncaklarıyla tanışmak veya farklı sex fantezileri denemek aşkınızda erkeklerin kaybettiği heyecanı geri getirecektir. Erkekler yeniliklere daima zevkle yaklaşırlar. Yatakta yaramazlık yapmak erkeğin iştahını kabartmak istiyorsanız, rutin seksinize yenilikler getirebilirsiniz. Böylece seks hayatınıza renk katacak yenilikler ile erkeğinizi de mutlu etmek mümkündür.

Öpüşürken Dilinizi Kullanın
Öpüşürken Dilinizi Kullanın
 1. Öpüşürken Dilinizi Kullanın

Öpüşürken dili tahrik edici bir şekilde kullanmak hem kadını hem de erkeği mutlu eden basit bir seks başlangıcıdır. Erkekler, genelde orta derecede sert dil hareketleri kullanılarak tahrik edilmekten hoşlanırlar. Ne çok hafif ne de sert dil darbelerinden keyif alan erkekler ile öpüşürken dilinizi doğru kullanarak daha çok haz almalarını sağlayabilirsiniz. Dilinizi ne kadar esnek kullanırsanız erkeğinizi o kadar mutlu edebilirsiniz.

Sevişirken Işığı Açık Tutun
Sevişirken Işığı Açık Tutun
 1. Sevişirken Işığı Açık Tutun

Erkekler için kadın bedeni cinsel arzu uyandırabilecek güzelliktedir. Bir kadının seksi vücuduna bakmak, erkeğe haz verir. Sevişirken ışıkları açık tutmanız onlara sizi rahatça seyretme olanağı verir ve bunu son derece tahrik edici bulurlar. Ayrıca günün her saati seksi kıyafetler ile dikkatini çekmenizden keyif alacaktır.

Arzunuzu Çekinmeden Hissettirin
Arzunuzu Çekinmeden Hissettirin
 1. Arzunuzu Çekinmeden Hissettirin

Erkekler kendisini arzulayan bir kadından her zaman tahrik olurlar. Seks başlamadan önce onu istediğinizi belirterek ya da cinsel birliktelik sırasında partnerinizi kendinize çekerek onu arzuladığınızı gösterirseniz bundan haz alacaktır. Özellikle erkeğinizi orgazma yakın hissettiğiniz anda, ellerinizle daha fazla kendinize doğru çekmeniz zevk almasını arttıracaktır.

Klasik Hareketlerin Dışına Çıkın
Klasik Hareketlerin Dışına Çıkın
 1. Klasik Hareketlerin Dışına Çıkın

Erkekler cinsel birliktelik sırasında klasik ileri geri seks hareketleri yapmak yerine, farklı deneyimler yaşamaktan haz duyarlar. Klasik hareketli seks yerine sevişirken dairesel hareketler denemeniz erkeğin çok daha fazla şehvet duymasını sağlayacaktır. Bunları çeşitlendirerek erkeği yatakta mutlu etmek elbette ki sizin elinizde.

Yüzünüzü Erkeğe Çevirin
Yüzünüzü Erkeğe Çevirin
 1. Yüzünüzü Erkeğe Çevirin

Erkekler yatakta sex esnasında partnerinin yüzünü görmekten zevk alırlar. Sırt üstü yatarken, yüzünüz ona dönük şekilde üzerine çıkarak cinsel ilişkiyi başlatacak hamleler yapmanız erkeğin nabzını yükselterek yatakta mutlu olmasını sağlayacaktır.  Aynı zamanda gözlerinin önünde göğüslerinizin olması görsel anlamda da onu daha fazla uyaracaktır. Aynı şekilde oral sex esnasında da yüzünüzü göstermekten geri çekinmemelisiniz.

scroll to top