Close

Fantezi Ne Demek?

fantezi-ne-demek

fantezi-ne-demek

Fantezi ne demek? Sözlük anlamında; Bireylerin herhangi bir istek ya da psikolojik ihtiyaç duyması halidir. Aynı zamanda istek duyulan şeylerin psikolojik yönden karşılanabilmesi de fantezi kavramına girmektedir. Bireyler, ruhsal ve bedensel olarak ihtiyaçlarını karşılayabilmek için düş kurarlar. Yani zihinlerinde bir dizi görüntüyü hayal ederler. Fantezi nedir? sorusunun yanıtları arasında, cinsel fantezi ve seksüel coşku kavramları da yer almaktadır. Aynı zamanda kadınlar, kurdukları fantezilere uygun olarak ilişkiye girdiklerinde fiziksel hazları artmaktadır.

Genellikle fantezi kavramı, korkulan bir terim olarak bilinmektedir. Fakat fanteziden korkmak yersizdir. Çünkü cinsellik, aslında hayatın temelini oluşturan bir durumdur. Cinsellik ile ilgili çiftlerin daha çekici anlar yaşamaları için fantezilerini genişletmeleri gerekir. Kadınlar, fantezi giyim ve aksesuarlardan yararlanarak hem partnerlerine hem de kendilerine unutulmaz anlar yaşatacaklardır. Çünkü etkili bir seks için ilgi çekici kıyafetlerin etkisi büyüktür.

Fantezinin düzeyli olması ve abartılmaması sağlık açısından yararlı olacaktır. Dolayısıyla dozunda fantezi kurmanın herhangi bir zararı yoktur. Eğer partnerinizde, cinsel istekte azalma ya da performans düşüklüğü varsa fantezi gecelik harika bir seçim olacaktır. Aynı zamanda eşiniz ya da partneriniz ile belirleyeceğinizdeğişik fantezi şekilleri, cinsel hayatınızı zinde tutacaktır.

Kadınlar İçin En İyi Fantezi Önerileri
Kadınlar İçin En İyi Fantezi Önerileri

Kadınlar İçin En İyi Fantezi Önerileri

Çoğu kadın, seks fantezileri kurmaya bayılır. Kurulan fantezi hayalleri sayesinde rutinleşen seks hayatı daha canlı bir hale gelir. Fantezi kurmanın farklı şekilleri vardır. Kadınlar için en ilgi çekici fantezi şekillerinden bahsetmek isteriz. Fantezi önerileri içinde yer alan en ilgi çekici fantezi şekli, taraflardan birinin karşı tarafa hükmetmesidir. Bu fantezi şeklini kullanarak eşinize ya da partnerinize özel isteklerinizden bahsedebilirsiniz. Yani ilişki esnasında dominant olan taraf olarak kontrolü ele alabilirsiniz. Bu fantezi şekli cinsel hayatınızda sizi ve partnerinizi zevkin doruklarına çıkaracaktır.

En iyi fantezi önerileri arasında, fantezi aletleri de yer almaktadır. Fantezi aletleri arasında; seks oyuncakları, kelepçeler, kırbaçlar, göz maskeleri ile fantezi dünyanızı genişletebilirsiniz. Bu aletlerin yanı sıra kadınların vazgeçilmezi olan fantezi kıyafetleri de vereceğimiz öneriler arasındadır. Çünkü fantezi kıyafetleri, karşı tarafı olduğundan fazla heyecanlandıracaktır.

Sekste fantezi önerileri arasında yatakta erkeklerin yönetilmek istemesi de yer almaktadır. Yani kadınlar yatakta emir veren bir kimlikte olarak cinsel birleşme anında uyarıcı ifadeler kullanabilirler. Bu durum, iki taraflı zevk veren bir fantezi şeklidir. Çünkü erkekler yatakta emir almaktan hoşlanabilmektedir. Bu fantezi, siz ve eşiniz için farklı bir deneyim olacaktır. Eşiniz ile birlikte fantezi hikâyeleri dinleyerek de farklı deneyimlerden örnekler alabilirsiniz.

Cinsel Fantezi Nasıl Yapılır?
Cinsel Fantezi Nasıl Yapılır?

Cinsel Fantezi Nasıl Yapılır?

Cinsel fantezi nedir? Kadınların ve erkeklerin, cinsel birliktelik anında yapılan çeşitli uyarılardır. Taraflarda cinsel uyarılma, hayal kurma cinsel fantezinin parçaları arasındadır. Fantezinin ilişkideki yeri büyüktür. Çünkü hemen hemen her çift fantezi kurmadıklarında ilişkilerini rutinleştirmiş olurlar. Özellikle kadınlar için fantezi kurmak ve fantezinin içinde olmak ilişki esnasında çok önemlidir. Fantezi yaparken, kadın ve erkeğin görevleri vardır. Örneğin, kadın fantezi elbisesi giyerek, partnerini baştan çıkarabilir. Fantezi kıyafetleri, genellikle kadınların kullandığı klasik yöntemlerdir.

Fantezi kurmak, aslında kadınların hayal gücüne kalmış bir durumdur. Fakat bu konuda tecrübesiz olan bireyler cinsel fantezi önerileri ile fantezi dünyasını renklendirebilir. Fantezi yapmak için en zevk aldığınız anları göz önüne almalısınız. Örneğin, kölelik seksi, sadomazoşizm ve benzeri seçenekleri deneyerek seks yaparken daha açık fikirli olabilirsiniz.

Kadınların cinsel ilişki sırasında yaygın olarak yaptıkları bazı fantezi örnekleri bulunmaktadır. Örneğin, romantik ve duygusal hissetmek cinsel ilişki esnasında kadınlar için oldukça zevklidir. Aynı zamanda cinsel birleşme sırasındaki atmosferin ve renklerin de ilişkiden zevk alabilmek için önemi büyüktür. Kadınlar için olağandışı bir ortamda seks yapmak da fantezi şekillerinden bir tanesidir. Sıra dışı ortamlar arasında ıssız bir sahil, ofis, tuvalet gibi mekanlar yer alabilir. Ayrıca bu ortamlarda yapılacak sekslere, fantezi iç çamaşırı ile eşlik edebilirsiniz.

Kadınlar Arasında En Yaygın Fanteziler Hangileridir?

Fantezi çeşitleri, özellikle kadınlar arasında çok sık araştırılan bir konudur. Çünkü kadınlar, cinsel ilişki sırasında partnerlerinden ilgi beklemektedir. En yaygın ve ilgi çekici fanteziler arasında ilk sırada oral seks gelmektedir. Oral seksin erkeğe ya da kadına yapılması oldukça yaygın kullanılan bir fantezi türüdür. Bu seks türünü, fantezi kostüm kullanarak, daha da zevkli bir hale getirebilmek mümkündür. Oral sekste kadınlar için dominant yaklaşımlar oldukça önemlidir.

Cinsel fantezi şekilleri arasında en fazla ilgi duyulan birleşme, farklı mekanlarda yapılan sekslerdir. Mekanda, kadınların hoşlandığı renklerin olması, yatağın güller ile süslenmesi ortama daha romantik bir hava katacaktır. Seks esnasında baskınlık ya da teslimiyette fantezi ile ilişkilidir. Bu kavramlar, yaygın ve birbirleriyle bağlantılıdır. Bunun yanı sıra fantezi şekilleri arasında bir tarafın karşı tarafa teslimiyeti çok önemli bir unsurdur. Fantezinin şekli cinsel ilişkide sırasında özellikle kadınlar için çok önemlidir. Çünkü kadınlar, farklı deneyimleri tecrübe ederek seks yaşantısından daha fazla haz almaktadır. Bir tarafın diğerine teslimiyeti ise oldukça zevk veren bir fantezi şeklidir.

Etkili Bir Fantezi İçin Yapılması Gerekenler
Etkili Bir Fantezi İçin Yapılması Gerekenler

Etkili Bir Fantezi İçin Yapılması Gerekenler

Etkisi yüksek bir cinsel hayat için öncelikle eşlerin birbirine uyumu çok önemlidir. Özellikle evliliklerde çoğu problem cinsel uyuşmazlıktan kaynaklanmaktadır. Çünkü fantezi kurmak çoğu kişi tarafından nasıl yapılacağı bilinmeyen bir durumdur. Fakat cinselliği daha renkli bir hale getirmek için fantezi kurmak çok önemlidir. Kadınların ve erkeklerin fantezi kurma şekilleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle, fantezi kurarken kadınların partnerlerini iyi tanıması gerekir. Cinsellikte fantezi yapmadan önce fantezi nasıl yapılır? Sorusunun yanıtı araştırılmalıdır. Etkili bir fantezi için şu adımlar izlenmelidir:

  • Seksi İç çamaşırları; cinselliği doruklarda yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız partnerinizi en seksi iç çamaşırları ile etkileyebilirsiniz. Aynı zamanda cinsel fantezi ürünleri kullanarak da kendi kimliğinizden sıyrılıp yatakta farklı bir görünüm ile partnerinizin karşısına çıkabilirsiniz. Seksi iç çamaşırları ile kısa sürede partnerinizi etkilemeniz mümkündür.
  • Farklı Mekan Denemeleri; Değişiklik yapmak seks hayatında çok önemlidir. Cinsellikte sürekli mekan değiştirmek, oldukça haz vericidir. Örneğin, evinizdeyseniz balkon, salon, mutfak tezgahı üzerinde seks yapabilirsiniz. Aynı zamanda partneriniz ile gözlerden uzak bir mekan da etkili olacaktır. Çünkü cinselliği evinizin sınırları dışında yaşadığınızda daha heyecan dolu vakitler geçirmiş olursunuz.
  • Seksin Sınırlarını Zorlayın; fantezi kelepçesi ve seks aletleri ile sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Aynı zamanda seks ve romantizmi birleştirerek, partneriniz ile aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirirsiniz. Seks yaparken, romantizm yapmak için partnerinizin kulağına iltifatlar edin. Ya da farklı koku, mum ve tütsüler eşliğinde egzotik bir ambiyans oluşturun.

Cinsellik esnasında, çiftlerin çeşitli isteklerinin olması oldukça normal bir durumdur. Bu nedenle, fantezi de ilişkiye girerken olmazsa olmaz haz alabileceğiniz şeylerin bir parçasıdır. Aynı zamanda cinsel yaklaşımlar da fantezi yapmanın herhangi bir zararı yoktur. Aksine kadınların ve erkeklerin cinsel birleşme anında motivasyonunu artıran bir durumdur. Tıbbi olarak da cinsel problemi olan bireyler, cinsel terapiler ile tedavi edilmektedir. Etkili bir seks hayatı isteyenler, yukarıdaki yöntemler ile fantezi dünyasına yeni bir ışık yakabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top